Vzduchový podvozek a kompresor

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
marek76

Vzduchový podvozek a kompresor

Příspěvek od marek76 »

Kluci,poslední dobou mi sporadicky (bohužel čím dál častěji :-( ) blbne zvedání vzduchového podvozku. Chyba je v čidle teploty kompresoru vzduchového podvozku. Čidlo chybně snímá příliš vysokou teplotu při zvedání podvozku a proto kompresor vypíná. Zjistil jsem, že se údajně samostatné čidlo kompresoru nedá koupit a vyměnit, prý jen celý kompresor a to je darda.
Nemáte s tímto náhodou někdo zkušenost? Třeba tip, zda se nedá vyměnit jen čidlo, kdo to umí (nějaký fachman), případně kde levněji koupit celý kompresor vzduch.podvozku?
Díky

kafoun
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 11.05.2010 10:46
Bydliště: Praha

Re: Vzduchový podvozek a kompresor

Příspěvek od kafoun »

Ahoj, minulý týden byl kompresor na Aukru, tak tam koukni. Držim palce.
Stavby závodních motorů, to se to dělá když je vercajk řikal řezník a kuchal kozu nebozezem.

erico
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 01.11.2008 12:59

Re: Vzduchový podvozek a kompresor

Příspěvek od erico »

nejsem si jist ale myslim , ze se to dela opravarenskou sadou nerozumim tomu vim ze u allroad se to meni cele, ale u tohoto by to melo jit, do sz ti posilam kontakt na znameho fakt vi o cem mluvi....poradi popripade ma kompresory

marek76

Re: Vzduchový podvozek a kompresor

Příspěvek od marek76 »

erico píše:nejsem si jist ale myslim , ze se to dela opravarenskou sadou nerozumim tomu vim ze u allroad se to meni cele, ale u tohoto by to melo jit, do sz ti posilam kontakt na znameho fakt vi o cem mluvi....poradi popripade ma kompresory
Díky, zkusím se mu ozvat :-)
M.

mrkvapavel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 03.02.2011 20:47

Re: Vzduchový podvozek a kompresor

Příspěvek od mrkvapavel »

erico píše:nejsem si jist ale myslim , ze se to dela opravarenskou sadou nerozumim tomu vim ze u allroad se to meni cele, ale u tohoto by to melo jit, do sz ti posilam kontakt na znameho fakt vi o cem mluvi....poradi popripade ma kompresory
Můžeš mi taky poslat kontakt? Mám stejný problém. Díky

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Vzduchový podvozek a kompresor

Příspěvek od cosby »

opravárenská sada je píst s kroužky.
Pokud je to vyběhané,kompresor dlouho běží,nemůže natlakovat a proto ho čidlo vypne.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“