Topení nasává smrad z motoru

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Topení nasává smrad z motoru

Příspěvek od LuboR5 »

foto: první je automat a druhá je manual
Přílohy
863497525.jpg
dacar_20091209111201996.jpg

Karlos76DM
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 31.03.2013 20:40

Re: Topení nasává smrad z motoru

Příspěvek od Karlos76DM »

Zdravím, má někdo zkošenosti s demontáží výfukového svodu na 3.0 l 165 kw na levé straně když stojím k autu čelem je asi praský jak píšete vidím zřetelný kouř při demontáži krytu motoru a přidání plynu smrad v kabině při zapnutém ventilátoru.Má někdo zkušenosti jak moc složité a pracné je dostat ten svod ven?Je tam dost místa pro demontáž bez vytahování motoru z auta??? Předem díky moc za vaše zkušenosti a rady.... Karlos

forkie
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 28.05.2012 11:54

Re: Topení nasává smrad z motoru

Příspěvek od forkie »

Pro info - mně to taky nasávalo smrad. Pak se vytratilo medium z klimatizace. Stačilo naplnit a od té doby je klid.

santa999
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 10.02.2011 14:54

Re: Topení nasává smrad z motoru

Příspěvek od santa999 »

Karlos76DM píše:Zdravím, má někdo zkošenosti s demontáží výfukového svodu na 3.0 l 165 kw na levé straně když stojím k autu čelem je asi praský jak píšete vidím zřetelný kouř při demontáži krytu motoru a přidání plynu smrad v kabině při zapnutém ventilátoru.Má někdo zkušenosti jak moc složité a pracné je dostat ten svod ven?Je tam dost místa pro demontáž bez vytahování motoru z auta??? Předem díky moc za vaše zkušenosti a rady.... Karlos
Je to tady už hodně dlouho ale zřejmě mám stejný problém. Ví prosím někdo zda jde levý svod (při pohledu zepředu) vyměnit nějak rozumě? 3l 165kw BKS. Viditelně se z těch míst kouří a někdy je cítit smrad v kabině hlavně když zastavím.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“