Montaz systemu pre kontrolu tlaku pneu

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
miskoos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 17.04.2008 17:38
Bydliště: Poprad/Brno

Montaz systemu pre kontrolu tlaku pneu

Příspěvek od miskoos »

Tak dorazili konecne system na kontrolu tlaku v pneu montaz na kolesa je jednoducha, Potreboval by som len poradit odkial zobrat stale napatie a napatie z kluca aby bol k tomu dobry pristup a nijak to neposkodilo elektroniku je to len na napajanie displeja dakujem

Uživatelský avatar
jirka.auto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 15.03.2009 21:00
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Montaz systemu pre kontrolu tlaku pneu

Příspěvek od jirka.auto »

nejednoduzsi to budes mit u radia tam vezmes stale 30 a kostru 31 a spinane 15 si najdi treba na vypinaci pod radiem na vyhrivani sedacek
Jirka.auto

miskoos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 17.04.2008 17:38
Bydliště: Poprad/Brno

Re: Montaz systemu pre kontrolu tlaku pneu

Příspěvek od miskoos »

No vyriesil som to to inak priamo som napojil na poistky tam kde podl schemy maju ist vsetko to funguje len musim este zohnat pin do poistkovej skrinky keby niekto vedel lebo vo vw mi ponukali len neaky kabel za 12 eur

Péter
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 04.09.2009 15:21

Re: Montaz systemu pre kontrolu tlaku pneu

Příspěvek od Péter »

Zdravím nadšenci Touaregů,

mám V10-ku a zatím zdravím bez zvednutí jediného prstu -:) Motor jsem neměl ještě ani jednou venku. No ale nechci to zakřiknout. Zajímalo by mě jestli někdo ví co já nevím. Jde mi o systém kontroly tlaku v pneu. Já jej v autě nemám a potřeboval bych poradit jestli jde doplnit software o tuto funkci, když ji tam nemám od výrobce, pokud přikoupím jen ty elektronické ventilky nebo je to složitější záležitost a je pak lepší koupit univerzální sadu s libovolně umístitelným samostatným displejem (např. sadu Retrofit). Pokud bude někdo vědět, předem díky za radu a info.

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Montaz systemu pre kontrolu tlaku pneu

Příspěvek od LuboR5 »

pokud do toho půjdeš mám sadu 4ks origo čidel na disk ( použitých ) klidně ti je prodám. ukčitě budou potřeba ještě 4ks nějakých snímačů někde na blatníku a řídící jednotka a spousta kabeláže. :D .

Péter
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 04.09.2009 15:21

Re: Montaz systemu pre kontrolu tlaku pneu

Příspěvek od Péter »

Díky za nabídku snímačů. Nejdříve musím zjistit co a jak a pak bych se když tak ozval. K těm dalším snímačům na blatníku bych řekl, že nic takového tam není, to snímá z ABS a reaguje na změnu otáček kola při poklesu tlaku pneu. Důležíté jsou ty snímače ve ventilcích a pak nějaká řídící jednotka, která ty info z ventilků snímá.Aspoň si to myslím podle toho co jsem se k tomu dočetl.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“