Automatická převodovka v nouzovém režimu po opravě cukání při řazení

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Jakoba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 22.03.2019 09:30

Automatická převodovka v nouzovém režimu po opravě cukání při řazení

Příspěvek od Jakoba »

Zdravim... automat mi cukal při řazení nahoru a hrozně mlátil při podřazení z 5 na 4 stupeň. Byl to problém v troniku, který jsem nechal vyměnit oprava cirka 34 000,- ale tím to nezkončilo. Když jsem si Tuarega vyzvednul, bylo mi řečeno, že tronik je opravený, ale že se auto hází do nouzového režimu. Že za to může rozdílný tlak oleje. Tronik sice tlačí správný tlak ale prý převodovka má nějaký úniky v koších a proto to hází do nouzového režimu. A nouzový režim se nevypne ani po vyndání klíčku a opětovného nastartování. Diagnostika nic zvláštního neukazuje. Co si o tom myslíte ??? A mohu jezdit v nouzovém režimu, nějakou tu dobu než se uvolní termín v opravně aníž by vzniklo nějaké závažnější poškození ??? (Podle otáčkoměru je poznat že auto řadí ). Diky

Jakoba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 22.03.2019 09:30

Re: Automatická převodovka v nouzovém režimu po opravě cukání při řazení

Příspěvek od Jakoba »

Jo zapomněl jsem napsat, že je to: 3,2 r.2004 benzín

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatická převodovka v nouzovém režimu po opravě cukání při řazení

Příspěvek od teekey »

Takze si dal 34k a ono to porad nefunguje? Zavest zpet a at to daji dokupy. V nouzovem rezimu se nejezdi...
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Jakoba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 22.03.2019 09:30

Re: Automatická převodovka v nouzovém režimu po opravě cukání při řazení

Příspěvek od Jakoba »

Nakonec to dopadlo, že jsem plácl dalších skoro 40 000kc za doopravení převodovky v dalším servisu v Hostivicích. Už je to teda rok a zatím drží. Jen mě dorazilo, že mi řekli, že jsou v oleji převodovky kousky kovu ( něco někde dře olej byl samozřejmě minule při opravě troniku v autoservisu v Blučině u Brna měněn).

Odpovědět

Zpět na „Touareg“