Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: LPG a vše s tím spojené
PříspěvekNapsal: 24.09.2011 00:15 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

11.03.2011

9

Díky Davwe, zkoušet to nebudu, stačí mi těch 650.
Když rozpohybuji skoro ty 3 tuny, a pak vyřadím, tak to jede kyneticky hodně dlouho a motor mě tak nebrzdí.
Takže jsem se vrátil z dovo. Cesta z Ostravy do Chorvatska (Zadar) a zpět, spotřeba cca 13 l lpg. Na dálnicích většinou tempomat na 125, tlumiče na sport. Úseky mikulov-schrick, a pak mureck-lenart-ptuj (tam i zpět) jsem jel bez tempomatu, tlumiče na comfort.
Neskutečný zážitek z Touarega jsem měl na úseku mureck-lenart-ptuj. Kdo tudy jezdí, tak ví, že je tam "hrozná" cesta. Před Touaregem jsem jezdil ve dvojkolkách (M6, Octávia, apod.), byla to drncačka. Turek tam jel neskutečně super. Cítil jsem se jako v peřině. Tlumiče na comfort, pohon 4x4 vau, pneumatický podvozek vau, to nemá chybu. (To by překonaly možná jen aktivní tlumiče, ale nevím).

PříspěvekNapsal: 29.04.2012 15:40 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

21.06.2009

16

zdravím mát taky turka na plyn 3.2 6V a chtěl bych se vás zeptat jaké máte zkušenosti se víčkama, zda se dají sehnat nějaké spešl svíce, nebo pouze ty seriové a zda jsou lepší Bosh nebo NGK a po kolika km je měníte díky.

PříspěvekNapsal: 05.07.2012 20:52 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

18.07.2008

15

Slaný

Měl bych otázku na majitele Touaregů s motorem 3,2, kteří mají přestavěno na LPG. Tento typ motoru je v seznamu aut, u kterých je nutné přimazávání
ventilových sedel (FashLube, Vap Saver, GasLube...). Máte to tam namontováno nebo ne?
http://www.gaslube.cz/vozidla-u-kterych-pouzit-gaslube/

Kolik km jste od montáže LPG už celkem najeli (ať už s přimazáváním nebo bez) a na motoru jste nic nezpozorovali?

Ptám se z důvodu toho, že mám tentýž motor v T5 Caravelle a můj motor (BKK) v tomto seznamu není.
Nicméně statní modely od VW s motorem V6 3,2 (Touareg, Eos, Phaeton,Golf) v tomto seznamu jsou a podle Etky máme všichni stejnou hlavu válců - tudiž
stejně náchylnou na zaklepání ventilů.
Díky

PříspěvekNapsal: 16.07.2012 10:10 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

07.10.2010

20

JardaL píše:
Měl bych otázku na majitele Touaregů s motorem 3,2, kteří mají přestavěno na LPG. Tento typ motoru je v seznamu aut, u kterých je nutné přimazávání
ventilových sedel (FashLube, Vap Saver, GasLube...). Máte to tam namontováno nebo ne?

Kolik km jste od montáže LPG už celkem najeli (ať už s přimazáváním nebo bez) a na motoru jste nic nezpozorovali?

Ptám se z důvodu toho, že mám tentýž motor v T5 Caravelle a můj motor (BKK) v tomto seznamu není.
Nicméně statní modely od VW s motorem V6 3,2 (Touareg, Eos, Phaeton,Golf) v tomto seznamu jsou a podle Etky máme všichni stejnou hlavu válců - tudiž
stejně náchylnou na zaklepání ventilů.
Díky

něco přes 30tis km bez přimazávání a i bez problému.

PříspěvekNapsal: 12.11.2012 15:23 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

1401

JardaL píše:

Ja mam cerstvo namontovany plyn a dal som si tam ten Flashlube pre istotu.

PříspěvekNapsal: 12.11.2012 15:25 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

1401

rur píše:
erico píše:
trvalo mi to asi tri dny v aute pak uz me nebavilo volat a stezovat si, takze taky o zvyk :?

Musím se připojit to stejné. Kontrolka svítí zhasínat jsem byl asi 5x a zase svítí. Dokonce mě naposledy radili na chvíli odpojit baterii(na to jsme se samozřejmě vybodl). Nejdéle bez kontrolky to vydrželo po montáži asi 600km.

Dnes sa aj mne ta kontrolka rozsvietila (20 km usek tempomat 90 km/h bez zmeny rychlosti), ale mal som sebou notebuk aj s kablom, tak som to hned na parkovisku zhasol. Inak predtym 400km dynamickej jazdy a nic. Niekde som cital, ze aby sa to nerosvecovalo sa da podlozit lambda sonda nejakou podlozkou :). Poculi ste niekto o tom?
Inak neviem preco to nezhasne same ako sporadicke zavady, clovek aby behal vsade s kablom.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]