Touareg - nehody

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
Barracuda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 21.04.2008 18:31
Bydliště: Plzeň

Touareg - nehody

Příspěvek od Barracuda »

Ahoj všem, tak jsem po servisu motoru vyrazil na výlet přes víkend. Cesta byla u konce po 300 metrech od baráku... Sobota, 8hod ráno, prázdná Klatovská - hlavní tepna Plzně,... jedu zkrz křižovatku řízenou semafory - já na zelenou - a v tom..... z pravé, boční ulice bílý golf... a bylo vyřešeno... škubnul jsem volantem a podařilo se mi nastavit menší část Turdy... přímý zásah na pravý zadní kolo... ale fakt přímej... slečna jela tak 50... já cca 30-40km/hod - byl studenej motor a nejsem drsnej tahač takhle po startu... výsledek ve fotkách :-) vyhlašuji soutěž o nejpřesnější odhad škody a co vše by dle vás mělo být poškozeno... p.s. Modrásek byl odtažen do Porsche Plzeň a stojí vedle jiného krasavce - viz opět foto...
Přílohy
07112009211.jpg
07112009212.jpg
07112009213.jpg
07112009214.jpg
07112009215.jpg
Naposledy upravil(a) Barracuda dne 09.11.2009 11:04, celkem upraveno 1 x.

BORASK1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 31.08.2008 09:46
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg - nehody

Příspěvek od BORASK1 »

DALSIA farboslepa slecna ktorej by som nedal vodicak uz nikdy .

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Touareg - nehody

Příspěvek od koto99 »

Z tej fotky to nie je dobre vidieť, ale zadné dvere, zadný blatník a zadný nárazník vyzerajú byť poškodené, určite je chytené zadné rameno s čapmi, poloos, diferák?.... tak 150 - 200 tis. s výmenou dielov.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Uživatelský avatar
Barracuda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 21.04.2008 18:31
Bydliště: Plzeň

Re: Touareg - nehody

Příspěvek od Barracuda »

koto99 píše:Z tej fotky to nie je dobre vidieť, ale zadné dvere, zadný blatník a zadný nárazník vyzerajú byť poškodené, určite je chytené zadné rameno s čapmi, poloos, diferák?.... tak 150 - 200 tis. s výmenou dielov.

Sám jsem zatím bez informací, snad zítra dopo budu chytřejší... prvotní nástřel opravy od Porsche je za 70tis - dle vizuální kontroly jen tak na parkovišti... jen doufám, že nespadnu do totálky... je to ročník 2004...

Kvůli kravině od slečny mám starost :-(
Budu informovat...

Založil jsem téma a chtěl jsem vidět i nějaké další nehody Turků, jak dopadají střety s našimi hovádky versus okolí...tak se chlubte...

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Touareg - nehody

Příspěvek od LuboR5 »

vyměnit zadní blatník za nový by byla sama o sobě dobrá pálka. takže bych to viděl na klepání , dvěře jako celek výměna ano, nárazník třeba taky pokud je prasklý , podběh taky , nevím jak zadní víko , hlavní náraz asi dostalo kolo ted je otázka kam to až šlo , poloosa, diferák ,ložisko ,ramena, tlumiče , disk , pneu , každopádně u těchto věcí bych trval na výměně , stačí prasklinka nebo strhlej závit a je to v čudu a vesměs se to projeví až později.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Touareg - nehody

Příspěvek od Mára_VR6 »

Jaj chlape, ty máš teda smůlu. To mě moc mrzí.
Jak dlouho bude trvat oprava?
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Barracuda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 21.04.2008 18:31
Bydliště: Plzeň

Re: Touareg - nehody

Příspěvek od Barracuda »

Mára_VR6 píše:Jaj chlape, ty máš teda smůlu. To mě moc mrzí.
Jak dlouho bude trvat oprava?
Ahojky,
tak jsem domluvenej že příští týden to bude fertig... ehm, zatím lítám s jejich Jettou... do včera jsem měl transportera... a Jetta? ta podjede i pod závorou... masakr, jak je tam všechno malinkatý :-) a motor 1,6... papal mi 17litrů po dálnici při rychlosti v mezích Jetty,což je 180km/hod...

Odpovědět

Zpět na „Touareg“