zlá skúsenosť - voda v touaregu

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
jenes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 23.11.2009 20:15

zlá skúsenosť - voda v touaregu

Příspěvek od jenes »

Dnes ráno som zistil, že v touaregu na strane spolujazdca mám vo vnútry dosť veľké množstvo vody. Tak som to povitieral a bolo tam okolo 6 litrov vody. Tak som začal hľadať príčinu. A zistil som že voda mi stekala do auta od prednej časti spod stieračov, kde steká voda a za normálnych okolností odtiaľ spodom odteká. ja som tam tú vodu mal nazhromaždenú a odtok som mal zanesení špinou. Po vyčistení / odčerpal som odtiaľ cca 10 litrov vody a vyčistil/ a odskúšaní lial som tam vodu všetko OK a voda odtekala von a nie do auta.Toľko moja dnešná skúsenosť a ponaučenie do budúcnosti.

Uživatelský avatar
PasoVWec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Velké Losiny

Re: zlá skúsenosť - voda v touaregu

Příspěvek od PasoVWec »

jenes píše:Dnes ráno som zistil, že v touaregu na strane spolujazdca mám vo vnútry dosť veľké množstvo vody. Tak som to povitieral a bolo tam okolo 6 litrov vody. Tak som začal hľadať príčinu. A zistil som že voda mi stekala do auta od prednej časti spod stieračov, kde steká voda a za normálnych okolností odtiaľ spodom odteká. ja som tam tú vodu mal nazhromaždenú a odtok som mal zanesení špinou. Po vyčistení / odčerpal som odtiaľ cca 10 litrov vody a vyčistil/ a odskúšaní lial som tam vodu všetko OK a voda odtekala von a nie do auta.Toľko moja dnešná skúsenosť a ponaučenie do budúcnosti.

tohle je celkově u VW docela závada, že ten odtokovej kanálek, dá-li se tak té dírce říkat, se rád zanese listím a podobnými věcmi napadané na kapotu a pak se to zahltí, a kolikrát i utopí ŘJ v přední části..
Lepší je být mrtvej frajer než živej sráč...

jaji79
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 01.04.2010 18:41

Re: zlá skúsenosť - voda v touaregu

Příspěvek od jaji79 »

a mohli by ste my povedat kde presne sa nachadza predisiel by som k tragedii dakujem

jenes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 23.11.2009 20:15

Re: zlá skúsenosť - voda v touaregu

Příspěvek od jenes »

takže tá voda steká pod stierače na strane spolujazdca, kde je väčší priestor. Z hora tam je zlý prístup, nakoľko sa tam nachádza riadiaca jednotka a treba demontovať umelý kryt čo je pod stieračmy a tak aj stierače. Ja som dal dolu podbaltník s pravého kolesa a potom som našiel ten otvor na vodu na ktorom bola gumička. Dal som dole gumičku potom som opatrne zvrchu s vapkou striekal vodu, avšak to neotekalo tak som z hrubou hadicou odčerpával vodu postupne.

jaji79
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 01.04.2010 18:41

Re: zlá skúsenosť - voda v touaregu

Příspěvek od jaji79 »

dakujem 8O dost vela prace :oops: toto som teda necakal ale moc krat diki

Odpovědět

Zpět na „Touareg“