Chrom lista

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Jirzi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 04.08.2009 01:22

Chrom lista

Příspěvek od Jirzi »

Dobry den, chtel bych se zeptat kde se da koupit chromova lista predniho narazniku (ta mezi svetlem a mlhovkou) na americkych verzich je uz v zakladu, avsak u nas jsem ji zatim nikde nenasel...jezdi vice Touaregu s tou listou ale ja ji zatim nesehnal, u VW nevedi na netu nic, tady se mi taky nepodarila najit (pokud tu je, tak se omlouvam za nove tema)...mohl by mi prosim nekdo poradit kde ji sehnat? predem diky za pomoc nebo alespon nejake info ci nasmerovani nekam...

Jirzi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 04.08.2009 01:22

Re: Chrom lista

Příspěvek od Jirzi »

Lidi nevite nekdo prosim...napiste treba ze nevite nebo me presmerujte na nejakou stranku,kde jsou nejake dily nebo tuning listy atp...je to lepsi,nez kdyz nenapisete nic,protoze ani ja pak nevim,jestli to ignorujete,nebo vas to nezajima a tak...diky moc,dufam ze se pomoc nebo alespon nejaka rada najde :)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Chrom lista

Příspěvek od Mára_VR6 »

Když budu vědět, tak ti moc rád pomůžu. Nebyla fotka?? popřípadě číslo dílu?
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Jirzi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 04.08.2009 01:22

Re: Chrom lista

Příspěvek od Jirzi »

jo promin...mno hele koukal jsem na stojicim Touaregu ze je to jen lista co se asi jen nalepi nebo tak nicmene fotku poslu...
tady je s tim Obrázek
a tady je bez Obrázek

jak je videt, tak rozdil (hl. na cernem Touaregu) je znatelny...krasa... :)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Chrom lista

Příspěvek od Mára_VR6 »

myslel jsem si to. Tak tuhle jsem viděl normálně prodávat v Liberci ve VW. Zavolej nebo se stav ve svým VW, měl by to být originál doplněk. Zkus to a nebo potom jenom ten LB :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Jirzi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 04.08.2009 01:22

Re: Chrom lista

Příspěvek od Jirzi »

mno prave ze original VW dil to neni...jsem z prahy a u Auto-Exner jsem si Touarega porizoval asi pred 2-3 mesicema...vedi ze se to na ne dava, nic mene nidko nevi kde se to kupuje...Prohledal jsem komplet web VW (nejen ceskej) vsemozny Tuning stranky s chrom doplnkama, ale nikde jsem to zatim nevidel...nicmene teda zkusim kdyztak ten liberec...jsem sice z Prahy ale tak si kdyztak udelam mensi projizdku... :)

Jirzi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 04.08.2009 01:22

Re: Chrom lista

Příspěvek od Jirzi »

Tak jsem volal do VW a zavolaj teda do liberce,jestli to tam maj...myslel jsi doufam,oficialniho VW (v liberci je to tusim Enge)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Chrom lista

Příspěvek od Mára_VR6 »

Jirzi píše:Tak jsem volal do VW a zavolaj teda do liberce,jestli to tam maj...myslel jsi doufam,oficialniho VW (v liberci je to tusim Enge)
Ano, Auto Enge Liberec. Pokud chceš, tohle je telefon na díly 724 338 853 :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Touareg“