Jay's Polo 6N2

Fotky, inspirace, tuning...

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
JayFlexx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 769
Registrován: 16.09.2012 14:32
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Jay's Polo 6N2

Příspěvek od JayFlexx »

Takže taky přiložím svoje Polo do zbírky. Konkrétně se jedná o VW Polo 6N2 1.4 16V 74kW r.v. 2000.

Koupeno na http://www.sportovnivozy.cz" onclick="window.open(this.href);return false; v Září 2012, najeto 150 000km ve stříbrné metalíze 3dvéř. model. Výbava: asi HighLine - El. okna i zrcátka, automatická klima,ABS,Servo.. 15''Alu VW origo kola + 14''Plecháče.Na autě je dělaný např.: podvozek, sportovní prvky, zatmavené zadní světla, hudba.

Servisně je potřeba poladit pár věcí jako například nalít správný typ oleje, vyměnit čidlo otáček motoru,svíčky a kabely, nechat pro jistotu udělat rozvody, opravit ulomenou součátku v mechanismu kliky 5-tých dveří a další maličkosti jako opravení laku,osvětlení SPZ...

Zatím jsem jen vyměnil sedačky,polepil interiér carbonem a černou matnou folií+logo masky, vyměnil provozní kapaliny a filtry, Angel Eyes čirou optiku, a jiné prkotiny.

Plánované úpravy
___________________________________________________________________________________________________________________________________
Exteriér/motor:
- Zadní nárazník na US značku
- Pozičky + US styl blinkry + na vypínač
- GTi masku
- Xenony
- Žluté mlhovky
- Zadní světla z Japonské verze
- LED Osvětlení SPZ
- Zrcátko z Lupína
- Lak (Barvu necham zatím pro sebe :pleasantry: ) + černé zrcátka a střechu
- Kola (Stále se vybírají, pár adeptů by bylo)
- Stavitelný podvozek
- Přední kotouče
- Zadní kotouče
- Nové díly řízení (Ax.táhla+čepy), spodní čepy ramen + zadní ložisko
- Rozvody
- Výfuk :twisted:
- Sání
...
___________________________________________________________________________________________________________________________________
Interiér
- GTi pedály
- Fabia řadicí páka
- Chrom přepínač světel
- ''Odrazkolampička'' do dveří z GIV
- Lampičky pod nohy z Tiguana
- W8 Lampičku
- Osvětlení kufru
- Koberečky
...
___________________________________________________________________________________________________________________________________
Přílohy
IMAG0351 copy.jpg
IMAG0352.jpg
IMAG0353.jpg
ANGEL EYES :P
ANGEL EYES :P
IMAG0416.jpg
Naposledy upravil(a) JayFlexx dne 25.02.2014 18:29, celkem upraveno 8 x.
exVW Polo 6N2 1.4 16V 74kW
exVW Polo 6N2 1.6 16V 92kW GTI
Audi Coupe 2.0 8v 85kW

:arrow: Čištění interiérů a renovace autolaků

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Jay's Polo 6N2

Příspěvek od Martin. D »

Já jsem asi staromódní nebo nevim :mrgreen: ale origo je origo aspoň pro mě :wink: Ale proti gustu žádný.....

Uživatelský avatar
JayFlexx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 769
Registrován: 16.09.2012 14:32
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jay's Polo 6N2

Příspěvek od JayFlexx »

Martin. D píše:Já jsem asi staromódní nebo nevim :mrgreen: ale origo je origo aspoň pro mě :wink: Ale proti gustu žádný.....
Jo zvažuji origo Xenony, a když budou na to prostředky hodím Xenony.. Rozeberu a stříknu na černo.. :twisted:

Pokud myslíš ty světla.. :laugh:
exVW Polo 6N2 1.4 16V 74kW
exVW Polo 6N2 1.6 16V 92kW GTI
Audi Coupe 2.0 8v 85kW

:arrow: Čištění interiérů a renovace autolaků

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Jay's Polo 6N2

Příspěvek od Martin. D »

Světla jak přední tak zadní, výfuk.....

Uživatelský avatar
JayFlexx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 769
Registrován: 16.09.2012 14:32
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jay's Polo 6N2

Příspěvek od JayFlexx »

Martin. D píše:Světla jak přední tak zadní, výfuk.....
No joo.. :tongue: Mně ta černá světla docela pasují k tomu autu.. :arrow: Ale radši bych ty LED Hella..

