Nadrozměrné pneumatiky

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
marek76

Re: Nadrozměrné pneumatiky

Příspěvek od marek76 »

Tak odpoledne si jedu vyzvednout nové R18 255/55 Pirelli Scorpion ATR, jsem na ně docela zvědavý, v testu pneu dopadly dobře, uvidíme co svedou v terénu :-)

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Nadrozměrné pneumatiky

Příspěvek od LuboR5 »

řekl bych že takové šikovné celoročky podle hodnocení v katalogu Pirelli .

roman šustek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 21.02.2009 19:12

Re: Nadrozměrné pneumatiky

Příspěvek od roman šustek »

Mám na V10 295/50 - 20 a je to bez problémů. Auto líp vypadá, nějaký problémy při jízdě jsem nepoznal, na STK se uvidí, maximálně si půjčím kola.

Uživatelský avatar
Radek2311
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Roznov pod Radhostem
Kontaktovat uživatele:

Re: Nadrozměrné pneumatiky

Příspěvek od Radek2311 »

Mam na touaregu 295/30/22 leta a zymy klasicke 20 s těch letnich jsem měl obavy ale naprosto bezproblemu jsem mile překvapen v českem TP mam napsane jen 20 ale jsem si jist že ten skopčak od ktereho jsem to bral je tam zapsane měl,sjedu na uřad bude tam origo TP.Ale nicmeně nevim co řešite pokud budeš mit ok vyšku dezenu nikdo s poldu ani nepipne i u pojištovny jde předevšim o vyšku dezenu a stejne pneu na napravach.R
Radek
tel +420604111999
radek@auto-chiptuning.eu
http://www.auto-chiptuning.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Touareg“