Netuká smerovka.

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
bombi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 05.02.2010 17:13
Bydliště: Košice

Netuká smerovka.

Příspěvek od bombi »

Zdar Panové :!: Ak zapnem smerovku či do prava alebo lava - na budikoch sa zobrazi zelena šipka ale nevydava to zvuk :!: :!: - to TUK-TUK.V navode som v nastaveniach nenašiel nič.Mam to tukanie deaktivované alebo mam tam chybu.Možno reproduktor alebo niečo iné.Vie niekto poradit aby mi to tukalo :?: :?: Ak viete pomoct - poprosim postup kde v menu a pod akou položkou to nastavit :?: :?: To tukanie nefunguje ani pri vystaržnych smerovkach :!: Vopred vdaka. :thk: :thk: :thk:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Netuká smerovka.

Příspěvek od Mára_VR6 »

týýý čoveče v menu to není..... A ani nevím co s tím, já s tím problém nemám, mě ťukne vždycky bez problémů :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

kochta
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 316
Registrován: 16.02.2008 21:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Netuká smerovka.

Příspěvek od kochta »

prej to je vada budíku já to mám taky

Uživatelský avatar
rolbar
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Netuká smerovka.

Příspěvek od rolbar »

jak píšeš, jsou vadné budíky, ale dá se to opravit - výměna repráčku

fraanto
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 06.12.2010 15:34

Re: Netuká smerovka.

Příspěvek od fraanto »

Zdar panove,nevie mi niekto poradit kde a ako sa dostanem k tomu repracku,alebo ako vybrat budiky? vopred dakujem

vwstas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 19.09.2016 15:47

Re: Netuká smerovka.

Příspěvek od vwstas »

trochu oživím steré téma - - ahoj chlapci, tak aj mne nefunguje zvuk z budíkov - smerovky, nezapnuté pásy, výstrahy......chvíľu to krákalo ako chorá vrana, ale už to nefunguje vôbec......dostali ste sa k tomu repráčku?? robil to fakt on??? A je to vôbec možné skontrolovať cez diagnostiku? Touareg 2006 7L BPE 2.5l, ďakujem .

1Akrij
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 10.05.2014 09:36

Re: Netuká smerovka.

Příspěvek od 1Akrij »

Ahoj všem také mě to potkalo a nejde zvuková signalizace, ptám se dá se to opravit a jak???výměna repráčku nebo relé???Díky za odpovědi

1Akrij
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 10.05.2014 09:36

Re: Netuká smerovka.

Příspěvek od 1Akrij »

Tak už vím odešel repráček u budíků bude zase co dělat nemá ho náhodou někdo na prodej????

Odpovědět

Zpět na „Touareg“