Výfuk taky půjde nový i s narazníkem.. Ten Ti asi taky nebude sedět, protože bude podobný :D Akorát placatý.. :tongue:

Jinak děkuji za kritiku :thanks:
exVW Polo 6N2 1.4 16V 74kW
exVW Polo 6N2 1.6 16V 92kW GTI
Audi Coupe 2.0 8v 85kW

:arrow: Čištění interiérů a renovace autolaků

Uživatelský avatar
Snajpr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.09.2012 22:56

Re: Jay's Polo 6N2

Příspěvek od Snajpr »

Mas na tom ty nejhezci kola jaky se na Polo davali, (GTIckati at prominou) a Ty je chces zabit cernou?!! 8O
Zadni svetla dej bud ty co chces s bilou couvackou, ty jsou opravdu hezky (na ebayi i pouzite pod 70 € nejsou) nebo tam dej cerveny origo. Ty jsou asi fakt nejhezci. S tou stribrnou je to krasnej kontrast a uplne na aute zarej. Pokud ti jde ale hlavne o to odlisit se, jako bych nic nerek. :)
S cervenyma podlozkam mi to prijde jako ze chces drazdit hada bosou nohou. Nestaci ze to bude sirsi, jeste to musi bejt cetnikum na prvni pohled jasny? :?
Auto je jinak moc hezky, tridver je pak top, o tom zadna.

P.S. jo, a co nechapu, (nejen u Tebe) proc davat do laku bocni listy a ty na naraznicich. Je to prece prvni vec ktera se pri parkovani a otevirani dveri odre. U cerne je to v podstate neni videt, u lakovane je to pak vosklivy, takze je nutno lakovat opet. To same lizatko pod naraznikem. Jedine co ma jeste jaks taks smysl jsou zrcatka v laku.
Kdyz je vse v laku, vypada to pak jako kdyby to auto nekdo cele ponoril do barvy a pak ocistil jen okna a svetla. Nic kontrastniho. Tot jen muj nazor. :)
________________________________________________
Polo 6N2 Comfortline 1.4 60HP r. 2001 LPG Renzo Landi

Uživatelský avatar
JayFlexx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 769
Registrován: 16.09.2012 14:32
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jay's Polo 6N2

Příspěvek od JayFlexx »

Snajpr píše:Mas na tom ty nejhezci kola jaky se na Polo davali, (GTIckati at prominou)...
Děkuji za Tvůj názor.

Tady nejde o to se odlišit. Spíše přispůsobit obrazu svému. S těmi lištami, ty tam vůbec nebudou, libí se mi jak to někteří mají. Co člověk to názor. Já mám nějakou představu a tu bych si chtěl zrealizovat. Určitě se nebude libit všem. Třeba nikomu ale to je jedno, já budu spokojen.. 8) Světla HELLA s LED proužkem nejsou nejlevnější, ale aspoň za tu cenu stojí. Kola jsou dost orýpané tak přemýšlím co snima, napadla mně černá.

No a se zrcátky Tě nepotěším protože půjdou do černa.. 8)
exVW Polo 6N2 1.4 16V 74kW
exVW Polo 6N2 1.6 16V 92kW GTI
Audi Coupe 2.0 8v 85kW

:arrow: Čištění interiérů a renovace autolaků

Uživatelský avatar
Snajpr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.09.2012 22:56

Re: Jay's Polo 6N2

Příspěvek od Snajpr »

Ja ani nemyslel ze mas upravit Polo jak rikam ja. Se rozumi ze ho udelas jak s libi Tobe i kdybys byl jediny. :)
Jen mi nektere "upravy" prijdou ze jsou delany s jedinym zamerem: odlisit se za kazdou cenu. (ted nemluvim o Tobe).
Kdyz ma uprava nejakou koncepci, a je videt ze majitel vi jakeho efektu chtel dosahnout, nevadi mi kdyz takovych aut potkam i 10 denne. Na hezke veci nebo slecne rado spocine kazde muzske oko. :D
Jen mi vadi kdyz zamer je sokovat. Coz neni Tvuj pripad.
________________________________________________
Polo 6N2 Comfortline 1.4 60HP r. 2001 LPG Renzo Landi

Uživatelský avatar
JayFlexx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 769
Registrován: 16.09.2012 14:32
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jay's Polo 6N2

Příspěvek od JayFlexx »

Snajpr píše:Ja ani nemyslel ze mas upravit Polo jak rikam ja...
Aní já neřekl, že mám dělat podle Tebe :!: Enem jsem osvětlil jak to vidím a jak to nejspíš bude. Ale ještě nejsem pořádně rozhodlý co s čím a jak udělám a než se k tomu dostanu tak se to může změnit :P No a dneska idu a vidím jak se mi nadherně odlepila lišta na dveřích.. To je ukázka funkce lepidla po původním majiteli :laugh: Všechno co s tím zalepil při -1°C upadlo :arrow: Mechanism kliky kufru, osvetlení SPZ,ta lišta a plno blbostí.. Pane božee...
exVW Polo 6N2 1.4 16V 74kW
exVW Polo 6N2 1.6 16V 92kW GTI
Audi Coupe 2.0 8v 85kW

:arrow: Čištění interiérů a renovace autolaků

Uživatelský avatar
JayFlexx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 769
Registrován: 16.09.2012 14:32
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jay's Polo 6N2

Příspěvek od JayFlexx »

Tady jedna fotka z velice zapraseného motoru, sry za kvalitu, foceno mobilem... :x

