Problem s V10

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Problem s V10

Příspěvek od GeneHawkins »

Co znamená "diagnostika nic neukázala"? Byl vadný display? Nezapli jste ji? Vůbec jste to nepřipojili?
Protože nějaká závada tam byla, a ne, že ne...

Uživatelský avatar
Prekladateľ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 18.12.2010 16:41

Re: Problem s V10

Příspěvek od Prekladateľ »

Sergey5.0 píše:Dobry den, pred par mesici jsem si poridil V10 2006 s 80 tis. kilometry a za par tydnu se objevil prvni problem. Po natankovani na no-name cerpaci stanici se rozsvitil indikator motoru(zlute) a pokud na to slapnu na dalnici tak klesne vykon a vic jak 130 ne jede, a zacne blikat spirala. Po opetovnem nastartovani motor pracuje normalne. Diagnostika nic ne ukazala, vymazani pomohlo na par dnu, cistici prostredki do nadrze jsem taky vyzkousel. Za dalsih par tydnu prestal fungovat keyless go, nastartovat tlacitkem taki nejde k tomu auto se nada odemikat ani zamikat s ovladace, pouze klicem. V auto jarov mi nabizeji vymenu pulku auto za nove dily ale nejsem si jist zda neni jednosuzsi auto prodat. Pokud se s tim nekdo setkaval, prosim o radu. Dekuji.
Ja som mal podobné problémy s motorom, keď bola deravá gumenná hadica turba (zachutila kunám). Nechápem ale tie problémy s KESSY.
ex POLO, ex GOLF, ex PASSAT CC, ex T5 GP MULTIVAN HIGHLINE 2,0 TDI 132 KW 400 Nm 7DSG, ex Touareg V10 TDI FL, ex Touareg NF V8 TDI, momentálne Touareg III V6 TDI 210 KW Elegance

Uživatelský avatar
n_ox
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 238
Registrován: 17.05.2009 10:55
Bydliště: Jiráskova 269, Nová Ves u Kolína, okres Kolín

Re: Problem s V10

Příspěvek od n_ox »

Tohle se mi stalo jen jednou. Udělal to ale asi cca v 80ti a pak samovolně klesnul na 30 a víc nejel. Zastavil jsem, chcípnul ho, znovu natočil a vše bez problémů. Od té doby nic.
http://www.kvark-elektronika.cz
http://www.facebook.com/kvarkelektronika

*vývoj a výroba elektroniky - zakázková i sériová výroba*


volkswagen touareg V10 TDI + land rover discovery TD5

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Problem s V10

Příspěvek od GeneHawkins »

Sergey5.0 píše:Diagnostiku delali na Jarove, gde rekli ze nejspis slo o nekvalitni palivo a chibu vymazali
No, nekvalitní palivo se jistě nedá vyloučit, ale určitě by ti měli říct, co tam bylo za chybu. Rozhodně se nedá pouze z vyčtení chyb z řídící jednotky závada jednoznačně určit a bez toho je to přímo věštění z křišťálové koule.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“