hlasové ovládání navigace

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
kochta
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 316
Registrován: 16.02.2008 21:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

hlasové ovládání navigace

Příspěvek od kochta »

tak jsem si v týdnu nechal udělat(novej soft) hlasové ovládání navigace rns 510. hlasem jde ovládat rádio,dvd,tv, cd .... je to super mužu všem doporučit a cena 1700 Kč :lol:

Uživatelský avatar
jirka.auto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 15.03.2009 21:00
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: hlasové ovládání navigace

Příspěvek od jirka.auto »

cus kdo ti to delal ta cena je ale hrozna 8) .Kdyz si vezmes ze soft zadarmo z netu a mikrofon mas na handsfree a jen natahnes a zapojis 4 draty do navy.Ja jsem to radil kamaradovy a mel to hotovy za 2 hodky a to je naprostej amater.
Jirka.auto

TGV6TDI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 30.01.2010 16:38

Re: hlasové ovládání navigace

Příspěvek od TGV6TDI »

Mohl bys prosím popsat postup. Mám Touarega 7L6 s multifunkčím molantem a originálním handsfree na palubní desce a fw 2662 v RNS510.
Prošel jsem postup na http://www.my-gti.com/1234" onclick="window.open(this.href);return false;, a nevím, zda musím něco zapojovat či to stačí jen nastavit přes VAG.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“