Výměna zadního ventilku - správný postup nasazení a utažení hadičky

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
Luna
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bystre u Policky

Výměna zadního ventilku - správný postup nasazení a utažení hadičky

Příspěvek od Luna »

Tak ventilky úspěšně vyměněny, ale poprosil bych o správný postup, jak do ventilku nasadit hadičku. Arnott má na videu, že namontuje ventilek jako celek, pak z něho vytáhne ten bílý plast co drží vnitřní kužel, nastrčí tlakovou hadičku a utáhne. Mě tento postup nejde, takže jsem na hadičku nasadil vnější přírubu se závitem, pak prstýnek s kuželem a celé to do ventilku. Ale ať to utahuje jakkoliv, tak to pořád utíká. Hadičku jsem zkrátil, aby šel prstýnek do rovného nevymačkaného materiálu. Dělám něco špatně, nebo pořád mám málo utažené. Ale mám strach zabrat víc abych neutrhnul celý ventilek v hliníku. Děkuji za rady.
Naposledy upravil(a) Luna dne 03.03.2018 11:41, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Re: Výměna zadního ventilku - přístup k šroubům měchu

Příspěvek od Benik »

Luna píše:Pěkný den všem,

neexistuje prosím nějaký fígl jak jednodušeji povolit šrouby držící zadní měch. Nějak nemohu pohnout s těmi uvnitř. Chlapík na videu ARNOTT to dělá jako nic, je realita skutečně tak na prd nebo existuje nějaký zlepšovák? Díky všem za rady.

Luna
hever, sundat hodinky a hezky se k tomu postavit a nejlépe mit klic na povolení ventilku a jde to pěkně... predtim doporucuji prostriknout... ideal rost off by wuerth :-)

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Touareg“