Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nový Model
PříspěvekNapsal: 09.03.2010 08:33 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

21.01.2010

365

Nová Paka

kochta píše:
zatím jsem se dostal o 14,5 procet dolu a to asi bude strop. jinak díky za snahu

To je ale myslím si u milionového auta celkem slušné číslo ;-)
Taky mně to čeká ale ještě musím minimálně tři roky počkat..Uplně nového ale asi kupovat stejně nebudu.Vidím to na nějakou předváděčku..

Zobrazit autorovy stránky  ICQ  

PříspěvekNapsal: 09.03.2010 09:47 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

5890

Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Tak předváděčku bych si já osobně nekoupil, vím o čem to je - byl jsem prodejce ve VW :mrgreen: :twisted:
Kdyžtak jen něco lehce jetýho, ale od jednoho člověka.. Předváděčka je od slova předvádět a konkrétně Touareg se předvádí a zkouší v terénu, lidi s tím neumí, vyjede to od salonu se studeným motorem a věřte mi - NIKDO - nečeká 15km až se ohřeje voda natož olej a hned plnej :!:
Předváděčku nikdy!

PříspěvekNapsal: 09.03.2010 19:24 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

21.01.2010

365

Nová Paka

Jasně, nedošlo mi to.Ale třeba kámoš si nechal objednat funglovku Tiguana s tím, že to nechaj půl roku jako předváděčku a pak dostane celkem hodně vysokou slevu.Tiguan měl 19000km a cca 35% sleva.Což jsou celkem slušný peníze dolu.Samozřejmě jak říkáš motor asi dostal solidně pokouřit :-( Ale Interiér byl naprosto nedotčený, v zádu snad nikdo ani neseděl..Sedadlla ještě přikryté folíí..A při předání auto naleštěné jak fungl novej.. Do motoru ale člověk nevidí no :-(
Jedině teda hlídat něco lehce jetýho.. do těch max 35000 a čekat na dobrou výbavu.
I když mám teď dilema. Táty známej bude za rok prodávat 2005 R5 v naprosto plný palbě včetně vzduchu, chrom paketu, letních 19",zimních 17" pneu.Servis.knížka, kůže, tiptronic, první majitel a naprosto neskutečných 59000km :) V podstatě to jen leští v garáži, žádnej terén, nic takového v nádherný oceánově modrý metalíze..Mám Golfa plus rokvr.2007 a tak se mi nechce do měnit novější za starší ale tady je zase garance původu, najetých km a pocitvý servisky. Máro poraď ;-)

PříspěvekNapsal: 09.03.2010 21:44 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

5890

ty woe, pokud bych měl možnost takovýho auta, tak neváhám!! A řešit starší a novější? to vůbec... Já taky šel z novějšího Passata do staršího Touarega a vůbec jsem to neřešil, prostě srdcovka a je to. pokud dáš dohromady peníze tak do toho skoč!
Máš fotky?
A taky se tím hodně naučíš a pak až budeš kupovat dalšího už budeš zase chytřejší, protože každý auto je škola, taky vždycky když něco koupím, tak pak koukám po věcech, kterých jsem si pred koupí nevšimnul.
Až budu jednou kupovat facelifta, tak už budu hodně vědet a ta na tom budeš stejně.

:D :D :D :wink:

PříspěvekNapsal: 09.03.2010 23:42 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

21.01.2010

365

Nová Paka

Mára_VR6 píše:
ty woe, pokud bych měl možnost takovýho auta, tak neváhám!! A řešit starší a novější? to vůbec... Já taky šel z novějšího Passata do staršího Touarega a vůbec jsem to neřešil, prostě srdcovka a je to. pokud dáš dohromady peníze tak do toho skoč!
Máš fotky?
A taky se tím hodně naučíš a pak až budeš kupovat dalšího už budeš zase chytřejší, protože každý auto je škola, taky vždycky když něco koupím, tak pak koukám po věcech, kterých jsem si pred koupí nevšimnul.
Až budu jednou kupovat facelifta, tak už budu hodně vědet a ta na tom budeš stejně.

