Pomoc při koupení 7p

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Lungo3.0
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.07.2016 07:48

Pomoc při koupení 7p

Příspěvek od Lungo3.0 »

Zdravím. Scháním nějakého experta na dvojkového Touarega chci koupit Turka a rád bych sehnal někoho kdo by se mnou sjel kouknout na dva napíchl to na diagnostiku a celkově to zkouknul. Praha a okolí. Samozřejmě ne zadarmo. Díky.

fb_david51
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 17.05.2021 23:01

Re: Pomoc při koupení 7p

Příspěvek od fb_david51 »

Autoconsulting.cz

Lungo3.0
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.07.2016 07:48

Re: Pomoc při koupení 7p

Příspěvek od Lungo3.0 »

Já myslel spíš někoho soukromého než firmu. Slyšel js že dost firem to dělá tak že se domluví s prodávajícím a za peníze řeknou kupujícímu jak je to skvělí auto. Tak nevím. Měl jsem spíš na mysli někoho kdo Turky zná opravuje a má diagnostiku a zkušenosti. Ale dík za radu.

fb_dmitry
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 18.05.2021 18:03

Re: Pomoc při koupení 7p

Příspěvek od fb_dmitry »

Lungo3.0 píše:
18.05.2021 14:37
Já myslel spíš někoho soukromého než firmu. Slyšel js že dost firem to dělá tak že se domluví s prodávajícím a za peníze řeknou kupujícímu jak je to skvělí auto. Tak nevím. Měl jsem spíš na mysli někoho kdo Turky zná opravuje a má diagnostiku a zkušenosti. Ale dík za radu.
Nebojte se, to se urcite nestane :D
S autoconsultingem jsem si hledal Turka od zacatku dubna.. Celkem jsme tusim provolali kolem 20 inzeratu, polovina z nich byla zamitnuta uz po rozhovoru s prodejcem, nekolik bylo zamitnuto po kontrole Cebia (umi udelat za 350-) nebo naslednem overeni dealerske databaze (za 400-) (zjistili jsme, ze auto, ke kteremu jsme malem jeli na prohlidku, bylo bourane do leve zadni casti, byl varen novy blatnik + komplet vymena skel/dveri/narazniku/svetel... Majitel se tvaril, ze nic nevi, pry 86k oprava u noveho auta je urcite nejaka drobnost).
Celkem jsme osobne prohledli 5 aut, a vetsinou je to hruza, no... Z diagnostiky bylo videt vadne vstrikovace, nebo i potencialni vymenu rozvodu za par desitek tis km.(to posledni v diagnostice umi zobrazit jen motor 3.0 CRCA).

Nakonec v sobotu jsem si poridil 4.2tdi podle svych predstav, bylo to prave to 5. auto.

Co se tyce ceny... Celkem me jejich sluzby staly 11300- za 5 prohlidek vcetne cesty, ale u auta, ktere jsem si nakonec koupil, zaridili slevu 8000- (z te slevy si nauctujou jen 20%). Takze ve vysledku me to vyslo na nejakych 4000- za 5 prohlidek vcetne najezdu mimo obec (celkem kolem 500km).

Ve vysledku... Obrovska spokojenost a muzu autoconsulting.cz jen doporucit.
Kdybyste mel zajem, tak muzete mi napsat zs, muzu rict, ktere inzeraty jsme uz videli (nektere jsou porad na sauto/bazosi/sbazaru)

Uživatelský avatar
ol@f
Člen klubu
Příspěvky: 239
Registrován: 10.03.2010 23:58
Bydliště: Brnenska naplavenina
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc při koupení 7p

Příspěvek od ol@f »


fb_dmitry píše:
Lungo3.0 píše:
18.05.2021 14:37
Z diagnostiky bylo videt vadne vstrikovace, nebo i potencialni vymenu rozvodu za par desitek tis km.(to posledni v diagnostice umi zobrazit jen motor 3.0 CRCA).
To by mě zajímalo kde / podle čeho

2.5T & American Muscle

fb_dmitry
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 18.05.2021 18:03

Re: Pomoc při koupení 7p

Příspěvek od fb_dmitry »

ol@f píše:
21.05.2021 10:40
To by mě zajímalo kde / podle čeho
Podle adaptaci, ktere lze vycist z diagnostiky:
Retez (ukazuje se jen na motoru CRCA):
* Camshaft adaptation intake bank 1: kdyz hodnota je -4°..-5°, blizi se vymena.. Rozsah -2.5..-3.5 je v poradku
Vstrikovace:
* Injector 1-6: rail pressure calibration point 1 (az 3) : kdyz hodnota presahuje +-20 μs, vstrikovac je na vymenu.
* Injection amount deviation cylinder 1-6: kdyz jakakoliv z hodnot presahuje +-0.75mg/stroke, muze naznacovat problem se vstrikovacem.
** Data jsou pro v6, u motoru v8 tech vstrikovacu je pochopitelne 8 :)

Uživatelský avatar
ol@f
Člen klubu
Příspěvky: 239
Registrován: 10.03.2010 23:58
Bydliště: Brnenska naplavenina
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc při koupení 7p

Příspěvek od ol@f »

Díky
2.5T & American Muscle

Odpovědět

Zpět na „Touareg“