Až bude pěkne tak ho trošku vypucuju,láknu brzdy a hupsnu na 15''alu broušení lakování... :tooth:

Zatím vyměněno čidlo otáček motoru, a zatím jezdím musím zaklepat :arrow: :fool: Tak snad to Políčku vydrží..
IMAG0475.jpg
A taky nový kámoš na klíčích.. :blush:
IMAG0469.jpg
IMAG0469.jpg (85.8 KiB) Zobrazeno 5889 x
exVW Polo 6N2 1.4 16V 74kW
exVW Polo 6N2 1.6 16V 92kW GTI
Audi Coupe 2.0 8v 85kW

:arrow: Čištění interiérů a renovace autolaků

Uživatelský avatar
JayFlexx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 769
Registrován: 16.09.2012 14:32
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jay's Polo 6N2

Příspěvek od JayFlexx »

Takže dneska vyzkoušen Alkyton na brzdách. :yahoo: Sice zatím jen na jedné, jelikož dneska nebyl moc čas ale vypadá že mu to sekne.. :good: V týdnu to dodělám komplet. Ovšem ta kvalita :fool: foceno mobilem no.

Téé zoxidované podložky,a uplně odrovnaných kotoučů si vůůbec nevšímejte. Obrázek
Přílohy
IMAG0499copy.jpg
IMAG0490.jpg
exVW Polo 6N2 1.4 16V 74kW
exVW Polo 6N2 1.6 16V 92kW GTI
Audi Coupe 2.0 8v 85kW

:arrow: Čištění interiérů a renovace autolaků

Uživatelský avatar
JayFlexx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 769
Registrován: 16.09.2012 14:32
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jay's Polo 6N2

Příspěvek od JayFlexx »

Dneska jsem na parkovišti narazil na Polínko ,tak jsem to hodil vedle něj. :taunt:
Přílohy
Untitled-1.jpg
exVW Polo 6N2 1.4 16V 74kW
exVW Polo 6N2 1.6 16V 92kW GTI
Audi Coupe 2.0 8v 85kW

:arrow: Čištění interiérů a renovace autolaků

Uživatelský avatar
Snajpr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.09.2012 22:56

Re: Jay's Polo 6N2

Příspěvek od Snajpr »

Ta origo zebrovana maska byla prvni vec co jsem vymenil. Je proste strasna, a je jedno jestli je cerna nebo v barve! :D
________________________________________________
Polo 6N2 Comfortline 1.4 60HP r. 2001 LPG Renzo Landi

Uživatelský avatar
JayFlexx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 769
Registrován: 16.09.2012 14:32
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jay's Polo 6N2

Příspěvek od JayFlexx »

Snajpr píše:Ta origo zebrovana maska byla prvni vec co jsem vymenil. Je proste strasna, a je jedno jestli je cerna nebo v barve! :D
:taunt: Hahaáá, ne asi.. :D Teš mám v planu GTIčkovou.. :mrgreen: Jen byl kolega trošku dotlučený zezadu.. :o A pak jsem ho potkal u Lidlu a viděl jsem že to byl nějaký dědoušek no... :potlesk:
exVW Polo 6N2 1.4 16V 74kW
exVW Polo 6N2 1.6 16V 92kW GTI
Audi Coupe 2.0 8v 85kW

:arrow: Čištění interiérů a renovace autolaků

Uživatelský avatar
JayFlexx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 769
Registrován: 16.09.2012 14:32
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jay's Polo 6N2

Příspěvek od JayFlexx »

Hledám nějaké slušné alu 15'' na Polínko a nemužu pořádně nic najít co by mi padlo do noty..

Narazil jsem zatím na tyhle..:
7Jx15'' 4x100 ET 36 BBS.

Obrázek
____________________________________________________________________________________________________________
7Jx15'' 4x100 ET 35, značku nevím... Líbily by se mi v šedé barvě, asi metalickou Antracit.

Obrázek
____________________________________________________________________________________________________________
Anebo 6Jx15'' 4x100 ET 45 BBS v černém laku...

Obrázek

Co vy na to.. :?: :mrgreen:

Akorát se mi tu vyskytuje jeden problém. Doposud, mám 6Jx15'' ET45 pneu 195/45 R15 a když vytočím uplně volant tak mi to škrtá o podběhy. Když koupím 7'' tak to bude škrtat ještě víc ne.. :?: Jak se to dá pořešit, nebo se na to mám rovnou vybodnout.. :?: Nějaké nápady :?: :idea: :mrgreen:

Jen doplním , že nevím o kolik je auto snížené(podvozek jsem nedělal já). A jsou tam distanční podložky tuším 10mm. :|
Naposledy upravil(a) JayFlexx dne 15.04.2013 11:35, celkem upraveno 1 x.
exVW Polo 6N2 1.4 16V 74kW
exVW Polo 6N2 1.6 16V 92kW GTI
Audi Coupe 2.0 8v 85kW

:arrow: Čištění interiérů a renovace autolaků

Odpovědět

Zpět na „(ne)Jen moje Polo“