:D :D :D :wink:

Tak asi to jsem chtěl slyšet :-) Fotky se pokusím dotlačit.. táta ho snad nějak zmanipuluje :-) jak říkám je to hlavně jasná garance původu, jasný servis jen v olfincaru v Trutnově.Žádný terén, žádný město.. Prostě jenom dálky Praha, Brno jinak jezdí služebním :-) Má to garážovaný, nebouraný.. Oj ta srdcovka :-) právě když jsem tenhle Touareg viděl poprvé, ten mě dostal :-)
Na podzim by chtěl zálohu, tu bych dokupy dal..
Jediný co to auto nemá je navigace a tu si koupím novou.. Jinak to má včetně střešního okna úplně vše.. Model Individual.Vím že za něho dával něco přez jeden a půl milionu...

PříspěvekNapsal: 10.03.2010 07:24 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

5890

Aha "Individual" vysvětluje vše :wink:
Už teď ti začínám závidět 8) :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 10.03.2010 08:22 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

21.01.2010

365

Nová Paka

Mára_VR6 píše:
Aha "Individual" vysvětluje vše :wink:
Už teď ti začínám závidět 8) :mrgreen:

Už zas tak do podrobna nevzpomínám :-) Jen vím že má v zádu pod nápisem Touareg nápis Individual..Jaký provedení sedaček má už ale nevzpomínám :-).Tuhle zimu jsem ho s tím ani neviděl :-D
Zkusím sehnat nějaké foto..

PříspěvekNapsal: 11.03.2010 00:51 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

25.03.2008

5488

Praha

Podle mě tady neni co řešit!

PříspěvekNapsal: 14.03.2010 15:58 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

04.08.2009

24

Tak jsem prijel z hor...jizda? PARADA!! sice cesta nic moc, ve smyslu ze byly zacpy a cestou do francie nas u nemecka chytla velka chumelenice a drzela se nas az do francie...jnk. ale cesta perfektni...spotreba kolem 10, coz mi prijde na box na strese, 4 lidi a kufr az po strop celkem ok...pak dam fotky jak se snehem vytunil predek... :D nicmene kdyz se udelalo tepleji tak to ve 150 zacalo odpadavat... :D jnk. jen pridam vlastni nazor na R5 2005...nevim...osobne bych tento motor nechtel...i muj 3,0 TDi podle meho chce nejaky chip na 280hp...natoz 174hp co ma R5 mi prijde na tezky touareg malo...stara verze se mi taky nelibi (ale to je vse vec nazoru) ani nahodou ti to nechci nejak kazit nebo rozmlouvat, ale ja osobne bych rekl ne...sam jsem hledal bud ojete nebo predvadecky...nakonec jsem si stejne nakonfiguroval noveho...napriklad pro mne melo vetsi hodnoutu topeni a vzduch oproti treba stresnimu oknu...vsechny sedacky vyhrejvany a v kuzi plus navi a chrom paket je rekl bych samozrejmost...atd atd...nicmene Touareg je super auto... :)

PříspěvekNapsal: 18.03.2010 17:59 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

27.11.2009

224

Praha

Trochu foteček novinky v terénu...

Jinak neuvěřitelně tichý, komfortní a dynamický auto... Všechny motory s tim cvičí spartakiádu, supr! :)

Přílohy:
01.jpg
01.jpg (158.31 KiB) Zobrazeno 424 krát

02.jpg
02.jpg (160.44 KiB) Zobrazeno 428 krát

03.jpg
03.jpg (277.43 KiB) Zobrazeno 423 krát

04.jpg
04.jpg (258.31 KiB) Zobrazeno 425 krát

05.jpg
05.jpg (268.45 KiB) Zobrazeno 434 krát

06.jpg
06.jpg (245.55 KiB) Zobrazeno 431 krát

07.jpg
07.jpg (222.23 KiB) Zobrazeno 427 krát

08.jpg
08.jpg (185.23 KiB) Zobrazeno 427 krát

09.jpg
09.jpg (257.1 KiB) Zobrazeno 427 krát

10.jpg
10.jpg (239.22 KiB) Zobrazeno 430 krát

PříspěvekNapsal: 18.03.2010 22:16 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

