Čištění disků kol

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
deamiano
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 30.06.2009 12:48
Bydliště: Praha

Čištění disků kol

Příspěvek od deamiano »

Asi trochu od věci tady na foru, ale mám problém s čistotou disků. Mám je chromovaný a tý práce aby s toho slezl ten černej prach z brzdovejch destiček se nedá popsat. Vyzkoušel jsem už hodně přípravků a kartáčů, ale výsledky jsou triskní. Nemáte někdo typ na zaručenej recept. tzn. postříkat a spláchnout, hlavně rychle :P

Uživatelský avatar
lukisek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 13.06.2008 09:16
Bydliště: olomoucky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Čištění disků kol

Příspěvek od lukisek »

kdybys je jednou za cas oplachnul tak se s tim ted nebudes muset drbat... :roll: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Čištění disků kol

Příspěvek od Mára_VR6 »

Ano přesně tak, pokud máš chromový kola, tak ty vyžadují velkou péči. Musíš je opravdu často omývat, klidně jednou za týden :wink: , pak to lehce vezme vapka s nějakým čističem kol. Ale musíš používat nějaký značkový :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Zezi
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6227
Registrován: 03.10.2009 15:21
Bydliště: U manželky v baráku

Re: Čištění disků kol

Příspěvek od Zezi »

Já používám Carlan na motory(k dostání v autokelly 0.5l za 69kč) neředím ho,kola nastříkám,přední přední,zadní zadní,jdu vytáhnout wapku(cca 4min.) opláchnu-inteval-jednou za týden až 14 dní podle toho jak moc jezdím a nemám s čistotou problém Carlan je silnější než milit na motory přesto za rok používání nepozoruju na laku kol žádné vedlejší účinky.
metal my life-Zezi Obrázek




Moje DOKA - TADY

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Čištění disků kol

Příspěvek od LuboR5 »

na foru někdo prodává nějaký přípravek na čistění kol, jen nevím jak s těma leštěnýma .

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Čištění disků kol

Příspěvek od Mára_VR6 »

V případě leštěných nebo chromavaných kol nesmí přípravek obsahovat kyseliny
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

erico_2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.11.2008 13:29

Re: Čištění disků kol

Příspěvek od erico_2 »

Taky jsem vlastnil takovy, nejjednodussi i kdyz to zni trochu blbe tak i pri delsich trasach si sem tam pohrat a cistit je treba co druhy den podle toho jak se jezdi. Neni to sranda ja mel pouze limec a fajne si pripadal jak....kdyz jsem je na parkovisti, na benzince pretiral abych presel tem namaham co popisujes... :roll:

Odpovědět

Zpět na „Touareg“