Přihřívač - nezávislé topení

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tak to jsi s informacema o trochu dál. Já jsem pořád v :gey: :gey:
Ale Koto99 byl tak moc hodný, že mi poslal kontak na Slovač, napsal jsem jim a mám tuhle odpověď :arrow:

Dobrý deň
Cena rozšírovacej sady je 97,92? bez DPH+72,29? bez DPH sú spinacie
hodiny.Pri tomto type Touaregu nieje ziadny problem co sa tyka r.s.
Co sa tyka nieje problem Vám to poslat do ciech ale potom pada zaruka na
R.S. a hodiny.
S pozdravom
Martin Novosedlik


Asi pujdu touto cestou se spínačkama, mě by to mělo stačit, protože jezdím ráno do práce vždy stejně.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od LuboR5 »

tak to já půjdu do dálky zatím jsem cca na 4500 kč . jen je třeba sehnat ještě to schema zapojení.

miskoos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 17.04.2008 17:38
Bydliště: Poprad/Brno

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od miskoos »

este niekde tu dole som pisal rovnaku temu vtedy mi odpisali dvaja klubaci co to robia tak skuste sa informovat este u nich. inak ked som robil handsfree tak ide jeden kabel do climatronicu jeden na kostru ostatne k motoru k prihrevu a este jeden je v poistkovej skrinke takze si myslim ze to bude uplne v poho montaz aj bez schemy alebo nieco tam urcite bude ako navod alebo tak

Uživatelský avatar
Radek2311
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Roznov pod Radhostem
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od Radek2311 »

LuboR5 píše:Máro jak jsi daleko ? tu jednotku co nabízí skodateile tak ta je ze Superba a ovladač je VW to nějak nechapu ale asi to je jedno v Plzni servis mi řekl že ovladače fungují oba dva T91 i stříbrný i ten černý na jednu jednotku, nabizí k tomu i kabel za 300 kč, ted ještě to schema jak to zapojit prý to je velice jednoduché , jen mi nejde do palice co ti spustí ventilátor a jeslti je třeba nakodovat řídící jednotku vozidla , kod na naprogramování je ale je jen u V10. (+0016384) Nezávislé topení pouze V10TDI.
Ja mam někde to schema pohledam a dam ho tu tam je jiny problem udajně co maš v turku funguje jako klasicky přihřivač jak u sharana a nepomuže jen dopojit přijimač na dalku,topeni s časovačem a dalkou ma v sobě jiny softver musi se přehrat nebo vyměnit.Změna kodovani pry nestači.R
Radek
tel +420604111999
radek@auto-chiptuning.eu
http://www.auto-chiptuning.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od Mára_VR6 »

Já jsem se zase dopátral, že u Sharana je to jednoduchý - kamarád to teď bude předělávat
Ale U Touarega je to ovládání ne spínací, ale datový. A proto je tam potřeba tolik vopičáren

Radku prosím tě pohledej to schema. To by moc pomohlo.
Jo a ještě taky záleží, na jaký rok to bude, protože třeba u mýho rv 2004 je tam ještě nějaký problém se spínáním climatronicu.
Díky moc
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Radek2311
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Roznov pod Radhostem
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od Radek2311 »

Mára_VR6 píše:Já jsem se zase dopátral, že u Sharana je to jednoduchý - kamarád to teď bude předělávat
Ale U Touarega je to ovládání ne spínací, ale datový. A proto je tam potřeba tolik vopičáren

Radku prosím tě pohledej to schema. To by moc pomohlo.
Jo a ještě taky záleží, na jaký rok to bude, protože třeba u mýho rv 2004 je tam ještě nějaký problém se spínáním climatronicu.
Díky moc
Prosim pošli mi email na tebe ja to schema musel nafotit je to na velke plachtě nemam šanci naskenovat a poslat,nebo zavolej a domluvime se ja to musim taky dořešt zim se bliži.
R
Radek
tel +420604111999
radek@auto-chiptuning.eu
http://www.auto-chiptuning.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
AmOc1982
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 09.05.2008 23:53
Bydliště:

