Ktory Touareg kupit ? diesel !

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Ktory Touareg kupit ? diesel !

Příspěvek od Mára_VR6 »

mno, moje první reakce byla v 5.30 ráno, když jsem vstal do práce a kouknul ven : "A do pr**le 8O "
Protože jsem pochopitelně ještě na leťákách 275/45 a bydlím na kopci, který končí poměrně prudným asi 70m dlouhým sjezdem, kolmým k E65 v centri malýho města(kamiony a tak)
Říkám si, no tak to je paráda, pojedu dolů, utrhne se mi to a zastavím se v lepším případě o Spořku. Tak, že pojedu vrchem, zas ale docela prudký kopec a 180st zatáčka se stoupáním na svahu. Vyrazil jsem a mile jsem byl překvapený, bez jedinýho prokluzu, uplně v pohodě i na těch gumách.
Už se těším, až dám zimáky a někde to otestuju. Zkusím i nějaký terén. Na těhlech kolech to nejde, ty bych poničil a to bych nerad.
Já vím, že pro hodně lidí, to co popisuju je samozřejmost, ale já mám jak píšeš Stando poprvý svojí 4×4 a ještě k tomu Touarega 8O
A to, že jsem s tím ještě nebyl v terenu je jen to, že to AUTO mám neskutečně rád, hodně jsem se na něj nadřel a teď o něj pečuju nejlíp, jak jen to umím.
Jinak Touarega v terenu znám dobře, např jsem dělal "instruktora" při řízení na předváděcí akci dealera VW lidem, zákazníkům a jezdily jsme po motokrosový dráze a chodily na oba boční naklony až 32st za jízdy a sjezdy a výjezdy až 35st, to vše za deště. Nádhera.



Ufffff :wink: :D :D
Přílohy
IMG_2176.JPG
IMG_2177.JPG
IMG_2178.JPG
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

erico_2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.11.2008 13:29

Re: Ktory Touareg kupit ? diesel !

Příspěvek od erico_2 »

Takze nadrz mam taky misto rezervy ale dal jsem tam v pohode 60l kde natankuji 48l, udelalo mi to nejaky 4cm stupinek, Jinak v PL jelikoz jsem tam peceny vareny, a vim vsechny ceny da se rict vseho....Takze LPG udelani tam jsou fakt sileny rozdily v cenach u V8: a ted pozor je rozdil v cene pouhych 8O 20000, takze predelani tam vyjde asi na 28000kc. Ale neprihlasite to tady!

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Ktory Touareg kupit ? diesel !

Příspěvek od standokan »

a já právě četl na netu že to jde přihlásit
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

marek76

Re: Ktory Touareg kupit ? diesel !

Příspěvek od marek76 »

erico_2 píše:Takze nadrz mam taky misto rezervy ale dal jsem tam v pohode 60l kde natankuji 48l, udelalo mi to nejaky 4cm stupinek, Jinak v PL jelikoz jsem tam peceny vareny, a vim vsechny ceny da se rict vseho....Takze LPG udelani tam jsou fakt sileny rozdily v cenach u V8: a ted pozor je rozdil v cene pouhych 8O 20000, takze predelani tam vyjde asi na 28000kc. Ale neprihlasite to tady!
Tak to mám asi stejný objem nádrže, je to největší toroid (58 l ?), mám trošku posunuté plováky, takže se tam vleze asi 51 litrů, kdybych hodně chtěl tak i víc, ale to pak dovnitř leze jak do chlupaté deky.
LPG bez přihlášení by pro mě bylo naprd, auto mám na firmu a nemohl bych uplatňovat náklady a po pravdě, do Polska to taky nemám daleko a po dřívějších zkušenostech od poláků moc nenakupuju

Odpovědět

Zpět na „Touareg“