Přihřívač - nezávislé topení

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
virus_cz
Člen klubu
Příspěvky: 337
Registrován: 20.10.2008 08:29
Bydliště: CZ Liberecky Kraj / Ceska Lipa
Kontaktovat uživatele:

Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od virus_cz »

Ahoj, kde najdu pojistku od webasta? Proč pokaždé jse zablokuje, ja to odbloknu ono 1-2 maka a pak zase nic... Dalka blika červené každé x vteřin.
Nádrž mam plnou, baterku jsem dobil. Po výměně baterie (v autě jenom 1 kus) musím dle návodu sparovat dálku s jednotkou?
Dikes


Sent from my iPhone using Tapatalk
VW Touareg 3,0 TDI 165Kw (r.v. 2007) Obrázek
VW Passat 2,0 TDI Highline 3C (r.v. 2006) - prodano
VW Passat 1,9 TDI HighLine 96 KW B5.5 (r. v. 2003) - prodano

pyrrus78
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.10.2013 21:08

Příspěvek od pyrrus78 »

Ja to mam domontovany primo ve VW a pojistku mam v pojistkove skrini u ridice na pos.c.4 - 20A. Jinak kdo je okolo Pribrami tak v Horovicich je pan Hejduk. Je v seznamu autorizovanych servisu a dnes jsem tam byl a bylo videt ze fakt vi co dela. Je hlavne precizni a poctivej na praci. Zadny hovado co rve kabely z palubky a nevi kam sahnout. Presne vedel jaka zila na kabelu co dela a jak to keca s autem. Mel diagnostiku primo na webasto a atd...Vse poctive sletoval, oizoloval. S multimetrem vse promeril a atd... opravdu doporucuju. Po dlouhe dobe me nekdo prijemne prekvapil... I cenove to je normalni chlap. Zadnej magor co chce 500 za otevreni haupny...

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
virus_cz
Člen klubu
Příspěvky: 337
Registrován: 20.10.2008 08:29
Bydliště: CZ Liberecky Kraj / Ceska Lipa
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od virus_cz »

tornado1 píše:orig je, je to pouze přihřívač..

nutná výměna webasta
kdiz koukam na nalepku tak to je : Thermo Top C => dle webasta je to parking heater a ne auxiliary heater =>
The auxiliary heating system and the parking heater have similar modes of functioning. The two units are integrated in the engine coolant circuit. The difference is that a parking heater runs independent of the engine and the auxiliary heating system only operates when the engine is running. As a result, the auxiliary heating system offers no blower control before setting off and cannot be started by a control element when the engine is not running. The missing components are supplemented by the upgrade.

Je stale nutna vymena webasta pro funogvani casovace ramci kompasu ?
Dikes
VW Touareg 3,0 TDI 165Kw (r.v. 2007) Obrázek
VW Passat 2,0 TDI Highline 3C (r.v. 2006) - prodano
VW Passat 1,9 TDI HighLine 96 KW B5.5 (r. v. 2003) - prodano

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od tornado1 »

máš pouze přihřívač, už jsem to jednou psal
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

pyrrus78
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.10.2013 21:08

Příspěvek od pyrrus78 »

Ja tam mam taky thermo top c. Mam to na dalku bez budiku uvnitr. Na dalce je mozne nastelovat uplne vse. Casy, sila, doba a atd... jestli jsem to spravne pochopil tak by ti stacilo domontovat jen tu dalku. Ale stoji dost... neco kolem 9tis i s prijimacem tedy tim co to ridi vsechno...

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

pyrrus78
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.10.2013 21:08

Příspěvek od pyrrus78 »

Jinak je to nezavisle... Thermo Top C. Poustim to dalkou kdykoliv at je jak je, bez motoru a atd...V lete to ma i vetrani interieru...

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od tornado1 »

podle čísla dílu z vagu je to pouze přihřívač!!!! jeho topení není nezávislé!!!! už to píšu potřetí... bavím se o tom co psal virus_cz
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

pyrrus78
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.10.2013 21:08

Příspěvek od pyrrus78 »

Chlapy omlouvam se tolik se v tom nevyznam tak me neberte doslova... jen vim ze tam ma Thermo top C a mam to jako domontovane nezavisle... jen jsem poukazoval ze mame stejny typ Webasta a tudiz jsem si rikal ze by melo i stejne fungovat. Dle servisky to domontovavali primo ve VW a na sloupku stejne jako kolega mam nalepku Webasto a atd...

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

pyrrus78
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.10.2013 21:08

Příspěvek od pyrrus78 »

Jeste jsem si vzpomnel ze mi servisak id Webasta rikal ( muze to byt kec samozrejmne ) ze kdyz je domontovavany ze s diag na VW to nic neukaze. Ze snad jen s diag od Webasta... ale Tornado je profik. Ja jen co my rekli v servisu....

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
virus_cz
Člen klubu
Příspěvky: 337
Registrován: 20.10.2008 08:29
Bydliště: CZ Liberecky Kraj / Ceska Lipa
Kontaktovat uživatele:

Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od virus_cz »

Me blbne webasto, zítra jedu na diag webasta do lbc, to už je jedno co to je proste furt se blokne a nejde... Tak uvidíme co rekne webasto diag


Sent from my iPhone using Tapatalk
VW Touareg 3,0 TDI 165Kw (r.v. 2007) Obrázek
VW Passat 2,0 TDI Highline 3C (r.v. 2006) - prodano
VW Passat 1,9 TDI HighLine 96 KW B5.5 (r. v. 2003) - prodano

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od tornado1 »

je to pouhý přihřívač na kterém je dodatečně namontována dálka...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

pyrrus78
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.10.2013 21:08

Příspěvek od pyrrus78 »

Teda Tornado, ti nevim... moc Webast jsem nevidel ale to co tam mam ja tak ma vlastni vyfuk a privod nafty a jede to nezavisle na aute a venkovni teplote. Mimoto jsem byl o vikendu u servisaka na Webasto a o prihrivaci jsme se tedy nebavili. Dnes rano jsem to dalkou pustil kdyz jsem lezl z postele a za 20min kdyz jsem odjizdel tak jsem mel rozmrazene auto a uvnitr 20st C. To jsem mel za to ze prihrivac funguje trosku jinak ...

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od tornado1 »

Já ti říkám jak to je, podle čísla RJ má virus pouze přihřívač!!! ten mám já také a mám stejné číslo RJ! každé webasto má vlastní výfuk - přihřívač i nezávislé.. bez výfuku bohužel webasto nemůže fungovat! přihřívač se nedá nijak ovládat, spouští se sám při nízké venkovní teplotě... nedá se nijak ovládat ani manuálně spouštět.... Jde ovšem k němu přidělat dálka a spustit ho nezávisle na motoru včetně climatronicu..

nezávisle topení má i jinak zapojené hadice, má elektromagnetický ventil na přepínání okruhu vody, dá se nastavit čas topení v hodinách ve stropu...

hodiny jsou také jiné
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

pyrrus78
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.10.2013 21:08

Příspěvek od pyrrus78 »

Dobre, dobre... nemusis se hned rozcilovat... ja jsem si myslel ze prihrivac funguje jen s motorem kvuli cerpadlu tudiz jsem mel za to ze to svuj vyfuk nema. A hlavne jsem netusil ze s prihrivacem si vytopim auto. Pokud na to staci prihrivac tak nechapu proc chce kazdej nezavisle....

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od tornado1 »

já se nerozčiluju, to vůbec ne.. já mám přihřivač - dám tam dálku a stačí mi to... jediné co nebudu mít navíc je nastavení na hodinách ve střeše - to stejně nepotřebuju...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Touareg“