Brzdy v zimě

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
shikaree
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 13.07.2009 13:49

Re: Brzdy v zimě

Příspěvek od shikaree »

.
Naposledy upravil(a) shikaree dne 18.01.2019 17:48, celkem upraveno 1 x.

JirkaVys
Profík
Profík
Příspěvky: 1110
Registrován: 11.09.2016 14:37

Re: Brzdy v zimě

Příspěvek od JirkaVys »

Prosimtebe člověk si z něčeho dělá srandu a ty... Stačí se podívat na tvé příspěvky a všem je jasno plus ty hloupé dotazy, že si člověk už říká jestli si z lidí neděláš jen pr.... Chytrolin, co umí vše nejlépe, všemu rozumí, všude byl a jen ty máš pravdu.
Ostatně přijdeš tu s totální nesmyslnou zprávou, která není absolutně k tématu... A budeš říkat něco ze já tamto... Jen si tu vylijes ty své mindraky, protože v reálném životě tě každý pošle někam, tak aspoň někde jsi hrdina. Opravdu mě nezajímá tvé vodou polite auto nebo plně roztateho sněhu, který pak zamrzne... Tady se řeší brzdy, ne jak dostat nejlépe led z tvého mozku :-D

arnicek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 07.09.2018 13:25

Re: Brzdy v zimě

Příspěvek od arnicek »

Přesně tak 3 cm ledu jsem na autě nezažil ani já a to si myslím, že pamatuji hodně.

Uživatelský avatar
matasimek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravák su ze Zlínska

Re: Brzdy v zimě

Příspěvek od matasimek »

Kluci už se to tu řešilo, ale v létě, závada je rozvinutá o mrazíky v zimě

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=223891" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Touareg“