Servis+zápis do servisní knížky

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
King Kong
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 03.03.2011 09:11

Servis+zápis do servisní knížky

Příspěvek od King Kong »

Zdravím,

před necelým rokem jsem koupil rodině Touarega. Doposavaď jsem nevlastnil automobil, jezdil jsem služebákem. Nyní k dotazu. Při koupi jsem požadoval historii oprav. Bývalý majitel mi schopen doložit historii oprav v programu ElsaPro. Touareg mi nyní hlásí servis a proto bych se chtěl informovat, jestli mi někdo z vás neporadí servis, který by prováděl servisní prohlídky tohoto vozu i se zápisem do historie vozu, servisní knížky. Hledám nějaký rozumný cenou, ale odpovídající kvalitou, podotýkám, že nehledám autorizovaný VW. Rád bych případnému novému majiteli také doložil historii oprav vozu, proto volím tento přístup. Ještě doplním lokalitu, poměrně dost cestuji, tak že Východní a Střední Čechy.

Děkuji za radu.......

libero1071
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 06.09.2010 21:16
Bydliště: SK-okr.SENICA

Re: Servis+zápis do servisní knížky

Příspěvek od libero1071 »

King Kong píše:nehledám autorizovaný VW.
King Kong píše:Rád bych případnému novému majiteli také doložil historii oprav vozu
tieto 2 veci nejdú dohromady,lebo len autorizované servisy majú tú možnosť uchovávať a evidovať históriu opráv!!

King Kong
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 03.03.2011 09:11

Re: Servis+zápis do servisní knížky

Příspěvek od King Kong »

Aha, ok, díky za uvedení do obrazu. A tedy jen zápis do servisní knížky, bez historii vedené v PC? To mi také neudělá nikdo jiný než autorizovaný VW? Slyšel jsem někde v TV, že není potřeba servisní prohlídky dělat u VW? Díky za reakce, případně tedy návrh servisu, který mi provede zápis alespoň do servisní knížky.

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Servis+zápis do servisní knížky

Příspěvek od LuboR5 »

orazítkuje ti servisku každý servis otázka je jestli to bude mít tu správnou váhu jako má razítko VW servisu.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Servis+zápis do servisní knížky

Příspěvek od Mára_VR6 »

LuboR5 píše:orazítkuje ti servisku každý servis otázka je jestli to bude mít tu správnou váhu jako má razítko VW servisu.
To sice orazítkuje, ale na základě provedeného servisu. Protože si to nikdo nelajzne o to razítko přijít. 8)
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Touareg“