RNS 510-kamera

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Jirzi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 04.08.2009 01:22

RNS 510-kamera

Příspěvek od Jirzi »

Zdravim,

asi me zabijete, ale nikde jsem to nenasel...je mozne nejak zapnout zpetnou kameru, aniz by byl volic prevodovky v rezimu R?? popripade kdyz couvam a kameru vyhodim sipkou zpet nebo na RNS 510 zapnu neco jineho, de znovu vyvolat obraz z kamery, nebo musim dat neutral a pak zase zpatecku?

kdyz uz jsem musel zalozit nove tema tak se rovnou zeptam jak de zjisti verze FW a aktualni (ulozena) mapa...Je tam origo RNS 510 bez dalsich zasahu (nepocitam teda ze sem tam treba vcera hodil V7 mapy)

Jedna se o Touarega z roku 2009, jsem prvni majitel a je to normalne CZ...navigace je tam teda uz 3. (original, respektive od VW dealera) protoze 2 byly jiz ukradeny...tim chci opet s nasr*nim rici ze zabezpeceni naigace u Touarega je vice nez priserna...dale bych chtel podotknout, ze nemam nyni k dispozici zadne kabely k navi ani nic jineho...ptam se tedy jestli je nejaky zpusob kterym to dokazu jen pres nejakou kombinaci tlacitek (drzeni SETUP me nehodi do TESTMODU) popripade SD kartu nebo DVD...predem diky

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510-kamera

Příspěvek od tornado1 »

v navigaci je nutné aktivovat diagnostikou servisní menu a potom se dá dostat pomocí podržení tlačítka setup.. jinak Touareg má obrovskou výhodu, 09 už má mikfrofon pro hlasové ovládání....:))
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Jirzi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 04.08.2009 01:22

Re: RNS 510-kamera

Příspěvek od Jirzi »

jasne no...ale kdyz ted nemam diagnostiku tak mam smulu...ani ty aktualni mapy a FW to nezobrazi (nemyslim pres TESTMODE) alespon nejakej scren kde jde to napsany?

uz ma mikrofon jo? jako myslis uz nainstalovanej, nebo jen pripravu (nejakej vstup)

a ta kamera?

Odpovědět

Zpět na „Touareg“