Tomu se rika pech...

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
-Jouda-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 13.08.2009 13:22

Tomu se rika pech...

Příspěvek od -Jouda- »

Po uvodni reklame prekliknete na cas 19:16

http://judo.nova.cz/clanek/novinky/upou ... -2009.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Tomu se rika pech...

Příspěvek od Mára_VR6 »

Jj, viděl jsem to už v televizi. Ty mu dáváj přes koule 8O :roll: Alespoň se ví, kde neservisovat auta 8)
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

miskoos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 17.04.2008 17:38
Bydliště: Poprad/Brno

Re: Tomu se rika pech...

Příspěvek od miskoos »

Z pravneho hladiska jasna vec. Ale zasa aky clovek necha dvakrat prekrocit servisny limit o viac ako 3000 km. ved tam su 30000km intervaly a uz to je vela ak sa stym jazida pomerne kratke trate takze si myslim ze sa nespraval uplne najlepsie k tomu autu takze mu to vratilo.

erico
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 01.11.2008 12:59

Re: Tomu se rika pech...

Příspěvek od erico »

presne tak sice neni to moc ale jestli neco servisuji a mam tak malo najeto tak to dodrzim, aby na me nic nemely!! Ja sam mam sice davno po zaruce a zmenil jsem si olej a samozrejme i interval na nejakych 12 tkm....a to je zaklad se snazit chovat k autu tak, aby to bylo co nejlepsi pro to auto. a ne ze ho mam v zaruce a pak budu brecet nad tim ze salon mi nechce vyjit vstric. Tim chovanim si zarucil, za salon bude na koni pri kazdem jednani....ale stejnak mi toho je lito tolik pene z a takove jednani :(

Uživatelský avatar
Replay
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 12.09.2008 13:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomu se rika pech...

Příspěvek od Replay »

Ja už bych si v ČR auto nekoupil!!! a dokonce ani servis tady neni dobrej!!! Mam hroznou zkušenost u Auto Exner!!
Volkswagen Touareg R5, Škoda Superb 2,5TDI, Škoda Fabia 1,6TDI, Škoda Superb II 2,0TDI, Hummer H2

Odpovědět

Zpět na „Touareg“