Jak vyndat origo navigaci z touarega?

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
miky20
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 20.06.2009 13:50

Jak vyndat origo navigaci z touarega?

Příspěvek od miky20 »

Chlapci jak pak mám vyndat origo navigaci z touarega? Chtěl bych tam dosadit RNS 510 ale nemám na to ty speciální klíčky nebo jak to nazvat. Dají se někde sehnat nebo půjčit. Klidně bych se s někým domluvil. Všude se řeší jestli bude pasovat ale už ne jak vymontovat. Děkuji všem

Uživatelský avatar
PetaT4
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hluboká nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vyndat origo navigaci z touarega?

Příspěvek od PetaT4 »

Ahoj já jsem si ty tyčky dělal, stačí 4 kusy plechu, velikost dle otvoru v navigaci délka cca 5cm a na konci zkosti k jedné straně (viz přiložený obrázek, zářezy jsem tam nedělal). Až budu doma klidně ti je vyfotim.
Přílohy
PC5-132.jpg

miky20
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 20.06.2009 13:50

Re: Jak vyndat origo navigaci z touarega?

Příspěvek od miky20 »

Tak děkuji zde barracudovi za půjčení těch plíšků...šlo to krásně ven...a PetoviT4 za fotky. Myslím že se hodí i pro ostatní až budou řešit podobný problém 8)

Uživatelský avatar
Barracuda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 21.04.2008 18:31
Bydliště: Plzeň

Re: Jak vyndat origo navigaci z touarega?

Příspěvek od Barracuda »

Rádo se stalo :)

miky20 píše:Tak děkuji zde barracudovi za půjčení těch plíšků...šlo to krásně ven...a PetoviT4 za fotky. Myslím že se hodí i pro ostatní až budou řešit podobný problém 8)

Uživatelský avatar
Barracuda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 21.04.2008 18:31
Bydliště: Plzeň

Re: Jak vyndat origo navigaci z touarega?

Příspěvek od Barracuda »

Barracuda píše:Rádo se stalo :)

miky20 píše:Tak děkuji zde barracudovi za půjčení těch plíšků...šlo to krásně ven...a PetoviT4 za fotky. Myslím že se hodí i pro ostatní až budou řešit podobný problém 8)

čauky, už bych je chtěl zase vrátit zpátky :) jak jsi na tom?

miky20
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 20.06.2009 13:50

Re: Jak vyndat origo navigaci z touarega?

Příspěvek od miky20 »

píšu SZ

Odpovědět

Zpět na „Touareg“