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od AmOc1982 »

Mam tu zapojeni prihrivace snad vam to pomuze :wink:
ja zase schanim popis pinu telestartu T91 koncernovy!! jde mi o ten 6pinovy stekr jelikoz na Ykabelu je jiny ktery pasuje na T90 ale ne na T91 ale prepinovat to pujde jelikoz piny v konektoru jsou schodne ale rozchazi se 4 s 5 hlavne nevim zda napeti je na stejnem miste nemate nekdo popis tech pinu na tu T91 :?: diky za pripadnou odpoved
Přílohy
Heizung.pdf
(221.9 KiB) Staženo 645 x
Golf IV 1.9 TDI 81KW AHF highline
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103KW, CFHC, 2013 Titanium gelbe
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103kW, CFHC, 2012 Grey

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od LuboR5 »

ještě jedna věc mě zaráží jak to snese baterie pokud teda máme v autě jen jednu ? na to jsem do ted nějak zapoměl .

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od Mára_VR6 »

Ta to podle mě snese v pohodě, stejně to běží max 20min a to zvládne? už jsi viděl jak je velká? já se ani nedivím, že to auto je tak těžký. :mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od LuboR5 »

no minulej rok v zimě se mi stalo že se mu moc nechtělo nastartovat( kvůli těm žhavičkám letos se to doufám už nestane :D ) a po chvilce točení jí docházela štáva docela rychle , zase ber v potaz co všechno se zapíná rozsvěcuje a pouští , a při zapnutém topení ještě žhav a startuj v -15 třeba ikdyž zase na druhou stranu voda už bude ohřátá takže i motor trošku taky .

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od Mára_VR6 »

To by nemělo dělat, že rychle dochází energie při startování, kdy nechce chytit.
Doporučoval bych ti zkontrolovat vedení ke startéru a dokonale očistit kontakty na přívodu k němu. Samo odpojit Plus a odrbat.
Mám tu zkušenost z jiných aut, kdy ty kontakty byly zaoxidovaný, tak to vůbec nestartovalo a kontakty se hodně hrály, byly tam přechoďáky. Po očištění to bylo, jako když dáš nový startér a baterka držela perfektně.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od LuboR5 »

budu na to muset kouknout pod sedačkou jsem ještě nebyl.

Uživatelský avatar
luk.ino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 21.06.2009 21:10
Bydliště: Malá Skála

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od luk.ino »

ta vydrz baterky se resila v sekci SAG, lidi co to maji predelane rikaji ze to vydrzi dlouho. klidne i 2 hodiny.
taky jsem od jednoho clena slysel ze to nechal bezet celou noc a rano nastartoval. Ale mel baterku 100Ah

jinak tady jsou popsany odbery je to dice na SAG ale velky rozdily tam nebudou.

oběhové čerpadlo vody (zde odběr cca 0,5 A)
ventilátor (proud kolem 15A) taky zalezi na jekej rezim ho aktivujete.

nemuzu ted najit kolik ma odber samotnej bufik, ale myslim ze to bylo nekde okolo 5 A

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od LuboR5 »

já si všiml jedné věci a včera taky ,odcházím s auta a bufík ještě jel a po vypnutí osvětlení palubky atd . mi panel climatroniku pořád svítí podsvětlení tlačítek , až se vypl respektive asi dochladil bufik tak se vyplo i to osvětlení takže ono to nějak asi propojené být musí i tak . možná že se prostě i ten ventilátor sepne sám po nainstalování té dálky když se spustí topení.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Přihřívač - nezávislé topení

Příspěvek od Mára_VR6 »

Myslíš jako že jsi měl ještě rozsvícné světla na coming home, dojížděl bufik a podsvícení zhaslo až po tom co dojel? To otestuju
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Touareg“