Touareg problem s podvozkom ?

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
spaWner
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 20.02.2009 22:33

Touareg problem s podvozkom ?

Příspěvek od spaWner »

Ahoj, chlapi zachrante ma, mam problem s mojim Touaregom "pada" mi predok auta.
Niekedy to vydrzi aj tri dni niekedy to spadne hned ako odparkujem je normalne pocut (akoby nieco prasklo) akoby sa otvoril nejaky pretlakovy ventil a pocujem ako sici vzduch a vidim ako klesa predok. Uz sa mi to stalo aj pocas jazdy a vobec to nedofukalo predne mechy, vsimol som si aj ked stojim napr. na cervenej tak je vidiet ako niekedy dorovnava (dofukuje) vysku predku auta. Nebol som s tym este na diag. lebo sa mi stava ze ked pridem k autu a je to padnute normalne nastartujem a vyrovna to. Poznam par ludi co maju rovnake auto ako ja a nikdy sa s tym nestretli.

Mam V10 5,0TDI r.v. 2004

Uživatelský avatar
dvml
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 320
Registrován: 23.08.2009 23:35
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Touareg problem s podvozkom ?

Příspěvek od dvml »

Řešil jsem to na jedné V10,ale ta si sedla na předek a kompresor pořád běžel.Byl upadlý (uhnilý)ventyl na jednom předním měchu.Je na něj vidět normálně když strčíš hlavu do podběhu.Je to takové malé nic a stojí okolo 2tisíc
Když nemyslíš,zaplatíš
Obrázek

spaWner
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 20.02.2009 22:33

Re: Touareg problem s podvozkom ?

Příspěvek od spaWner »

ok, skusim sa na to pozriet a napisem

Odpovědět

Zpět na „Touareg“