dotaz k pneumatikam

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
jaji79
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 01.04.2010 18:41

dotaz k pneumatikam

Příspěvek od jaji79 »

cau chlapi mam dotaz k pneumatikam momentalne mam pireli 295 40 R20 106Y a chcel by som kupit yokohama v rozmeroch tie iste nevedeli by ste my povedat ktore su z nich lepsie http://pneumatiky.heureka.sk/pirelli-sc ... -r20-106y/" onclick="window.open(this.href);return false; http://pneumatiky.heureka.sk/yokohama-v ... e/#section" onclick="window.open(this.href);return false; za odpoved dakujem

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: dotaz k pneumatikam

Příspěvek od Mára_VR6 »

Já teda nemám zkušenost ani s jednou z těchto, ale v podvědomí mám zafixovaný Yokohamy jako něco extra. Takže já osobně, kdybych si vybíral mezi nima, tak Yokohamy.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

jaji79
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 01.04.2010 18:41

Re: dotaz k pneumatikam

Příspěvek od jaji79 »

u mna su tak isto yokahamy sice teraz mam pirelli ale moc som snimi neni spokojny hlavne za dazdoveho pocasia . Tak dakujem ze sa my aspon niekdo ozval .Diki moc

jaji79
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 01.04.2010 18:41

Re: dotaz k pneumatikam

Příspěvek od jaji79 »

a mal by som na teba este jeden dotaz musel si menit na svoj krasavci aj blatniky alebo aj tie si musel vymenit a ako to vypada s kapotou pasovalo ti to vsetko pekne alebo si musel aj nieco dopasovavat za odpoved dakujem . spozdravom Jano

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: dotaz k pneumatikam

Příspěvek od Mára_VR6 »

čauky Jano, blatníky jsem neměnil, protože by mě to vyšlo ještě tak o 20tis Kč dráž. Musí se ale profrézovat, naštěstí jsou plastový, tak to jde, ale z toho pořádnej bordel :mrgreen:
Tady koukni http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... &start=180" onclick="window.open(this.href);return false; Je to tam trochu vidět, co je na zemi.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

jaji79
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 01.04.2010 18:41

Re: dotaz k pneumatikam

Příspěvek od jaji79 »

a skade presne sa to musi sfrezovat . Ak som sa spravne pozeral tak si myslim ze pri kolesy alebo sa mylim :oops: A este jedna otazka svetla a ostatne veci pasuju presne alebo sa to musi tiez nejako dopasovat a kolko to tak asi stoji ta nadhera 8O za odpoved dakujem spozdRAVOM Jano

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: dotaz k pneumatikam

Příspěvek od Mára_VR6 »

Srovnej si vedle sebe fotky starýho a facelifta, není toho moc, ale ten strach, aby to člověk nesku.... :mrgreen: Světla jsou víc protažený do blatníků. A nárazník má taky naprosto jiný tvar tam, kde navazuje na blatník, ale dá se to v pohodě.
Jinak se nic nedopasovává, už jsou tam na to připravený díry, který použiješ.
A kolik :?: :wink: :mrgreen: Jsem na 47.000,- :smoke: Ale je to tím, že jsem chtěl Individual 8) Kdybych kupoval obyčejný, tak by to bylo tak o dvacku míň.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

jaji79
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 01.04.2010 18:41

Re: dotaz k pneumatikam

Příspěvek od jaji79 »

prave toho sa aj bojim ze nieco s tym dokur... A potom si mozem buchat hlavu a myslim ze kupit neni problem ale spravit to a este aj ja no neviem neviem :roll: Ale musim povedat ze to vypada nadherne hned ma to zaujalo si macher pekna praca s pozdravom Jano PS: asi sa dam na folie 3 D :lol:

jaji79
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 01.04.2010 18:41

Re: dotaz k pneumatikam

Příspěvek od jaji79 »

No teraz som sa na to dival na internete ale stale neviem pochopit kde sa to obrusuje :oops: nemohol by si my dat presnejsi popis stale nad tym rozmyslam kde sa to presne obrusuje a kolko vopred dakujem s pozdravom Jano http://allegro.pl/vw-touareg-individual ... 07906.html" onclick="window.open(this.href);return false; je to v tom lavom a pravom rohu "vlastne zlab" je to tak :?:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: dotaz k pneumatikam

Příspěvek od Mára_VR6 »

mrkni na tohle, pak ještě napíšu, nestíhám
Přílohy
2.jpg
22.jpg
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Touareg“