Nový Model

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Jirzi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 04.08.2009 01:22

Re: Nový Model

Příspěvek od Jirzi »

Me osobne prijde Touareg bez navi a kuze s manualem vevnitr jak nejakej lacinej Golf... :D nevim...nevim...proste se mi to k tomu autu nehodi...(jen snad kdyz by to byla nejaka super OFF-ROAD verze...tam by se tohle zase asi az zas tak nehodilo)

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Nový Model

Příspěvek od pásovec »

Mára_VR6 píše:
vrbic píše:třeba konkrétně kůži bych snad ani nemusel, nevim
To poznáš :mrgreen: , já taky nikdy kůži nechtěl, pak jsem měl kůže-alkantara a do Touarega jsem chtěl jenom kůži a už nechci jinak. :wink:
Je to tak, kůže a xenony, jakmile jednou poznáš, nemůžeš už jinak.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

kochta
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 316
Registrován: 16.02.2008 21:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Model

Příspěvek od kochta »

tak co na to říkáte ? já říkám super asi ho budu potřebovat

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Model

Příspěvek od vrbic »

Myslíš reakci na dnešní Autosalon na Primě ? :-)
Vizuálně se mi líbí, je to zas krok trošku dál.Změnu to po těch 8 letech chtělo, co si budem povídat..Interiér se myslím taky povedl, mně osobně se líbí moc a především nová palubovka a volant. Osobně jsem i rád, že zůstal středový panel podobný a že redukci a světlost volíš stejně :-).Pokud jsem to dobře pochopil, vzduchový podvozek dostaneš bez příplatku ke všem motorizacím ( to si nejsem jistý ) Ale volíš mezi 4motion verzí a 4xmotion verzí se středovým a zadním differenciálem, což bude ale nejspíš paket za 150tisic :-( A co bych si fakt chtěl vyzkoušet, tak 8stipňovej automat :-) Jo, myslím že se povedl a už se nemůžu dočkat až ho kluci testnou někde v Alpách nebo na Islandu..

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Nový Model

Příspěvek od Mára_VR6 »

A nejdřív se bude testovat 1.května v Ralsku :mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Nový Model

Příspěvek od LuboR5 »

takže včera jsem se dostal k prvnímu kontaktu s novýmTouaregem a teda asi jsem už detailista nebo divný :lol: , auto je krásné nacpané spoustou fajnových věciček ale že by měl být větší jsem nějak nepostřehl hlavně v interieru a pokud někdo už nějaký čas v Touaregu jezdí tak si asi všímá drobností které mi osobně teda dost vadí, palubka ala Audi hlavně středovej panel nevim jestli je to pravé, kde se stratila ta originalita VW jako volant řadící hlavice ( automat )ovládácí prvky a moc parádní zasunovací voliče redukcí atd. dále nevím proč v předním dveřním rámu jsou 2 ks oken jako by se doba vracela zpět ( ještě at to udělaj na otvírání ala žiguli ) co ty poloplastové záhlavníky když už tak at tam aspon už jsou LCDčka , a ty plastové popelníky v zadním madle ? učiněná katastrofa ! cena prohlíženého auta byla 1.850 000 kč , tak si říkám že by se někdo měl stydět a i zamyslet se nad vybudovaným jménem Touareg , protože tohle to co tam udělali tomu moc nepřidá , interier byl tmavě hnědý kůže kvalitní ale všechno hnědé( plasty , palubka , sedačky , stropnice ,koberce , volant , vše jeden odstín ) takže do této kombinace bych nešel .plus má pohrání se zadníma koncovkama , světlama a prostě celkově z venku je to krasavec ale řidič sedí uvnitř , můj Touareg doma ještě zůstane asi dost dlouho :D

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Nový Model

Příspěvek od Mára_VR6 »

co k tomu říct.....
když jsem ho poprvé uviděl naživo z 2 metrů, tak jsem byl naprosto unešený, ale to asi všichni. Moje nadšení trvá i teď, ale v mým případě je to zaslepením značkou :wink: :mrgreen:
Ale jak tě poslouchám, tak máš pravdu.
já jsem si na místě, když jsem s ním jezdil, hned stěžoval na volant. Je krásnej, ale Touareg by měl mít jinej, zase takovej, aby člověk věděl, že nesedí v Polu nebo Golfu - v žádným případě nic proti nim :!:
A i jak říkáš, řadička a další prvky jsou mizerný.
Další věc je cena, to je paleta jak blázen. Vzdyť v základu je jen černobílej pal. počítač :roll: a příplatky (to nejsou příplatky,ale okrádání) jsou za všechno.
Ale stejně si ho jednou koupím. Doufám. Mno, ale dřív bude facelift. :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Nový Model

Příspěvek od LuboR5 »

myslím že facelift v nějaké palbě Individual na 20" s 3.0 Tdi je nej nej volba tak na dalších 5 roků.

miskoos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 17.04.2008 17:38
Bydliště: Poprad/Brno

Re: Nový Model

Příspěvek od miskoos »

