Přední sedačka , boční vedení

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
deamiano
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 30.06.2009 12:48
Bydliště: Praha

Přední sedačka , boční vedení

Příspěvek od deamiano »

Chlapi nevíte jak vypadá sedačka pod potahem? Těsně v záruce se mi zbortilo boční vedení u sedačky řidiče, tak mi to v servisu nějak ušmoulali, že to celkem vypadalo, ale po pár měsících to bylo stejný a rovnou už i u spolujezdce, bohužel už po záruce. Zajímalo by mě jestli je to nějakej svařenej rám, či jak to vypadá, jestli bych se do toho mohl pustit. Někde jsem četl že tady někdo sundaval potahy, jestli je složitý se dotoho pustit? Díky za info

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Přední sedačka , boční vedení

Příspěvek od Mára_VR6 »

U touarega nevím - tady jsem to nedělal. ale dělal jsem to na novým Passatu a šlo to poměrně dobře. Vyndej sedačku, otoč jí a už by jsi měl vidět kovový sponky, který drží potah na rámu.
Kdyžtak nadělej fotky a pořešíme to.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Přední sedačka , boční vedení

Příspěvek od LuboR5 »

já jsem dělal jen zadní , rám je určitě na tom je ta plsť nebo jak se to jmenuje kožený potah drží po obvodu v drážce a na takových lištách plastových na háčcích , potah nejde uplně oddělat od té výplně sedačky , takže nevím co kde jak přidělat nebo vyplnit , pošli fotky co ti to udělalo . jinak fotku ti můžu hodit jen toho zadního dílu .

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Přední sedačka , boční vedení

Příspěvek od LuboR5 »

foto
Přílohy
110320101149.jpg
110320101150.jpg
dál se pravděpodobně nedostaneš nejde to oddělat a podle mě by se zničilo to vedení sedačky ten prolis do sedačky ta kůže by potom odstávala .
dál se pravděpodobně nedostaneš nejde to oddělat a podle mě by se zničilo to vedení sedačky ten prolis do sedačky ta kůže by potom odstávala .

deamiano
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 30.06.2009 12:48
Bydliště: Praha

Re: Přední sedačka , boční vedení

Příspěvek od deamiano »

díky aspon za to !

Odpovědět

Zpět na „Touareg“