Už jsem koupil Touarega

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
Peterka72
Člen klubu
Příspěvky: 283
Registrován: 24.12.2010 20:15
Bydliště: Díra u Hanušovic

Už jsem koupil Touarega

Příspěvek od Peterka72 »

:wink: Ahoj budoucí kolegové . :wink: V pondělí se jedu podívát a asi i koupit Touarega V6 3.0 TDI rv. 2006 automat , měchy a skoro plná výbava . 8) Chtěl bych poradit na co si mám dávat pozor . Má najeto 180000 km , koupeno v ČR , první majitel , servisováno u VW . Vaše stránky jsou super , mám je přečtené od začátku a ž po konec . :wink: Jsou tady dobré rady , návody , postřehy , fotky atd . :wink: Jde mi o to co si mám při najetých 180000 km pohlídat a popřípadě se snažit ponížit cenu . Předem děkuji za vaše užitečné rady . :wink:
Naposledy upravil(a) Peterka72 dne 05.01.2011 13:10, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
SUBMARINE
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 26.12.2010 20:45

Re: Kup Touarega

Příspěvek od SUBMARINE »

Jestli tomu moc nerozumis urcite zajed do servisu kde o tom neco vedi :)

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Kup Touarega

Příspěvek od LuboR5 »

tak cenu jsi nenapsal tak nevíme jaká je , jinak 180t. je už docela dost , každopádně pokud je servisováno tak ti ukážou v servisu co bylo měněno atd. pokud nic moc tak tě to v brzké době čeká a je toho docela dost co už má svoje při těchto km odjeto. já bych osobně raději přišetřil a volil auto tak okolo 70t. km . do 180t. mi už chybí 4t. a jsem puntičkář a mám s čím srovnat když sednu do auta co má najeto 20t. km a potom bych měnil uplně všechno na svojem , nápravy , uložení , tlumiče , motor :D ,

Uživatelský avatar
SUBMARINE
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 26.12.2010 20:45

Re: Kup Touarega

Příspěvek od SUBMARINE »

Presne tak 180tis je dost,ja mam 12tis je to parada :D

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Kup Touarega

Příspěvek od LuboR5 »

SUBMARINE píše:Presne tak 180tis je dost,ja mam 12tis je to parada :D
to je luxus voňavka :D

Uživatelský avatar
Peterka72
Člen klubu
Příspěvky: 283
Registrován: 24.12.2010 20:15
Bydliště: Díra u Hanušovic

Re: Kup Touarega

Příspěvek od Peterka72 »

:wink: Diky za rady . Už jsem ho koupil . Byl jsem mile překvapen v jakém je perfektním stavu . Vypadá skoro jako novej . :wink: Potřeboval jsem Turka s odpočtem DPH tak mě vyšel na 399000 kč bez daně . Jak už jsem psal je to V6 3.0 TDI , tiptronic , do provozu 10/2006 černá metaliza , vzduchový podvozek , nátáčecí bixenony , parkovací asistent , elektricky ovladaná a skolpná zrcátka , bezklíčové odemykání a startování . 8) Interier - komplet v šedé kůži , doplňky karbon a hliník , elektrické vyhřívané sedačky s pamětí , velká navigace , senzor stěračů a světel atd. Bral jsem ho spíše na zkoušku , protože jsem Touarega ještě neměl a když ho budu chtít prodat a koupit si novějšího tak na něm moc neprodělám . Teda doufám . :lol: :lol: Jezdil ho starší pán bydlící většinou v Německu , kupované Porsche Plzeň , servisováno převážně v Německu . Až bude čas tak ho nafotím a dám do galerie :wink:

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Kup Touarega

Příspěvek od LuboR5 »

Peterka72 píše::wink: Diky za rady . Už jsem ho koupil . Byl jsem mile překvapen v jakém je perfektním stavu . Vypadá skoro jako novej . :wink: Potřeboval jsem Turka s odpočtem DPH tak mě vyšel na 399000 kč bez daně . Jak už jsem psal je to V6 3.0 TDI , tiptronic , do provozu 10/2006 černá metaliza , vzduchový podvozek , nátáčecí bixenony , parkovací asistent , elektricky ovladaná a skolpná zrcátka , bezklíčové odemykání a startování . 8) Interier - komplet v šedé kůži , doplňky karbon a hliník , elektrické vyhřívané sedačky s pamětí , velká navigace , senzor stěračů a světel atd. Bral jsem ho spíše na zkoušku , protože jsem Touarega ještě neměl a když ho budu chtít prodat a koupit si novějšího tak na něm moc neprodělám . Teda doufám . :lol: :lol: Jezdil ho starší pán bydlící většinou v Německu , kupované Porsche Plzeň , servisováno převážně v Německu . Až bude čas tak ho nafotím a dám do galerie :wink:
ok tak at slouží ke vší spokojenosti.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Už jsem koupil Touarega

Příspěvek od Mára_VR6 »

Moc gratuluju k výborný koupi :!: :D :D
A jsem rád, že se naše řady zase rozšíří :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Peterka72
Člen klubu
Příspěvky: 283
Registrován: 24.12.2010 20:15
Bydliště: Díra u Hanušovic

Re: Už jsem koupil Touarega

Příspěvek od Peterka72 »

:wink: Potěšení i zmé strany . Všecky vás zdravím !!! :wink:

Uživatelský avatar
SUBMARINE
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 26.12.2010 20:45

Re: Už jsem koupil Touarega

Příspěvek od SUBMARINE »

Jo jo taky preju vse nej s novym Touaregem je to super auto :D

Mig37
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 06.12.2010 20:03

Re: Už jsem koupil Touarega

Příspěvek od Mig37 »

Peterka72 píše::wink: Ahoj budoucí kolegové . :wink: V pondělí se jedu podívát a asi i koupit Touarega V6 3.0 TDI rv. 2006 automat , měchy a skoro plná výbava . 8) Chtěl bych poradit na co si mám dávat pozor . Má najeto 180000 km , koupeno v ČR , první majitel , servisováno u VW . Vaše stránky jsou super , mám je přečtené od začátku a ž po konec . :wink: Jsou tady dobré rady , návody , postřehy , fotky atd . :wink: Jde mi o to co si mám při najetých 180000 km pohlídat a popřípadě se snažit ponížit cenu . Předem děkuji za vaše užitečné rady . :wink:
Ve 180 tisících by mně v první řadě zajímalo, v jakém stavu jsou vstřikovače, a jestli jsou původní. Pokud ne, tak tě to může docela brzo čekat, protože tohle je zhruba tak stav km, kdy tyhle obtíže začínají. Záleží samozřejmě na tom, co se do něho tankovalo.
A potom by mně zajímalo, jestli má původní měchy a kompresor, nebo už je tam podle servisního "kalendáře" druhá sada.
Automat řadí dobře? to je asi tak všechno..

Odpovědět

Zpět na „Touareg“