CHCI TOUAREGA, CELÝ SI TO PŘEČTU !!!

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od Mára_VR6 »

Takže tak do 400t? To bude 2,5TDI nebo 3,2 zapalovač a nebo možná 3,0TDI

Co je jinak :?: :mrgreen: To, že když potřebuješ od někoho něco na Touarega, tak to automaticky každej bere tak, že budeš hooodně sypat, protože přece když máš na Touarega, tak máš na servis :mrgreen: :lol:
Já jen aby jsi na to byl připravenej :wink: Je tu někde tema, co kdo kolik dal zatím peněz za různé opravy a výměny do auta za dobu, co ho má. Někdy to jsou zajímavý součty. 8)
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
OldCar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od OldCar »

Padl mi do oko tenhle kousek,tak by mne zajímal názor zdejších odborníků :-)
Zejména na tenhle typ motoru a na co se při koupi zaměřit. Díky
Na auto jsem se byl podívat a krom pár škrábanců na kastli a nárazníku vypadá famozně :-)
Ještě malý dotaz: jak moc je oproti Passatu dražší servis ? :D
TOU.jpg
provoz 01/2005
stav velmi dobrý
najeto 176 176 km
objem 4 921 ccm
výkon 230 kW (312 PS)
palivo nafta
STK 04/2013
karoserie kombi /5
počet míst 5
barva černá metalíza
prodejní cena 329 900 Kč
poznámka koupeno v CZ, nehavarované,
výbava 6 x airbag, ABS, aut. klimatizace, aut. převodovka, CD přehrávač, centrál dálkový, deaktivace airbagu spolujezdce, dělená zadní sedadla, el. okna, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, litá kola, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, originál autorádio, ostřikovače světlometů, otáčkoměr, palubní počítač, pevná střecha, pohon 4 x 4, posilovač řízení, potahy kůže, protiprokluzový systém kol (ASR), příprava pro telefon, regulace tuhosti podvozku, regulace výšky podvozku, satelitní navigace, senzor opotřebení brzdových destiček, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), startování tlačítkem, střešní nosič, střešní šíbr el., tažné zařízení, televize, tempomat, tónovaná skla, uzávěrka diferenciálu, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, xenonové světlomety, zadní stěrač, zámek řadící páky

15648213
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 04.08.2010 06:43
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od 15648213 »

Náklady na údržbu? Podle toho co koupíš. Za první měsíc proinvestováno co za 6let na pasatu vůbec (3BG). Je to deseti válec, takže dvakrát větší náklady než na R5, co se týče motoru. Kolik má najeto? Z vlastní zkušenosti, největší náklady: kardán (s tím se nedá nic dělat), sedla PD vstřiků,( 10 vstříků je deset sedel). Ale zase to auto za to stojí. :999:
VW Passat B5.5 AVF
VW Touareg R5 BAC

Uživatelský avatar
OldCar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od OldCar »

15648213 píše:Kolik má najeto?
Údajně 176000 km,servisku by to mělo mít,ale zatim jsem ji neviděl :)
Ale zaráží mne jedna věc, už jsem u několika Touaregů viděl info,že mají měněnej motor a to dokonce ještě když to bylo v záruce :idea: Proč to ?? To nebudí moc důvěru a taky mám pocit,že se toho každej snaží zbavit dřív,než nalítá 200 tisíc.

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od vrbic »

Tak kluci, držte mi palce !!!! http://volkswagen-touareg.autobazar.eu/ ... 51135.html" onclick="window.open(this.href);return false; ;-)

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od LuboR5 »

vrbic píše:Tak kluci, držte mi palce !!!! http://volkswagen-touareg.autobazar.eu/ ... 51135.html" onclick="window.open(this.href);return false; ;-)
vypadá slušně

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od Mára_VR6 »

tak to fakt držím. :good:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od vrbic »

Chlapi, jsem zpět po dlouhé cestě 400km tam, 400 zpět. Bohužel bez Touarega :-(.

Auto krásný, fakt ještě vonělo novotou a nenačuchlou kůží. Ten člověk se o něj fakticky parádně staral, prostě neměl chybu. Žádný škrábanec, vůbec nic jsem na laku nenašel. Interiér v perfektním stavu, kůže nepomačkaná, volant neponičený od prstýnku, no prostě fakt bomba.

Ale pak to přišlo.
Už nastartování motoru mě vyděsilo skoro k smrti. Vůbec nechtěl chytnout, po páté zkoušce chytnul, ale rozhodně to nebylo ono :-/. Převodovka vypadala OK a jinak auto jelo dobře. Ovšem největší problém dělal kompresor na vzduch. podvozek. Bavil jsem se o tom s Lukášem na srazu a dělalo to přesně to samé. Divný zvuk při "dofukování" a při zvednutí na max. po pár minutách přední část klesla skoro na podlahu, po chvilce a divném zvuku v interéru se dofoukal zpět ale takhle to asi fungovat nemá, že ne ? :-/

Týpek měl v garáži ještě BMW (tuším M5 :-) ) Jakmile zjistil, že to blbne, chtěl se toho zbavit.
Do té doby ale pravidelně vedená servisní knížka - tedy vše OK. Koupeno nové na Slovensku, tedy jasný původ.

Tak jsem přijel vyřízenej domů :-((

V každým případě, jsem se přesvědčil, jak je těžký najít toho "pravého" aby byl v naprostým pořádku i když těžko říct, co tomuhle všechno bylo :-(

O Touaregu sním 5 let, prostě musí být naprosto dokonalej :-)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tak to mě mrzí. Zažil jsem to taky. Jel jsem 300km jednu cestu, tak jsem zjistil, že je o 120 sklepnutej, myslel jsem že to zm.... něco udělám...
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od vrbic »

Tak pokus č.2 :-) http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=2" onclick="window.open(this.href);return false;

Zkusím ale co nejvíc vyzjistit z ČR. Další dálku se mi jet nechce, abych pak zjistil nějakej průser. VIN už mám.

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od LuboR5 »

koukni na tohle výbavou to je slabota ale dobrá cena pár věcí dokoupíš a mohlo by to být slušné je až poslední auto http://www.autozdovozu.cz/nabidka-vozu? ... _manuf=asc" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od patper »

Hmmmmmmmm,tak to je skutecne holatko...

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od Mára_VR6 »

Myslím si, že zrovna Vrbic nepůjde do takovýho ......
Nemám pravdu :?: :wink: :D
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od vrbic »

Ne ne :-) Nejen že je fakt holej, ale taky chci černou...
Už jednám s tou firmou na toho v "North Sails". Když to dobře půjde, ke konci týdne se na něj pojedu podívat a možná rovnou přivezu. Trošku je zkouším. ale vypadá to, že mi k němu jsou ještě ochotni dát 19" alu na letních a tyhle 17" dát do zimních. Zatím podle VINu atd... Vše OK a dobré profesionální jednání.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Koupě Touarega

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tak zas držím palce :good: Ale prosím tě, jednej rychle, protože se mi takhle strašně špatně píše na klávesnici :mrgreen: :laugh:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Touareg“