Touareg a predná náprava.

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
bombi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 05.02.2010 17:13
Bydliště: Košice

Touareg a predná náprava.

Příspěvek od bombi »

Zdravím.Rad by som vedel Váš nazor - majitelov turkov.Počul som že tuareg ma velmi krehku prednu napravu a že vydrži málo.Taky podobny nazor som počul mnoho krat aj na passat.Mal som passata B5 - žiaden problem.Mam passata B5.5 a tiež žiaden problem z prednou napravou.Je jasne že ked nabehate 300 000 km tak ju treba vymenit.Ale to je predsa normalne nie ??Vela ludi ma vyhrady passata prave pre prednu napravu.Ale je zaujimave ze taku prednu napravu ma aj Skoda Superb a Audi A6.Moja osobna skusenost s passatom je dobra a nemožem nič vyčitat na prednu napravu.Ak niekto jazdi po lese a terene tak asi tu napravu musi porazit.Turka mam len 3 mesiace preto neviem posudit.Aky je vaš nazor na prednu napravu touarega.Nema nahodou presne taku napravu aj Audi Q7 ????Vopred vdaka za odpovede........ :wink: :wink: :wink:

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Touareg a predná náprava.

Příspěvek od koto99 »

Mal som Superb 2,8 V6, nabehal som na ňom 230000 km a okrem brzdových kotúčov som nič nemusel meniť. Touareg má 160000 a tiež nič, teda okrem brzdových kotúčov. Všade som ale mal štandardné obutie. Nízkoprofiláky a širšie gumy sú predpokladom na skrátenie životnosti nápravy.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Touareg a predná náprava.

Příspěvek od Mára_VR6 »

O nápravách jsem na Touaregu nikdy nic neslyšel. Pokud je nějaká náchylnější, tak tipuju zadní, protože je složitější než přední.
Vždyť ve předu jsou jen dva kuláky na každý straně, když teda nepočítám čepy řízení.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Touareg a predná náprava.

Příspěvek od LuboR5 »

jak je profil pneu 35,45 tak se dá čekat že náprava trpí, ale při profilu 65, 50 si myslím že je to v poho, u mě teda žádný problém na nápravě zatím 160t. km .

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Touareg a predná náprava.

Příspěvek od Mára_VR6 »

Občas, když mi kolo jakoby skočí přes něco, tak slyším z prava cvaknutí, takže nějakej čep začíná bejt načatej, ale vzhledem k tomu, že na každý straně jsou 2 ramena a jedno je za 6,5 tis, tak dělám, že ho neslyším :mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

erico
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 01.11.2008 12:59

Re: Touareg a predná náprava.

Příspěvek od erico »

napravy na passatu jsou v pohode a na vsech ostatnich podobnych autech, pokud nekdo nezacne špekulovat a bude davat neco jako jsou levnejsi verze!!
A na turku se da rict ye jsem se nepotkal s nikzm kdo by menil neco na napravach pred 150tkm. ja mam pres 200tkm jezdil jsem na 22" na 30 profil najezdil nejakych 15tkm pak radsi presel na origo 20" a do ted uz vim ze by me to melo cekat ale delam vse proto aby jsem si uzival opatrne :lol: .

Odpovědět

Zpět na „Touareg“