Kde levně sehnat levé čidlo (snímač světel) od Touarega

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
s16strnadova
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 07.07.2009 14:55
Bydliště: Praha / Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Kde levně sehnat levé čidlo (snímač světel) od Touarega

Příspěvek od s16strnadova »

ahoj kamarádi,

jsem tu nová, tak se omlouvám předem za vložení nového tématu.

Touarega máme od roku 2004 a jsme s ním velice spokojeni. Bohužel ted se objevil problém a tak mne napadlo se zeptat Vás. Automobilům nerozumím co se týče náhradních dílů, oprav, ale ráda auta proháním a natáčím :) a vytvářím videa, bohužel nebylo moc příležitostí ještě...

zkusím Vám problém popsat více do detailů:

po nastartování auta, se objeví na palubním počítači že se zobrazuje varování, že nastala chyba ve světlech, dochází k tomu, že při samotné jízdě se nám mění sklon světel (auto si myslí - respk. levé čidlo) že jsme naložení a tudíž se světla stáčejí dolů a pak zase se sklon sám změní a světla se zvedají, při jízdě je to dost nepříjemné...

v servisu nám řekli, že levé čidlo potřebuje vyměnit (doufám, že jejich doporučení je pravdivé, protože někdy co si v servisech navymýšlí, aby vydělali nějakou tu kč navíc až směšnéé)

chtěla jsem se Vám zeptat, kde by se dalo sehant toto snímací levé čidlo za dobrou cenu? např. z havarovaného auta, nebo zda někdo nemáte možnost sehnat rádi si necháme doporučit.

nalim.k
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 18.11.2008 21:58
Bydliště: Kostelec nad Černými Lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde levně sehnat levé čidlo (snímač světel) od Touarega

Příspěvek od nalim.k »

Ahoj, snímače jsou dva ( na přední nápravě a na zadní ) tak to chce zjistit kterej to dělá a jestli je to opravdu ve snímačích může to být i v kabelech přeci jen je to v podběhu kde je spousta bordelu. Nevím co myslíš tím levný nový stojej cca 3500,- a asi 5500,- a na vrakovištích to za půlku určitě seženeš, teda když budou něco na toto auto mít. Tady u Prahy se to sehnat dá ale jižní čechy to fakt nevím. Nový se daj sehnat vždycky. Tak nevím jestli jsem ti pomohl :D
jinak ať autíčko slouží ....

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Kde levně sehnat levé čidlo (snímač světel) od Touarega

Příspěvek od LuboR5 »

taky to pro kamaráda už delší dobu sháním ale marně ,takže bych to viděl na nový 3500 zase není tak moc a nové je nové a zaručeně funkční.
Přílohy
05062009769.jpg

Uživatelský avatar
s16strnadova
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 07.07.2009 14:55
Bydliště: Praha / Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde levně sehnat levé čidlo (snímač světel) od Touarega

Příspěvek od s16strnadova »

no chtělo by to šikovného chlapa, aby se nám na to podíval :D , jak se vlastně přesně jmenuje to, co potřebuji sehnat, že bych zkusila se po tom poohlídnout, čidlo pro snímání světel?..nebo jak :)

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Kde levně sehnat levé čidlo (snímač světel) od Touarega

Příspěvek od LuboR5 »

prý čidlo úrovně

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Kde levně sehnat levé čidlo (snímač světel) od Touarega

Příspěvek od Mára_VR6 »

Ano je to přeně, jak říká Lubo. Čidlo úrovně. Ale nejprve, pokud ho nechceš kupovat nové ve VW, tak si tam stejně zajeď, ať ti podle VINu zjistí přesné číslo dílu, protože jsem koukal do ETKY a jsou tam 4 možnosti.
Přílohy
Clipboard01.jpg
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Kde levně sehnat levé čidlo (snímač světel) od Touarega

Příspěvek od koto99 »

No ten prvý je na vzducháč do VIN číslo.....
Ten druhý je na vzducháč od VIN číslo....
Tretí je na normálne pruženie
Štvrtý je na normálne pruženie s natáčanými svetlami
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Uživatelský avatar
s16strnadova
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 07.07.2009 14:55
Bydliště: Praha / Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde levně sehnat levé čidlo (snímač světel) od Touarega

Příspěvek od s16strnadova »

ááha no takže ta 4.možnost se týká nás?, bo to čidlo souvisí s těma světlama právě (natáčení světel), je to dobrá cena, za 3200kč jedno čidlo?..

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Kde levně sehnat levé čidlo (snímač světel) od Touarega

Příspěvek od LuboR5 »

s16strnadova píše:ááha no takže ta 4.možnost se týká nás?, bo to čidlo souvisí s těma světlama právě (natáčení světel), je to dobrá cena, za 3200kč jedno čidlo?..
natáčení se rozumí doprava a doleva je to jen u světla Bixenon všechno v jedné čočce a směrovka u masky . naklápění je nahoru a dolů :wink: .jinak 3200 je dobrá normální cena .

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kde levně sehnat levé čidlo (snímač světel) od Touarega

Příspěvek od cosby »

Co samotné konektory ve světle.Jsou s tím problémy

automoto1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 25.02.2009 19:41

Re: Kde levně sehnat levé čidlo (snímač světel) od Touarega

Příspěvek od automoto1 »

na touareg pred face boli tie cidla trosku ine aj konektor tam bol iny.mam nove nivelacne cidla ale uz som to skusal kamosovi ma stym tiez problem a nepasuju.predtym to vsak treba zmerat dost casto sa prerusuju kable.vo vistacar-Hodonin som ich videl za 3200 kč co je stale astronomicka cena.dal by som mu moje nove aj dva za jeden na starsi typ.

jenes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 23.11.2009 20:15

Re: Kde levně sehnat levé čidlo (snímač světel) od Touarega

Příspěvek od jenes »

Ja by som potreboval poradiť, kde sa presne nachádza predné ľavé čidlo úrovne svetiel a ako sa k nemu dostanem. Mám taký problém, že keď som išiel cez väčšie mláky tak mi to začalo blbnúť, ale ke´d to vyschlo tak to bolo v poriadku. Minule som dobre vyvapkoval celý spodok auta a od tej doby mi to tiež blbne a na displeji ukazuje chybu svetiel. mal som to na diagnostike a zistila sa chyba / ak si dobre pamätám OO776 niečo so signálom/.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“