Přihřívač - nezávislé topení

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
carel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od carel »

musíš se jen umět vypořádat s ventilátorem protože webasto není na Canu tudíž si nepovídá
s Climatronicem .
Pokud je v autě climatic nebo manuální klima musí se ventilátor taky ovládat relátky přes přídavný odpor a je to jedno jestli je tam analog nebo WBUS Webasto.
V případě zájmu mohu v Praze zajistit montáž . Kompletní cena včetně GSM ovládání cca 5800,-
s obyčejnou dálkou nebo hodinkami je to levnější.

lerak71
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 30.12.2009 18:23

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od lerak71 »

jak tak to tu čtu mám dotaz:

při pravidelných servisech mi diagnostika poslední 2-3 roky vypisuje chybu:
u Climatronicu:

- 01207 004
Řídící jednotka přídavného topení-J364 bez signálu / komunikace statická

u diagnostického rozhraní pohonu datové sběrnice:

01207 004
Řídící jednotka přídavného topení-J364 bez komunikace

ve dvou autor.ser., kroutily hlavou jako, že neví a když jsem řekl, že nemám nezávislé topení tak v podstaě nevěděli co s tím, tak jsme to vždy nechali být....

co vy na to ?

Uživatelský avatar
Radek2311
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Roznov pod Radhostem
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od Radek2311 »

vypada to že někdo přidal (nakodoval)řidici jdnotku topeni a nemuže ji najit protože tam neni.
Radek
tel +420604111999
radek@auto-chiptuning.eu
http://www.auto-chiptuning.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;

lerak71
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 30.12.2009 18:23

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od lerak71 »

No tak snad jo, i když je mi to divné - jsem první majitel...
Dík za odpověď, hlavně, že to neukazuje na poruchu bufíku....., nemůžu se dočkat až poklesne teplota, abych zkontroloval .... :-)
K.

lerak71
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 30.12.2009 18:23

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od lerak71 »

dneska +1,0°C a přihřejvač nic :-(
prošel jsem radši všechny pojistky - nemám přesnej rozpis (má někdo?), pojistky Ok a nic
tak jsem zvědav - nějaká rada?
mám todle:
Přílohy
webasto.jpg

lerak71
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 30.12.2009 18:23

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od lerak71 »

Bufík jede, myši překousaly čtyři kabílky... :twisted:
sletováno, zaizolaváno, tak zkusím nechat doplnit na nezávislé dálkou ovládané TF...

lerak71
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 30.12.2009 18:23

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od lerak71 »

Tak už mám nezávislé topení od uživatele Carel na zavolání.
Super - doporučuji! Cena 4.800,- + 1.500,- montáž.
Naposledy upravil(a) lerak71 dne 12.12.2011 10:04, celkem upraveno 1 x.

lerak71
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 30.12.2009 18:23

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od lerak71 »

už mne čeká jen oprava přidřeného čerpadla a bude teploučko :-)

Oto
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 26.10.2009 22:52

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od Oto »

Zdravim, mam toto dialkove ovladanie na Webasto http://www.vw-club.cz/download/file.php ... &mode=view" onclick="window.open(this.href);return false; ale nespina mi vyhrievanie. Minulu zimu islo vsetko ok, dosah perfektny. Teraz nejde. Ked stlacim ON len zablika sialene dioda na ovladaci nejako oranzovo. Pred casom som nasiel na nete info ze ovladac nie je zosynchronizovany s jednotkou, skusal som priamo v aute teda podrzat na chvilku oba tlacitka sucasne ON+OFF a vypadalo ze sa to spojilo, islo mi potom vyhrievanie zapnut, ale uz zase nejde a nejde ano synchronizovat. Bateriu som meral a vypada byt celkom OK. Mate niekto skusenost?

Oto
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 26.10.2009 22:52

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od Oto »

Tak som to uz nasiel. "Baterie bliká velmi rychle 5 sekund oranžově = Baterii vyměnit." Ak by niekto mal zaujem je to tu http://dealers.webasto.com/service/file ... ileId=8325" onclick="window.open(this.href);return false;

sakul1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 20.09.2011 23:46
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od sakul1 »

Ahoj, domontoval jsem si ovládání přihřívače a docela mi vadí, že po nějaké době jednotka "usne" a zapnout jde jen po otevření dveří ( potom je celkem zbytečné obládání webasto 100m) máte někdo nápad jak na to? V šaranovi mám origo spínání a jede úplně v pohodě je tam jedna baterka a ani po 4x opakovaném zapnutí sem neměl problém nastartovat a nikdy "neusnula".

jarmoxxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 26.08.2011 21:18
Bydliště: praha

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od jarmoxxx »

zdravim mam takovy dotaz, mam v touaregu V10 Thermo Top C s sadou t91, rano ho zapnu na dalku gufik bezi asi 40 minut vidim jak jde kour u dveri, vlezu do auta ale zadne teplo ani ohraty motor poradite? bylo minus 15 a auto mam kratce tak se chci zeptatza jak dlouho by to melo ohrat vodu a na kolik stupnu. diky

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od LuboR5 »

já nemám teda dálku musím vlést do auta a natočit ale okolo 5-10 minut už hezky teplo i v těchhle mrazech . webasto je k nezaplacení ikdyž jen jako přihřívač.

jarmoxxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 26.08.2011 21:18
Bydliště: praha

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od jarmoxxx »

LuboR5 píše:já nemám teda dálku musím vlést do auta a natočit ale okolo 5-10 minut už hezky teplo i v těchhle mrazech . webasto je k nezaplacení ikdyž jen jako přihřívač.

no me prave ten prihrivac bezi a nemusim mit nastarovano bezi 40 minut ale sedel jsem kvuli tomu v aute ale proste teplota se nezvedne a to tam mam moznost i ze by mi bezel vetrak ten mam vypnuty a stejnak nic po 40 min nastartuju a motor studenej :(

Uživatelský avatar
Jurasch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 06.10.2011 12:51
Bydliště: LIBEREC

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od Jurasch »

upřímně v těchto mrazech nečekej zázraky, voda se ti max "vorazí" na čem to ale spolehlivě poznáš je žhavení a samotný start ... teď o víkendu má být až -30C jak jsem slyšel, tak si ráno vylez před barák a nastartuj si bez předchozího zapnutí webasta a poznáš rozdíl, to mi věř. Podle mých zkušeností, mám stejnou verzi jako ty, to jede 30min, kdy nejdříve topí do motoru (vody), když teplota vody nedosáhne určité hranice (což v těchto ultra mrazech nedosáhne --- v pondělí jsem měl u baráku -26,5C), tak ti ani nepřepne na kabinu za celou dobu topení/příhřevu. A myslím si, že slovo příhřev je na místě.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“