Polo 86c Classic Stance ..by Dom NA PRODEJ!

Fotky, inspirace, tuning...

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: Polo 86c Classic Stance ..by Dom

Příspěvek od Hans86C »

Takže nakonec Alu.. :wink: Bude Faltdach jo..?? To se ti chce rubat do střechy? :mrgreen:

Dom-VW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 07.04.2011 15:45

Re: Polo 86c Classic Stance ..by Dom

Příspěvek od Dom-VW »

Uvidíme :) Zapoměl jsem napsat že sem magor do kol, pár sad se mi doma válí a pořád chci víc a víc :D No jasně že chce :) Faltdah prostě chci i když je to spíš winter kára :D

Uživatelský avatar
draaczech
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 279
Registrován: 18.12.2007 06:32
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Polo 86c Classic Stance ..by Dom

Příspěvek od draaczech »

http://www.saarbucks.de/index.php/centra-alufelgen
Někde na konci stodoly leží tyhle, kdyby byl zájem. Foto je pro ilustraci, mám v originálním bídném stavu :D
Yeah, low and wide!

Dom-VW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 07.04.2011 15:45

Re: Polo 86c Classic Stance ..by Dom

Příspěvek od Dom-VW »

Tak něakej UP po delší době.. Příští víkend bych měl jet pro komplet motor 1.3 GT :) včetně převodovky 5q, poloos, kabeláže, jednotky, budíků s otáčkoměrem atd.. tak snad už to aspoň i trošku pojede :) A tím sem se chtěl zaptat jestli někdo s přestavbou má zkušenosti? Co vše je ještě potřeba koupit co by bylo jiný? Co kulisa řazení, je stejná? Předem díky za všechny rady

maja93
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 10.12.2011 20:42

Re: Polo 86c Classic Stance ..by Dom

Příspěvek od maja93 »

Ted jsem přesně tuhle přestavbu dodělal(téměř) hlavně to chce pevný nervy a dobře se poprat s elektrikou(což mě se nepovedlo tak jak jsem chtěl, jezdím na trochu jiné elektrice). Jinak jsem neměnil nic kromě motoru, chladiče, altíku a elektriky. A musím říct že oproti tomu 1.0 je to ku*va rozdíl :)

Dom-VW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 07.04.2011 15:45

Re: Polo 86c Classic Stance ..by Dom

Příspěvek od Dom-VW »

Aha :) Chladič je teda taky jinej? Ten k tomu asi mít totiž nebudu :/ Jinak budu mít komplet nastrojenej motor včetně altíku atd.. Co přesně máš namysli u tý elekriky? Budu to mít už z toho nevějšího modelu tak tam by neměl bejt problém ne? Koukal sem že ty to máš ještě z toho předchozího modelu a tam by se ta el. mohla trošku lišit ne? Jinak co ta kulisa?

Jinak bych to chtěl stihnout za víkend, potřebuju jezdit a Octávku mám taky rozebranou :/ Tak snad se zadaří :D

Díky :)

maja93
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 10.12.2011 20:42

Re: Polo 86c Classic Stance ..by Dom

Příspěvek od maja93 »

jak říkaš měl jsem to z předfaceliftu, ty asi nebudeš mít problém, chladič má 1.3 vetší a je potřeba i ted v zimě. Kulisa nic, jediný u převodovky co jsem měnil byl olej, a držák, ten má 5q jinej.Čistě mechanickou práci, vytahnout oba motory, a dát jeden do auta stím že se celý přetěsnil, trvalo asi 2 noci + jedno odpoledne na to přetěsnění. :) hodně štestí :) na jaře dáme srázek :D

Dom-VW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 07.04.2011 15:45

Re: Polo 86c Classic Stance ..by Dom

Příspěvek od Dom-VW »

Jasný :) Já si právě myslím že ten předfacelift bude mít ještě starou el. oproti facu.. Ale to nemůžu posoudit.. Proto jsem se ptal :) Jinak ten chladič snad něak pořeším :D Ten litr už mě začal dost nudit, chvíli sem se i auto snažil prodat (zájemců bylo i celkem dost) a jít do G2 ale pak sem si uvědomil že tohle je už celkem netuctový a u nás už celkem nevídaný auto oproti G2 tak jsem si ho nechal :) A našel pro něj nový srdíčko právě v podobě GT.. A co jsem tak z doslechu slyšel tak to s tim autem cvičí celkem pěkně :D

maja93
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 10.12.2011 20:42

Re: Polo 86c Classic Stance ..by Dom

Příspěvek od maja93 »

Máme to vicemene stejně, jede to kurev*ky:-D fakt jsem z toho nadšenej. Na ty roky je to super, kde jaká vyrachtaná octa TDi zůstává vzadu a do 140 jede furt, pak do 170-175-180 uz to jede hůř, ale jede, teda spíš se snažím na 145/70 R13 nevyletet do vzduchu:-D

Dom-VW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 07.04.2011 15:45

Re: Polo 86c Classic Stance ..by Dom

Příspěvek od Dom-VW »

:D Tak nakonec to budu mít taky i s GT interierem a milion blbostí k tomu, tak už se strašně těšim :)

Dom-VW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 07.04.2011 15:45

Re: Polo 86c Classic Stance ..by Dom

Příspěvek od Dom-VW »

Polo na prodej! SPĚCHÁ
http://auto.bazos.cz/inzerat/33615813/V ... LACENO.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Dom-VW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 07.04.2011 15:45

Re: Polo 86c Classic Stance ..by Dom NA PRODEJ!

Příspěvek od Dom-VW »

Tak Polo prodano. Prosim LOCK

Zamčeno

Zpět na „(ne)Jen moje Polo“