CHCI TOUAREGA, CELÝ SI TO PŘEČTU !!!

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od vrbic »

Mára_VR6 píše:Tak zas držím palce :good: Ale prosím tě, jednej rychle, protože se mi takhle strašně špatně píše na klávesnici :mrgreen: :laugh:
Budu se snažit :-D Díky !

Prodejce mi poslal ofocenou servisní knížku, můžu ti ji poslat ? Je tam pár věcí, kterým nerozumím. Řekl bych, že to bylo lehce praštěný na předek. Pytle v záznamu nejsou, ale pravé přední světlo a blatník ano. :-/. Doufám, že v tom nic neni.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od Mára_VR6 »

pošli to :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Tomas-ST
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 01.02.2008 22:36

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od Tomas-ST »

Dotaz,sháním nějaké SUV ani nijak nejsem rozhodnut pro Touarega jen se chci zeptat jestli o něm vůbec uvažovat při pořizovací ceně cca 300-350 000Kč popřípadě že ano jaký motor doporučíte vzhledem ke spolehlivosti a ceně servisu. Určitě jedině automat

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od vrbic »

Mára_VR6 píše:pošli to :wink:
Tak jsem ti to ani neposílal a nezdržoval tě, protože na to koukal známej, co dělá servis pro Audi na Jarově. Auto trefilo srnu na předek a byla sfalšovaná servisní knížka - respektive posledních 14tisíc km a byl tam zapsán servis jen částečný, rozhodně ne bouchlé přední pytle a měněný skoro celý předek včetně čelního skla... :cry:

Sakra to se tu nedá sehnat poctivej Touareg ? :|

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od vrbic »

Tomas-ST píše:Dotaz,sháním nějaké SUV ani nijak nejsem rozhodnut pro Touarega jen se chci zeptat jestli o něm vůbec uvažovat při pořizovací ceně cca 300-350 000Kč popřípadě že ano jaký motor doporučíte vzhledem ke spolehlivosti a ceně servisu. Určitě jedině automat
Udělej se si velký kafe a večer si to tady celé pročti, najdeš tu úplně všechno. Pokud máš na mysli 300 - 350 tisíc bez DPH, něco najdeš ale za 300tisíc bez odpočtu, to budou všechno první 3,2 benzíny a tam je celkem štěstí, narazit na fajn kus.

Přeju hodně štěstí, já ho zrovna moc nemám :-)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od Mára_VR6 »

vrbic píše:
Mára_VR6 píše:pošli to :wink:
Tak jsem ti to ani neposílal a nezdržoval tě, protože na to koukal známej, co dělá servis pro Audi na Jarově. Auto trefilo srnu na předek a byla sfalšovaná servisní knížka - respektive posledních 14tisíc km a byl tam zapsán servis jen částečný, rozhodně ne bouchlé přední pytle a měněný skoro celý předek včetně čelního skla... :cry:

Sakra to se tu nedá sehnat poctivej Touareg ? :|
No tttýýý wado :sorry: Ty máš teda pech :negative:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od vrbic »

Mára_VR6 píše:
vrbic píše: Tak jsem ti to ani neposílal a nezdržoval tě, protože na to koukal známej, co dělá servis pro Audi na Jarově. Auto trefilo srnu na předek a byla sfalšovaná servisní knížka - respektive posledních 14tisíc km a byl tam zapsán servis jen částečný, rozhodně ne bouchlé přední pytle a měněný skoro celý předek včetně čelního skla... :cry:

Sakra to se tu nedá sehnat poctivej Touareg ? :|
No tttýýý wado :sorry: Ty máš teda pech :negative:
Já už se fakt přestávám divit tomu, proč lidi kupují funglovky...
Ale něco najdu, musím :-).

Líbí se mi tenhle, moc! Ale už je trošku dál za rozpočtem :-/ Výbavou a stavem je přesně dle mého přání...
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=2" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od Mára_VR6 »

vypadá moc hezky, nemám mu co vytknout, kromě těch obyčejných dekorů. A podle mě to není Individual.
Je ale teda předraženej.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od vrbic »

Mára_VR6 píše:vypadá moc hezky, nemám mu co vytknout, kromě těch obyčejných dekorů. A podle mě to není Individual.
Je ale teda předraženej.
Jo, ty dekory, máš naprostou pravdu i když bych to asi přežil. Líbí se mi klavírní černé dřevo, ale je jich dost málo :-/.

Musel by dát dost dolu, tohle za něj nedám a momentálně ani nemůžu.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od Mára_VR6 »

mno,podle me ma cenu tak pod 800, ale na to ti neslevi. Vydrz, on se objevi.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Coach
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 02.02.2011 12:21

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od Coach »

Tomas-ST píše:Dotaz,sháním nějaké SUV ani nijak nejsem rozhodnut pro Touarega jen se chci zeptat jestli o něm vůbec uvažovat při pořizovací ceně cca 300-350 000Kč popřípadě že ano jaký motor doporučíte vzhledem ke spolehlivosti a ceně servisu. Určitě jedině automat
Ahoj - Touareg mojí paní je na prodej a je v cenové realci jakou hledáš - pokud máš zájem, ozvi se. Pro nezaujaté info o stavu Touarega kontaktuj Máru, servisuje nám jej...
K.

Tomas-ST
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 01.02.2008 22:36

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od Tomas-ST »

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... eg/8458169" onclick="window.open(this.href);return false;
http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... eg/9062412" onclick="window.open(this.href);return false;
http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... eg/9102839" onclick="window.open(this.href);return false;
co vy na to ?

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od Mára_VR6 »

no copak o to , auta vypadají moc hezky? ale co ten -motor jsi rozhodnutý pro pětilitr?
budeš mít desetitisícové částky na běžné opravy?
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Tomas-ST
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 01.02.2008 22:36

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od Tomas-ST »

Jak to konkretně myslíš ? třeba mi stačí napsat co nejvíc odchází a cena dílu plus přibližná cena opravy... Nějak sem si nemyslel že když je to V10 že by to musela bejt hned nějaká pálka...

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od vrbic »

Tomas-ST píše:Jak to konkretně myslíš ? třeba mi stačí napsat co nejvíc odchází a cena dílu plus přibližná cena opravy... Nějak sem si nemyslel že když je to V10 že by to musela bejt hned nějaká pálka...
myslet znamená ho*no vedět :-) Celé si to tu projdi a pročti. Kluci tady postupně řešili snad všechno včetně cen oprav.
Nechci Ti pětilitr vyvracet, pokud několikrát týdně taháš nějaký přívěs třeba pro koně atp.. asi by to mělo svůj důvod. Nic méně já osobně jsem přesvědčený, že V6 TDI je zlatou střední cestou v poměru cena/kvalita/síla. Ceny oprav budou ale nejmíň bolet u 2,5 TDI a o spotřebě paliva nemluvim ;-).

Odpovědět

Zpět na „Touareg“