ventilek u měchu a tlumiče - vzduchovej podvozek

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
h.h8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 18.10.2010 07:15

ventilek u měchu a tlumiče - vzduchovej podvozek

Příspěvek od h.h8 »

Ahoj, prosím poradte mi. Ucházel mi vzduch od vzduchového podvozku na předním pravém kole. Ucházelo to kolem ventilku jak sem přiložil fotky. Zkusil sem s tím zahejbat a ventilek se úplně ulomil byl uhnilej, ale ulomilo se to v tom zalisování. Dá se to nějak vyměnit. V náhradních dílech mi řekli že novej ventilek stojí 2000Kč. Ale jak ho tam nasadím když byl zalisovanej. V servise mi řekli že se musí měnit celej měch co stojí přes 20tis a nebo ta hlava na tlumiči co vyjde asi na 12tis. Nemáte někdo zkušenosti jestli se to dá vyměnit jen ten ulomenej ventilek a jak ho tam mám ted přidělat? Jsem z Prahy, nebo jestli má někdo zkušenost nebo ví o někom kdo by to dokázal, moc mi tím pomůžete....děkuju Honza
Přílohy
4.jpg
5.jpg
6.jpg

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: ventilek u měchu a tlumiče - vzduchovej podvozek

Příspěvek od Mára_VR6 »

zavolej si do Auto Enge. Tam mi kluci říkali, že to uměj. Kdyby byl problém, tak mi potom pošli Sz a něco bych zkusil. Ale teď jsem na dovče v Turecku, tak by to třeba bylo pomalejší.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

h.h8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 18.10.2010 07:15

Re: ventilek u měchu a tlumiče - vzduchovej podvozek

Příspěvek od h.h8 »

jo a hlavně auto Enge sou z Liberce a já sem z Prahy a auto má kleslej předek a do Liberce s ním dedojedu. Musím sehnat někoho z Prahy, nebo někoho kdo mi měch vyndá abych pak s tím mohl někam zajet.

Uživatelský avatar
ls
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: ventilek u měchu a tlumiče - vzduchovej podvozek

Příspěvek od ls »

co tohle http://auto.bazos.cz/inzerat/11617044/A ... o-novy.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: ventilek u měchu a tlumiče - vzduchovej podvozek

Příspěvek od Mára_VR6 »

pokud to číslo nefunguje, tak ti bohužel nejsem tuto chvíli schopen pomoct, na to jsem moc daleko. pak už jenom zkusit třeba polské allegro.pl
tam koupíš měch za pár korun.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Radek2311
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Roznov pod Radhostem
Kontaktovat uživatele:

Re: ventilek u měchu a tlumiče - vzduchovej podvozek

Příspěvek od Radek2311 »

Mára_VR6 píše:pokud to číslo nefunguje, tak ti bohužel nejsem tuto chvíli schopen pomoct, na to jsem moc daleko. pak už jenom zkusit třeba polské allegro.pl
tam koupíš měch za pár korun.
Měch taky mam :P
Radek
tel +420604111999
radek@auto-chiptuning.eu
http://www.auto-chiptuning.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
bombi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 05.02.2010 17:13
Bydliště: Košice

Re: ventilek u měchu a tlumiče - vzduchovej podvozek

Příspěvek od bombi »

Mal som podobný problém.Ventil síce nebol zlomený ale prepúštal vzduch.Samotny ventilček sme kupili vo VW a stál 81 eur.Práca na pár hodín.Dole tlmič - vymena ventila a hotovo.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“