Odešel mi větrák topení co s tím Touareg 2.5TDI rok 2004

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Honza.ml
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 15.12.2009 14:57
Bydliště: Praha

Odešel mi větrák topení co s tím Touareg 2.5TDI rok 2004

Příspěvek od Honza.ml »

Ahoj Kucí, potřeboval bych radu nebo pomoc, začal se mi ozývat větrák topení a posléze odešel úplně.Občas se za zuřivého jekotu roztočí, ale spíše jen pomalu.Dá se vyměnit bez sundání přístrojové desky, nebo se musí sundat ??? A kde ten větrák vůbec najdu.... :o :o :o

V Etce jsem to identifikoval, ale jak je to v autě nandané nevím..

Pár přístrojovek už jsem sundaval, Picasso, C5, i A6, Passat, ale starší modely.Nechce se mi to dávat do VW, protože by to byla opravdu pecka......eventuelně se chci zeptat, jestli ten větrák někdo nemá....Díky Honza

Uživatelský avatar
kockodan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 20.06.2008 23:31
Bydliště: Rumburk

Re: Odešel mi větrák topení co s tím Touareg 2.5TDI rok 2004

Příspěvek od kockodan »

Mě taky :x
Golf 1 Karmann cabrio , Octavia RS TDI DSG CR Combi ...




GTI Treffen am Wörthersee .... Ámen
(letos už po desáté, nemůžu si pomoct...)

miskoos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 17.04.2008 17:38
Bydliště: Poprad/Brno

Re: Odešel mi větrák topení co s tím Touareg 2.5TDI rok 2004

Příspěvek od miskoos »

Malo by dat k nemu dostat zospodu ale bude to chviet vela sikovnosti je prakticky za schranku spolujazdca skusil by som to obnazit co sa da kryty schranku von a potom sa uvidi bohuzial si uz nepamatam presne umiestnenie ale viem ze som ho videl ked som robil bluetooth a mal som schranku von. Este sa obratte na clena nalim.k daval sem neake navody z elsy inak tu je foto zospodu http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... 2&start=75" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Touareg“