Automatická převodovka

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Uživatelský avatar
prochy3344
Člen klubu
Příspěvky: 362
Registrován: 04.10.2007 23:08
Bydliště: Bílina okr. Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatická převodovka

Příspěvek od prochy3344 »

Tak mám novou Xovou převodovku a na záruku !! Štestí při mě stálo jen z toho důvodu že předchozí majitel platil půlku převodovky tzv kulanci jinach bych si to zacvakal ze svýho a to 6000 euro.
Prodej n.d. Sharan-Alhambra-Galaxy I-II.Touran-Touareg
Tel : 606 158 300
Touareg 5.0 TDI V10 ....Koník.....

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Automatická převodovka

Příspěvek od Mára_VR6 »

No tak to jsi měl hodně velkou kliku, to máš pěkný dárek k vánocům od Volkswagenu :mrgreen:
Já dostal kalendář 8) :oops: :lol:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
prochy3344
Člen klubu
Příspěvky: 362
Registrován: 04.10.2007 23:08
Bydliště: Bílina okr. Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatická převodovka

Příspěvek od prochy3344 »

Joo tak to ja taky a rovnou dva jeden Vw a druhej Audi ale uz je je rozdal byli nemecky.
Prodej n.d. Sharan-Alhambra-Galaxy I-II.Touran-Touareg
Tel : 606 158 300
Touareg 5.0 TDI V10 ....Koník.....

Uživatelský avatar
vojtazemlejna
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 13.04.2010 11:14
Bydliště: Praha 6

Re: Automatická převodovka

Příspěvek od vojtazemlejna »

Tak jen fakta z návštěvy VW servisu. Mám TDI R5 r.v.2006.
*výměna oleje v ATF se nedělá. Viděl jsem to osobně v servisním plánu VW na obrazovce k mému VIN. Doporučeno pouze doplnění, jinak náplň celoživotní. Osobně jsem byl za blbce a olej v ATF nechal vyměnit. Cena za olej 5500KČ (12L), práce 380KČ
*cukání vyřešeno novým FW. Nevěřil jsem tomu, ale byl to fakt. Okamžitě jsem poznal změnu při opuštění servisu

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Automatická převodovka

Příspěvek od koto99 »

FW myslíš FirmWare? Ak áno nevieš ktorá verzia? Díky.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Uživatelský avatar
vojtazemlejna
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 13.04.2010 11:14
Bydliště: Praha 6

Re: Automatická převodovka

Příspěvek od vojtazemlejna »

To netuším. Asi mi změnili firmware i u hlavní řídící jednotky (teda po pravdě netuším, zda je tam víc řídících jednotek, mluvili o ŘJ převodovky). Některé detaily teď fungují jinak. Ostřik bi-xenonů později (fajn). Zrcátka jdou zaklopit i bez klíčku v zapalování atd. Prostě při dalším servisu řekni, že chceš ověřit fw a oni ti to tam daj.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Automatická převodovka

Příspěvek od pásovec »

Asi ti udělali komplet update všech jednotek.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Automatická převodovka

Příspěvek od Hudy »

Waw celkem pěkné počteníčko o aut.převodovkách a s manuálem takové problémi nejsou?Dík

Uživatelský avatar
vojtazemlejna
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 13.04.2010 11:14
Bydliště: Praha 6

Re: Automatická převodovka

Příspěvek od vojtazemlejna »

Hudy píše:Waw celkem pěkné počteníčko o aut.převodovkách a s manuálem takové problémi nejsou?Dík
Já bych to nazval jako standardní údržba a provoz jakékoli automatické převodovky. Prakticky jediné, co jsem zatím u R5 dělal byla výměna převodovkového oleje a update firmware po 130tis. km, jinak naprostá spokojenost. Řekl bych, že o tom se může většině Amerikám včetně Fordů jen zdát. Ale určitě záleží taky jak se k tomu člověk chová. Ježdění s R5 po dálnici 200, startovat každý semtamfór po městě jak formule a vychutnávat terény jako kdyby to byl off-road :-)))) , tak se asi tolika km nedožiju :-D

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Automatická převodovka

Příspěvek od koto99 »

Takže dnes som absolvoval aj ja upgrade motorovej a komfortnej riadiacej jednotky. Jednotka prevodovky mala aktuálnu verziu. Auto ide o poznanie hladšie aj odspodu lepšie ťahá a rýchlejšie radí. A aj zrkadlá sa mi už sklápajú po vypnutí zapaľovania. A konečne mi neblbne tempomat.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Automatická převodovka

Příspěvek od LuboR5 »

co jim mám říct v servisu že chci udělat at nejsem za lamu :D

erico
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 01.11.2008 12:59

Re: Automatická převodovka

Příspěvek od erico »

nevim, ale nic myslim nezkazis vetou ze chces aktualizovat software rj :D

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Automatická převodovka

Příspěvek od koto99 »

Ja som prišiel a povedal som, či by mi mohli pozrieť, či mám aktuálny software v riadiacich jednotkách, technik sa ma opýtal vktorých, ja som mu povedal že všetky. Za pol hodinu prišiel, povedal že aktualizoval len komfort a motor. Ostatné že bolo aktuálne. Zaplatil som 20EUR. Ale po známosti.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Automatická převodovka

Příspěvek od LuboR5 »

já už mám taky aktualizováno motor, převodovka, komfort, cena 1000 kč .

erico
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 01.11.2008 12:59

Re: Automatická převodovka

Příspěvek od erico »

jj taky po znamosti 440,- :D
- zajimave ze se tady pisne o aktualizaci a vsichni nadsenci v nasi sekci padi aktualizovat :lol: za rok si to vezme nekdo na starosti vsechny nas objede a vydela alespon balik :wink:

Odpovědět

Zpět na „Touareg“