STOP FAULT RUNNING GEAR

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Mig37
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 06.12.2010 20:03

STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od Mig37 »

Zdravím všechny, turek mi ukázal tohle chybové hlášení a souběžně s tím přestal na chvilku fungovat vzduchový podvozek. Po vypnutí a opětovném nastartování to fungovalo a od té doby to dalo pokoj,
nicméně - má někdo podobnou zkušenost? Googloval jsem, ale vypadá to, že nikdo pořádně neví, vo co go:-) V příručce se o tom nic nepíše... Mohlo by to souviset s mrazem?

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od koto99 »

je to nejaká chyba na podvozku, väčšinou vadný snímač výšky, alebo odhnité kontakty. každopádne diagnostika to má zaznamenané.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Mig37
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 06.12.2010 20:03

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od Mig37 »

díky, to jsem nevěděl. Ve čtvrtek jde do servisu, tak to z toho vyčtou.

marek76

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od marek76 »

Mig37 píše:díky, to jsem nevěděl. Ve čtvrtek jde do servisu, tak to z toho vyčtou.
Taky mi to před pár dny vyhodilo stejnou hlášku, zajel jsem do garáže a při vypnutí zapalování to vyskočilo, pak už ne.
Jsem zvědavý co zjistíš :-) Dej pak prosím vědět

Mig37
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 06.12.2010 20:03

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od Mig37 »

OK. Zajímavé je, že ta hláška nikde v příručce není. A upřímně řečeno, moc mi ten anglický text nedává smysl.

Slavíkus V8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 16.10.2010 22:54

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od Slavíkus V8 »

Ahoj mám také stejnou zkušenost,přišli mrazy a začlo to vyhazovat tuhle chybu,zkusil jsem německé forum a tam to dávaly za chybu slabé baterii,dokonce i blikání xenonů v prosinci jsem toho tolik nenajezdil tak baterka dostala asi zabrat.Mezi svátky jsem něco najel a baterka se určitě oživila od té doby zatím klid..Ale jestli je to opravdu tou baterii nevím. :?: Mějte se

jaji79
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 01.04.2010 18:41

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od jaji79 »

chlapi je to tou baterkou mam to zvlastnej skusenosti pretoze som zabudol vypnut svetla na noc a my ju vycuclo a blikanie svetiel to sedi a spodvozkom som mal ten isty problem tak kamarat my povedal aby som sa isiel odviezt aspon na dve hodiny a malo by sa to zlepsit a aj tak sa stalo bolo to lepsie . mozem povedat ze je to s oslabenim baterie ason to tak vidim ja . s pozdravom jano Caute

Stanina
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 26.01.2011 18:14

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od Stanina »

Měl jsem stejný problém a také při venkovních mrazech.Zůstal mi klečet zadní měch u levého kola a auto bylo nakřivo.Při oteplení to ustalo.Dostal jsem informaci,že mi zamrzla voda v rozdělovací kostce na vzduch.Při této poruše jsem měl evidovanou stejnou hlášku.

Matesák
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 16.12.2010 23:26

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od Matesák »

Podařilo se Vám to nějak vyřešit? Je to opravdu tou baterkou? Touareg vzadu je na xtra a ve predu na sport. Kdyz se prepinaji rezimy svetle vysky na offroad, tak se touareg zveda symetricky, ale jak se to pak da zpet na Comfort nebo Sport tak se rozhodi. Jsem Vám zavázan, každá rada dobrá.

Matesák
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 16.12.2010 23:26

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od Matesák »

Nikdo neporadí? Nebo mi snad chcete říct, že všem vzduchový podovozek funguje jak má :-)?

miskoos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 17.04.2008 17:38
Bydliště: Poprad/Brno

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od miskoos »

Takze sa pridavam do klubu s tymto hlasenim. Najskor sme dali auto do autorizaku ale nic vymenili neaky ventil a ked je zima tak to nahodi. Teraz je tam znovu pretoze sa este pridal problem s padajucou spojkou. Po stlaceni ostane na spodnej polohe a nechce ist naspat. Ale hlavny problem s podvozkom chcu riesit opravnou sadou na kompresor. Vypozoroval som ze je to hlavne kde mrzne velmi. Nechal som auto v garazi a ok ale po hodine jazdy zase naskoci hlaska. Vag hlasi len dve chyby upper limit exceeded a obmedzenie fu. Auto ide v pondelok prec od zlodejov z Galimexu a preto hladam niekoho sikovneho a schopneho dat tieto veci do poriadku niekde morava alebo zapadne slovensko. Dakujem

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tak se taky hlásím do klubu :? :x :cry: :cry:

Máte teda nějaké nové poznatky???? Taky mám níž levý zadní kolo jako Stanina.... Dnes bylo -13stC - Zk...ná zima.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od LuboR5 »

když se tak na to koukám tak podle mě vám zamrzají ventily , je prostě v tom okruhu vzduchovém vlhko a zamrzne to .

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tak sláááááva, byla to slabá baterka :D :D :D
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od GeneHawkins »

Já na slabou baterku nevěřím. Mně zůstal vpravo vzadu vysoko a nechtěl dolů. Byl vadný ventilek zbytkového tlaku na měchu, nepropouštěl. Poté, co jsem zjistil, že za něj chtějí asi 1600,-, jsem ho provrtal - a dobrý.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“