Dotaz spolehlivost V10

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavelk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 24.02.2006 21:02

Dotaz spolehlivost V10

Příspěvek od pavelk »

Ahoj, mám tu na vás dotaz, dnes jsem dostal nabídku na krásný kus Touarega s motorem V10 Tdi, jak je na tom motor , co bych si měl proklepnout a co odchází nejvíce, spotřebu řešit nechci ale zbytek mě zajímá, děkuji za odpovědi.

Uživatelský avatar
pavelk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dotaz spolehlivost V10

Příspěvek od pavelk »

to se opravdu nic nedozvím? Nemohu zde najít skoro žádné informace tak se ptám a vy mlčíte

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Dotaz spolehlivost V10

Příspěvek od LuboR5 »

je tu toho spousta jen je třeba se podívat :wink:

Uživatelský avatar
pavelk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dotaz spolehlivost V10

Příspěvek od pavelk »

našel jsem rozvody a velkou spotřebu jinak nic jiného, chápu že i motor ven pokud se stane cokoliv sebemenšího. Další postřehy ? Má ho tu někdo?

miky20
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 20.06.2009 13:50

Re: Dotaz spolehlivost V10

Příspěvek od miky20 »

Já mám zatím najeto necelejch 30 tisíc tak s tim problémy nejsou. když jsem kupoval auto tak doporučovali ročníky 2005 a vejš. Je to tedy už 3 roky zpět. Jinak jsou projety přibližně 4 nádrže české nafty jinak pouze Německo, Rakousko. Vím o dvou lidech co mají ročníky 2003 a tam měli oba problém s tiptronikem. S motory zatím nemají problém a oba mají V10.

Uživatelský avatar
pavelk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dotaz spolehlivost V10

Příspěvek od pavelk »

děkuji, mě jde o ročník 2004 asi jsem to měl napsat :D

erico
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 01.11.2008 12:59

Re: Dotaz spolehlivost V10

Příspěvek od erico »

Jak u vseho jak trefis smejes se :P , netrefis zblaznis se :roll: , co ja vim do sta tkm v poho nad opet podotknu, jak trefis :D
Ja bych do toho nesel v takovem roce. Asi jsem neporadil...

Uživatelský avatar
pavelk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dotaz spolehlivost V10

Příspěvek od pavelk »

Asi bych si měl raději počkat a pak řešit Touarega, musím říc že jsem nyní objezdil asi 5 kusů a všechny šíleně stočený některý i o 200. tis. km takže to vypadá že nemaj problém s nájezdem kolem 400 tis km ale asi je to určitě kus od kusu

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz spolehlivost V10

Příspěvek od vrbic »

Já ti ohledně výběru V10 neporadím, ale mohu ti napsat naše rodinné zkušennoti s koupí u VW. ( já golf plus, táta passat cc, brácha vw golf V ) Všechny tyhle auta a i všechny vw předtím ( v rodině se drží vw tradice asi 12 let :-) jsme kupovali u Originálního prodejce VW v Německu. Všechna auta měla najeto cca 60000km ( krom passata cc, ten měl asi 30000km ), naprosto perfektní jednání, vstřícnost, auta byla nablejskaná a před prodejem nám bylo každé auto napíchnuto na počítač kde byla kompletní historie vozu. Cena se pohybovala cca o 20% níž na stejném roku výroby a najetých kilometrech oproti ČR. Já osobně chci Touarega taky, a klidně bych šel možná do nějaké starší V10 ale koupil bych ji pouze u VW se servisní knížkou, pocitvým tachákem a s právní garancí na původ vozu. Při koupi mého golfu s námi byl i náš technik, který auto osobně prohlíd a hlídal napíchnutí na PC. Ani s jedním z aut nebyl nikdy žádný problém a jednání u Vw bylo jak kdybych kupoval funglovku, takže všem doporučuju.

Uživatelský avatar
n_ox
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 238
Registrován: 17.05.2009 10:55
Bydliště: Jiráskova 269, Nová Ves u Kolína, okres Kolín

Re: Dotaz spolehlivost V10

Příspěvek od n_ox »

V10 mám už 5 let .. nalítáno nějakejch 97tis .. a s motůrkem nikdy nebyl žádnej problém. je ale pravda že se o to autíčko starám jak o děťátko a moc mu na pr**l nedávám .. max 3x ročně terén .. jinak klidná a pohodová jízda .. co se spotřeby týče .. jezdím s hodně lehkou nohou za 9,7 .. a když si spotřebu nehlídám .. a jedu "normálně" vezme si tureček 10,6 - 11,2 .. teď ho ale čeká zkouška ohněm .. jedu s ním na expedici do alp .. tak jsem zvědav :)
http://www.kvark-elektronika.cz
http://www.facebook.com/kvarkelektronika

*vývoj a výroba elektroniky - zakázková i sériová výroba*


volkswagen touareg V10 TDI + land rover discovery TD5

Uživatelský avatar
pavelk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dotaz spolehlivost V10

Příspěvek od pavelk »

no nakonec jsem raději nekoupil i když mě to čím dál víc mrzí byla to opravdu hodně lákavá nabídka

mmgeo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 30.05.2010 13:55

Re: Dotaz spolehlivost V10

Příspěvek od mmgeo »

je to nie auto ale Boening. Mas co lutovat. Pri normalnej jazde vonku je moj rekord 8,7l pri 100km/h. Mesto mam okolo 13l. Priemer okolo 11,5l. Jedine som menil Kardan,choroba Touaregov. Za 350.-eur som ho nechal opravit,vymenit a doviest.

jaji79
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 01.04.2010 18:41

Re: Dotaz spolehlivost V10

Příspěvek od jaji79 »

ahoj prepac bol som dlho prec ja mam V10 je to stroj mam 129852 km najazdenych rocnik 2003 a do teraz som nemal ziadne problemy az na jednu odisiel my brzdovy spinac za ktory som zaplatil 13 euro a to je vse

Uživatelský avatar
pavelk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dotaz spolehlivost V10

Příspěvek od pavelk »

je to škoda že se nikdo neozval v době kdy byla nabídka jasná, dnes toho začínám litovat

Odpovědět

Zpět na „Touareg“