21.01.2010

365

Nová Paka

Nooo kamaráde :-) Super foto i video...Závidím tu čest ho vyzkoušet :-)

PříspěvekNapsal: 18.03.2010 22:31 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

21.01.2010

365

Nová Paka

Jirzi píše:
Tak jsem prijel z hor...jizda? PARADA!! sice cesta nic moc, ve smyslu ze byly zacpy a cestou do francie nas u nemecka chytla velka chumelenice a drzela se nas az do francie...jnk. ale cesta perfektni...spotreba kolem 10, coz mi prijde na box na strese, 4 lidi a kufr az po strop celkem ok...pak dam fotky jak se snehem vytunil predek... :D nicmene kdyz se udelalo tepleji tak to ve 150 zacalo odpadavat... :D jnk. jen pridam vlastni nazor na R5 2005...nevim...osobne bych tento motor nechtel...i muj 3,0 TDi podle meho chce nejaky chip na 280hp...natoz 174hp co ma R5 mi prijde na tezky touareg malo...stara verze se mi taky nelibi (ale to je vse vec nazoru) ani nahodou ti to nechci nejak kazit nebo rozmlouvat, ale ja osobne bych rekl ne...sam jsem hledal bud ojete nebo predvadecky...nakonec jsem si stejne nakonfiguroval noveho...napriklad pro mne melo vetsi hodnoutu topeni a vzduch oproti treba stresnimu oknu...vsechny sedacky vyhrejvany a v kuzi plus navi a chrom paket je rekl bych samozrejmost...atd atd...nicmene Touareg je super auto... :)

Tak pak určitě dodej nějaký fota ;-)
K R5 2005.. jako máš v jistým smyslu pravdu..I když jem několikrát v R5 jel nepřišlo mi, že by to netáhlo.. To ne.Vzhled bych stejně předělal na Facelift, jelikož mám téměř všechny díly na vw za opravdu směšný ceny od známýho, co to nakupuje v Německu, ale zrovna tenhle má téměř vše, jak bych si to představoval osobně i já sám..Zjistil jsem, že je to 12/2004 ale model 2005 ( rozdíly nevím ??) a je to model Individual takže leskle černá palubovka a celkově je to auto opravdu ve špičkovým stavu. ) Navíc opravdu nejsem schopen dát dohromady leasing funglovky :-) Samozřejmě byl by to sen a taky bych si ho nakonfiguroval podle sebe ( třeba konkrétně kůži bych snad ani nemusel, nevim ) Ale budu rád, když dám do kupy kačky na tohodle :-)

PříspěvekNapsal: 19.03.2010 00:39 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

04.08.2009

24

To ovsem...Individual je Individual... :) jnk. fotky dam jen z te vanice... :D prijdou mi nejzajimavejsi...Touarega jako takoveho jsem dam az udelam nejaky pekny fotky... :)

Přílohy:
P3060003.JPG
P3060003.JPG (1.4 MiB) Zobrazeno 431 krát

Poznámka: a to zrcatka uz jsou odrbana, taky mela slusnej ledovej spoiler... xD
P3060004.JPG
P3060004.JPG (1.17 MiB) Zobrazeno 434 krát

Poznámka: celkem slusnej nanos... :D
P3060005.JPG
P3060005.JPG (1.32 MiB) Zobrazeno 427 krát

PříspěvekNapsal: 19.03.2010 08:36 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

5890

Tak ten se povedl :mrgreen: Pěkně nafoukaný :wink:

PříspěvekNapsal: 19.03.2010 08:38 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

5890

vrbic píše:
třeba konkrétně kůži bych snad ani nemusel, nevim

To poznáš :mrgreen: , já taky nikdy kůži nechtěl, pak jsem měl kůže-alkantara a do Touarega jsem chtěl jenom kůži a už nechci jinak. :wink:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]