KŮŽE na kapotu

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Niky...
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 20.11.2008 20:41
Bydliště: Malá Úpa
Kontaktovat uživatele:

KŮŽE na kapotu

Příspěvek od Niky... »

ahoj,

potřeboval bych věet, jestli se na TUarega delaj taky kůže na kapotu proti kamínkům. DĚla se to na passaty, golfy, sciroca, ale na tuarega to nemohu najít, proto se ptam jestli se vyrábí....

děkuju za inforamce

miskoos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 17.04.2008 17:38
Bydliště: Poprad/Brno

Re: KŮŽE na kapotu

Příspěvek od miskoos »

No podla mojho nazoru je to otrasne a kazit tak take krasne auto je skoro hriech:) No ale k veci zijeme v horach kde sa v zime sype len kamenmi a musim povedat ze po styroch rokoch je lak v super stave jedine naraznik ma par bodiek pretoze kapota je skoro horizontalne a preto to velmi nedostava. Ked uz uvazujete o ochrane laku urcite by som isiel do folie nevidno to a drzi ako cert a ochrani minimalne tak dobre ako ta koza a este k tomu su chranene aj svetla naraznik a spatne zrkadla. Do noveho auta jednoznacna volba

Odpovědět

Zpět na „Touareg“