Tak konecne su vonku ceny pre slovensko a su velmi optimisticke a asi najlacnejsie okolo, 3,0tdi za 44560Eur skvele . O viac ako 100000 menej ako v CR dokonca menej ako v de. Dufam ze to nebude za neaku super oslahanu verziu na ukor vybavy. Skoda keby prisiel skor a pol roka mozno by sme ozeli Q5:)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Nový Model

Příspěvek od Mára_VR6 »

NA úkor jaký výbavy? sorry za ten sarkasmus, ale ta základní verze je fakt socka a za všechno se děsně připlácí.
To víš, u vás je levnější, protože se nemusí vozit tak daleko :wink: :mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

miskoos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 17.04.2008 17:38
Bydliště: Poprad/Brno

Re: Nový Model

Příspěvek od miskoos »

No myslim že s BA to nie je až tak daleko do CR a je tam 100 000 rozdiel. Tak dufam ze to nebude este vacsia socka ako ta u vas:)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Nový Model

Příspěvek od Mára_VR6 »

tady můžeš porovnávat
http://www.volkswagen.cz/modely/novy_to ... data/ceny/" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Model

Příspěvek od vrbic »

No hlavně už vidím jak tady všichni kluci co ho máte doma v plný pálce s redukcí a na vzduchu půjdete do míň vybavenýho auta na úkor omládnutí..Podle mě úplná blbost..Hlavně teda ta redukce.Tímhle se Touareg hodně vymikal..Sériově dodávanou redukci a uzávěrky nemá téměř žádný SUV..Tím mohl zůstat Touareg výjmečný. A co jsem zkoušel konfigurátor tak 3.0 TDi Bluemotion, vzduch, 4xmotion a kůže - 1.654.467,-Kč :-(
Takže to vidím na facelift..Už teď se dají zabavený leasingy v Nemecku sehnat r.v.2007 do 600.000,- Takže za dva,tři roky už to půjde :-)

Jirzi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 04.08.2009 01:22

Re: Nový Model

Příspěvek od Jirzi »

Tak jsem po delší pauze zavítal zpět... :) inu co si budeme povídat, nový Touareg pokročil sice o pěkný kousek kupředu, co se týče techniky...ale je tu několik ALE, jak jsem již psal a píšete i Vy...

...v interiéru se mi například líbí nová navigace, přístrojovka a celkem i palubka a zbytek...co ale naopak ne je volant a volič převodovky...to se sem jednoduše nehodí, když sedím v Touaregu, kde je 4 ramenej volant a volič převodovky jak ovládání plynů v letadle, je jasné že nejedu v BMW řady 3 ale pořádnym SUV...to je řekl bych velké mínus...auto je sice pořádně nabité různejma parkovacíma kamera a tak, což se mi taky líbí, ale zase terénní vlastnosti už nejsou jako dřív (jsou sice srovnatelné, ale za pořádnej příplatek v podobě redukce pokud vim...) a z Touarega se pomalu stává osobák na velkejch kolech, jako je například Audi Q7...další nepraktickou věcí je například nemožnost (ani za příplatek) otevřít zadní okno...to kvůli všemu musim otevírat celej zadek?! když dřív to bylo v základu? to se trošku vracíme spíš zpět ne?! dál je pěkná motorizace V8 TDi...ALE i tak...nevim...asi bych do něj nešel...zatím teda rozhodně ne...

v něčem udělal pořádnej krok kupředu (hlavně v technice) ale co se týče praktičnosti, poměru "cena/výkon" a originalitě udělal spíš ku*va velkej krok vzad! jako připlatky za něco co bylo dřiv v základu a něco uplně vyškrtli? BLBOST, respektive zbytečně sebrali nějaký praktický věci a to co dělalo Touareg Touaregem...(například že už to z pozice řidiče neni takovej tank :D)

že se z něj možná částečně stává "onroad" je celkem jasný, protože hodně jich terén ani neochutná, ale i tak, je to prostě škoda...to byla jedna z věcí co se mi na něm líbí, na silnici se v dobrý motorizaci rozhodně neztratí, ale přitom se v terénu cítí jako doma...žádnej kombík na velkejch kolech ale taky ne offroad s maximálkou kolem 160 a časem z 0 na 100 měřitelnym v minutách...Prostě TOUAREG :)

MilanV6TDI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 12.10.2010 13:21
Bydliště: Brno

Re: Nový Model

Příspěvek od MilanV6TDI »

Naprostý souhlas. Poněkud ho poqčkovali. S tím neotevíratelným zadním oknem opravdu schíza, omezení uzavíratelného difu s redukcí pouze na motorizaci 3.0 TDI za příplatek (i když cca 45 tis není až taková hrůza, jako jiné položky) taky na palici. Design zezadu docela pěkné, předek už tak trochu zabíhá do vánočního stromečku. Funkční strohost prvního byla jedinečná. Vidím to tak, že můj jedničkovej touareg bude jezdit, dokud bude jezdit.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“