Koupě V10

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
TomasZlesa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 15.04.2009 18:05

Koupě V10

Příspěvek od TomasZlesa »

Zdravím pánové. Můžu vás požádat o radu? Chystám se dovést V10. Dneska jezdím A6 3.0TDI, najeto 135.000 a vůbec žádný problém... Ale kolem toho Tuarega je tolik řečí... Na co si mám dát pozor? Nebo spíš s čím mám počítat po krátké době ježdění? Vyhlídnutý mám kousek s naj. 100tis.
Děkuji za rady :!:

Uživatelský avatar
RSWRC
Závodník
Závodník
Příspěvky: 699
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov & Starý Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě V10

Příspěvek od RSWRC »

TomasZlesa píše:Zdravím pánové. Můžu vás požádat o radu? Chystám se dovést V10. Dneska jezdím A6 3.0TDI, najeto 135.000 a vůbec žádný problém... Ale kolem toho Tuarega je tolik řečí... Na co si mám dát pozor? Nebo spíš s čím mám počítat po krátké době ježdění? Vyhlídnutý mám kousek s naj. 100tis.
Děkuji za rady :!:
Co vím, z vlastní zkušenosti, když si rosflágáš motor, a budeš muset koupit novej, bude Tě stát cca 650 tisíc :)
MOTOR MÁ TAKOVÝ VÝKON, KOLIK VZDUCHU DOKÁŽE ZPRACOVAT
Tommü motor tuning © 2007
Obrázek

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě V10

Příspěvek od Mára_VR6 »

Nevím co je "rosflágáš" ale co mám víceméně vyčtený, že kvůli jakýkoliv kravince musí motor ven, protože okolo fakt není prostor. A měly problémy s rozvodovými koly. To byly dost nákladný opravy.
A asi i na těch řečech o problémech s nadupanýma Touregama nebudou pověry, když vezmeš v potaz, kolik se jich prodává za pakatel.
Ale na druhou stranu V10 je TOP raketa, jezdil jsem s ním a je to bezkonkurenční. Ale já chci slabšího, který by měl být elkem bez problémů.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Koupě V10

Příspěvek od LuboR5 »

" rosflágáš " tím bych teda rozuměl jedině prostě uletí rozvod a je vymalováno :D

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě V10

Příspěvek od Mára_VR6 »

TomasZlesa
O jakým roce vlastně uvažuješ??
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Touareg“