Problem na predni naprave

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
fit_kafi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 14.10.2017 21:22

Problem na predni naprave

Příspěvek od fit_kafi »

Zdravim všechny, zkusím popsat můj problem: Mám Touarega 3,2V6 2005. Poté co se přední náprava zahřeje po ujetí několika km až, tak se při zatáčení v menších rychlostech objevují hrozně trhavé a cukavé zvuky jakoby z levého kola, s autem už skoro nejde jezdit a nikdo neví co přesně to způsobuje. Při rychlostech nad 60kmh a prudkém zabrždění auto jakoby cukne a ozve se z předního levého kola rána a né malá. Klouby vyměněny, taktéž stabilizátor. tyčky a též uložení. Nevíte někdo, co by to mohlo být? Díky

spagre
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 28.08.2010 18:07
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem na predni naprave

Příspěvek od spagre »

Ahoj,

mám trochu podobný problém. Většinou když chci od někud vyjet a dám plnej levej a pomalu se rozjíždím, tak to taky cuka a jakoby se kola hádaly. Kolega mi říkal, že je to něco v mezinápravovém difu, jak se to trochu hádá, když se to nějak vykřiví. Sám tomu nerozumím, ale když je třeba mokro, tak normálně cítím, jakoby to jedno kolo jelo třeba až smyskem:) Ve vyšších rychlostech mi to nedělá, pač netočím plný rejt. co si o tom myslíte chlapi vy? Nemůže mít fit_kafi problém zde?
Paša 2003 v kombíku, Touareg 2008 3.0 TDI

fit_kafi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 14.10.2017 21:22

Re: Problem na predni naprave

Příspěvek od fit_kafi »

Me bylo řečeno, že je to přední diferenciál právě.

miky20
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 20.06.2009 13:50

Re: Problem na predni naprave

Příspěvek od miky20 »

spagre píše:Ahoj,

mám trochu podobný problém. Většinou když chci od někud vyjet a dám plnej levej a pomalu se rozjíždím, tak to taky cuka a jakoby se kola hádaly. Kolega mi říkal, že je to něco v mezinápravovém difu, jak se to trochu hádá, když se to nějak vykřiví. Sám tomu nerozumím, ale když je třeba mokro, tak normálně cítím, jakoby to jedno kolo jelo třeba až smyskem:) Ve vyšších rychlostech mi to nedělá, pač netočím plný rejt. co si o tom myslíte chlapi vy? Nemůže mít fit_kafi problém zde?

máš sz

spagre
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 28.08.2010 18:07
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem na predni naprave

Příspěvek od spagre »

Tak po té co mi miky20 po telefonu jednoduše objasnil, čím to může být, za což mu moc děkuji (už jednoduše blbne asi aj ten motorek u rozvodovky a chce to vyměnit olej v difech), jsem dnes z legrace párkrát nechal zapnout uzávěrku a zase rozepnout a najednou je to o 90% lepší. Asi to chce sem tam tím motorkem aj zahýbat! Zvedl jsem podvozek, koukl pod auto a kabely a vše u motorku vypadaly gut. Jen mi pak rupla záda:)))
Ještě jednou díkec, oleje nechám brzy vyměnit.
Paša 2003 v kombíku, Touareg 2008 3.0 TDI

Odpovědět

Zpět na „Touareg“