Problém s keyless,audiem a parkovací kamerou

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
romitek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 02.04.2015 22:41

Problém s keyless,audiem a parkovací kamerou

Příspěvek od romitek »

Ahoj mam 3 problémy na Turkoj 3.0tdi 165kw 2007 Individual
1) řešil jste někdo nefunkční tlačítko zamykání na keyless ? Všude funguje až na jedněch dveřích mi přestalo fungovat jen zamykání takže to tipuji na jeden mikrospínač ale nevím zda a jak se dá vyměnít ?
2)v autě je zabudován systém dynaudio a přestal mi hrát pravý zadní basák dle diagnostiku nemá fungovat ani jeden basák v autě..Víte někdo čím by to mohlo být ?nějaký tip ?
3)v autě je zabudováno rns510 včetně TV a parkovací kamery a budíky co mají ukazatel zařazené rychlosti vpravo nahoře jde o to že kamera celou dobu fungovala když sem na rádiu zapnul video(TV) při zařazení zpátečky se zapnula až při jedné cestě po Chorvatsku najednou přestala fungovat resp je buď jen černá obrazovka nebo černobílá s "duchama" a občas přes to lítají nějaké barevné čáry...Dle diagnostiky ze začátku nic později to začalo psát špatné kódování a ani když se to v servise pokusily na kódovat nic se nezměnilo..nemohl odejít nějaký převodník co přepínal TV a park. kameru ? Lze to nějak vyzkoušet nebo jak se to dá řešit ?

Nebo pokud by někdo bylo schopen to nějak vyřešit ideálně o víkendu za jeden den přijedu jedno kam...Děkuji

klumir
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 13.03.2018 14:30

Re: Problém s keyless,audiem a parkovací kamerou

Příspěvek od klumir »

keyless,basák-jsou to stejné dveře?zkontroloval bych dráty co vedou do dveří,jestli se nezlomily.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“