Biela perlicka 6R

Fotky, inspirace, tuning...

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Uživatelský avatar
Stanislava
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 09.01.2008 22:41
Bydliště: SR-MA

Re: Biela perlicka 6R

Příspěvek od Stanislava »

Postmen píše:To je super vdaka ale pořád nevím jak to tam drží jsou tam nějaké uchytky nebo se to tam jen tak natlačí?
tak na tejto fotke su na pravo dva cudlicky, nevie ako by som ti to popisala prasnejsie .Je to system ako ked mas sietky na plastovych oknach .Ten pliesok vlozis pod tesnenie skla a druha strana drzi sietku.V sietke je pruzny ramik.
Přílohy
sietka.jpg
sietka.jpg (17.08 KiB) Zobrazeno 2952 x

Postmen
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 14.09.2010 14:32

Re: Biela perlicka 6R

Příspěvek od Postmen »

Tak takhle to drží ještě jednou díky za fotku.

Uživatelský avatar
Stanislava
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 09.01.2008 22:41
Bydliště: SR-MA

Re: Biela perlicka 6R

Příspěvek od Stanislava »

Mali sme narodeninky perlicka dostala radiečko k prvému ročku a ja vw hodinky, hoc síce rôčkov mam viac.
Přílohy
hodinky.JPG
radio (2).JPG

Uživatelský avatar
buraccio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava

Re: Biela perlicka 6R

Příspěvek od buraccio »

:good: . . na zdraví teda :drinks: . . .
* Big City Life! *

Uživatelský avatar
Stanislava
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 09.01.2008 22:41
Bydliště: SR-MA

Re: Biela perlicka 6R

Příspěvek od Stanislava »

buraccio píše::good: . . na zdraví teda :drinks: . . .
dakujeme
:D

Uživatelský avatar
Stanislava
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 09.01.2008 22:41
Bydliště: SR-MA

Re: Biela perlicka 6R

Příspěvek od Stanislava »

buraccio píše::good: . . na zdraví teda :drinks: . . .
ked ta tu mam este taka otazka tebe prisvicuju aj hmlovky?? ak ano vedel by si mi pozriet kodovanie??

Postmen
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 14.09.2010 14:32

Re: Biela perlicka 6R

Příspěvek od Postmen »

Rádio je fungl nové nebo použité a kolik stálo to je i s navigací že? A byl nějaký problém s výměnou nebo se to zapojilo namísto puvodního rádia.

Uživatelský avatar
Stanislava
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 09.01.2008 22:41
Bydliště: SR-MA

Re: Biela perlicka 6R

Příspěvek od Stanislava »

Myslim ze je pouzite, no urcite bolo namontovane v nejakom aute, tieto veci sa neoplati kupovat nove to by si na tom prerobil.
Toto nieje RNS 510 ale RCD 510 takze to je len radio bez navi, je velmi podobne tomu s navi, ale polo nejazdí dlhe a nezname trasy
takže by som navi nevyužila, tu mame v passate. vizualne je tam rozdiel ze RCD 510 ma tri tlacitka a RNS 510 ma 4 tlacitka.
Mam vyššiu vybabu takze sa radio len vymenilo, pri nižšých výbavách to byva problem, muselo by sa tam pomenit zopar veci.
cena bola perfektna 200€. Ale je to uz kvalitnejsie pocuvanie.Fakt to stoji za to aj koli telefónnej sade, pamätovej karte a....... :good:

Uživatelský avatar
buraccio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava

Re: Biela perlicka 6R

Příspěvek od buraccio »

Přisvěcování do zatáček mám pouze v hlavních světlometech. Tak to funguje jen u světel s bixenonama. Ostatní výbavy mají přisvěcování do zatáček u mlhovek.
* Big City Life! *

Uživatelský avatar
Stanislava
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 09.01.2008 22:41
Bydliště: SR-MA

Re: Biela perlicka 6R

Příspěvek od Stanislava »

To mam aj ja prisvicovanie v xenone , ale chcela by som dokodovat aj do hmloviek.
Ty mas tiez aj sportovy podvozok??

Uživatelský avatar
buraccio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava

Re: Biela perlicka 6R

Příspěvek od buraccio »

zřejmě ne, v papírech, co mám k autu, jsem se v popisu balíčku "R-Line exterieur" nic o sportovním podvozku nedočetl .. . asi lze ale individuálně objednat. Já bych zas uvítal dokódování coming/leaving home. Ono by to šlo nastavit na GTI přímo na palubce v palubním počítači, ale já mám tu nižší verzi palubáku a tam lze prohlížet jen aktuální spotřebu, venkovní teplotu, dojezd, aktuální rychlost, průměrná rychlost a další kravinky. Ale nastavovat nic nejde. :-( . . takže jen přes VAG asi :-(
* Big City Life! *

Uživatelský avatar
Stanislava
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 09.01.2008 22:41
Bydliště: SR-MA

Re: Biela perlicka 6R

Příspěvek od Stanislava »

coming/leaving home to cez diagnostiku v poho, sportovy podvozok je na objednavku. Len riesime doma nezhodu ja mam sportovy podvozok a manzelovy sa zda ze zadok mam dost vysoko.Lebo aj on ma na passate sportovy a relativne ma zadok nizsi,takze si
bol moja nadej s kym si to porovnat.

Uživatelský avatar
Stanislava
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 09.01.2008 22:41
Bydliště: SR-MA

Re: Biela perlicka 6R

Příspěvek od Stanislava »

buraccio píše:zřejmě ne, v papírech, co mám k autu, jsem se v popisu balíčku "R-Line exterieur" nic o sportovním podvozku nedočetl .. . asi lze ale individuálně objednat. Já bych zas uvítal dokódování coming/leaving home. Ono by to šlo nastavit na GTI přímo na palubce v palubním počítači, ale já mám tu nižší verzi palubáku a tam lze prohlížet jen aktuální spotřebu, venkovní teplotu, dojezd, aktuální rychlost, průměrná rychlost a další kravinky. Ale nastavovat nic nejde. :-( . . takže jen přes VAG asi :-(
To mam aj ja taky palubak, ale este som nepocula ze coming/leaving home sa da nastavit cez palubak, to si kde vycital?? co tak ho vymenit za GTI?

Uživatelský avatar
buraccio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava

Re: Biela perlicka 6R

Příspěvek od buraccio »

. . . no pár videjí s budíkama a palubákem GTI, které byly do POLO 6R dodělávány, je k dispozici na youtube. Jak je to finančně náročný, to nevím. Nastavení funkce coming/leaving home nemůžu 100% potvrdit, protože jsem o tom jen slyšel. Ale je tady jeden klubák s POLO R Street version, který tento palubák standartně má. Tak by se k tomu mohl vyjádřit, jestli je to pravda. ;-) . . viz tady: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... &start=576" onclick="window.open(this.href);return false; . . .
* Big City Life! *

Odpovědět

Zpět na „(ne)Jen moje Polo“