chybná funkce ventilu N18?

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
petrscz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava

chybná funkce ventilu N18?

Příspěvek od petrscz »

Pánové prosím o radu,v závadách číslo chyby tuším 5445,vis nic neví,sistém reciklace výf. plynů,dolní hranice,reg. mez překročena .a v ačních členech,regulační ventil N18 chybná funkce? ventil vyměněn a nic,vymazání adaptačních hodnot a pořád nic? poraďte


regeneraci jsem zkoušel,ale neproběhla možná k vůli tý chybě s ventilem N18,nechal jsem to běžet asi 15 min. a nic,žadný odpočet času,dneska jsem ještě vyčistil selý sání a stále nic.Co mě nejde do hlavy je že filtr pev. částic mněl 69,9g tak jsem ho vyfoukal kompresorem a hodnota je stejná!z
koušel jsem odpojit regul.ventil,přepínací ventil i senzor tlaku na filtru pev.částic,vždycky to napsalo chybu,pak jsem odpojil hadice od filtru pev. částic a nic to nenapsalo,už jsem z toho na prášky

jo kod mot. je tučím BKS a rok 2006

Odpovědět

Zpět na „Touareg“