úplně nasáklý koberec u spolujezdce

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od LuboR5 »

už delší dobu pozoruji mokrý koberec u spolujezdce ale byla zima tak jsem myslel že je to od sněhu doneseného do auta atd. ale dnes jsem na to při úklidu narazil zase , komplet mokro až po sedačku až to čvachtá :D , klimu jsem čistil onehdá a v tom problem být nemůže odtok v pořádku netěsnost žádná okolo mokro nikde . ted nějak dost pršelo a auto nestává už v garáži , oddělal jsem ten prostor za motorem všechno jsem vyndal ŘJ ,nasávací koš k motorku vzduchotechniky , odtokový kanalek nebyl moc zanesen voda protekla ale i tak jsem to celé vyčistil uplně do čista a vše složil ale i tak mi to hlava nebere kde se ta voda bere , má někdo s tím zkušenost ( ŠÍBR nemám ).

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od Mára_VR6 »

Kruci, to jsem se tě chtěl zeptat, jestli máš šíbr :x :?
Tak jedině budeš muset postavit auto, tak jak stává normálně a dotáhnou hadici a nebo rovnou vapku a pořádně polívat vodou a někdo musí být vevnitř a koukat. Ještě asi bude nejlepší oddělat vše co půjde.
Je to difný, tohle přece není stodváca, aby do toho teklo. :baseball:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od LuboR5 »

na myčku kde je vapka chodím celou dobu a nic že by teklo okolo okna nebo dveří to vůbec .

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od Mára_VR6 »

okolo dveří to nebude určitě, tam je dvojí těsnění.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

jenes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 23.11.2009 20:15

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od jenes »

Mne tiekla voda do auta na strane spolujazdca, ale ja som mal špinavý odtok za motorom. Tiež mi do auta tieklo na strane vodiča a vtedy voda tiekla cez strechu s toho dôvodu že boli povolené skrutky, s ktorými sú pripevnené kolajničky na strešný nosič. A nikde sa to nedalo vidieť len na podlahe nakoľko druhá strana tapacíru je nejaká umelá.

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od LuboR5 »

díval jsem se na ty šroubky na kolejnicích na střeše a měl jsem povolené uplně všechny o půl až jednu otáčku , ta střecha je tam rozřezaná a v tom je ta kolejnice nevíte někdo ?

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od Mára_VR6 »

Zajímavý, tak to je taky musím zkontrolovat.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od koto99 »

Mne tečie na strane vodiča cez káblový zväzok, ktorý ide kolmo hore do kastlíka.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Uživatelský avatar
n_ox
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 238
Registrován: 17.05.2009 10:55
Bydliště: Jiráskova 269, Nová Ves u Kolína, okres Kolín

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od n_ox »

Trošku odbočím.. kde najdu přesně odtokové kanálky?
http://www.kvark-elektronika.cz
http://www.facebook.com/kvarkelektronika

*vývoj a výroba elektroniky - zakázková i sériová výroba*


volkswagen touareg V10 TDI + land rover discovery TD5

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od LuboR5 »

jestli myslíš ty hlavní tak jsou pod tím plastem kde jsou stěrače , odmontovat stěrače , potom ten plast a dál vše co ti stojí v cestě řídící jednotka držák kabeláž jen to abs vyndat nejde to je spolujezdcova strana a řidičovu jsem ještě nedělal funguje normálně .

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od LuboR5 »

tak zatím už druhý den intenzivně suším , vody je tam tolik že mi je z toho až špatně vubec nevím kde se to bere jako by tam byl pramen. bez toho rozdělání by to vůbec nemohlo ani nikdy vyschnout . a uvidíme co a jak dál .
Přílohy
Snímek1 306.jpg

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od LuboR5 »

takže zatím podniknuté kroky k odstranění závady bez úspěchu :cry: , vydatně prší a mokro je víc a víc ,

Uživatelský avatar
bombi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 05.02.2010 17:13
Bydliště: Košice

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od bombi »

Na Touaregu tento problém s vodou nemám ale mal som tento problém presne ako opisuješ v passate.Ako začalo pršať tak voda na koberci u spolujazdca.A ak pršalo dlho { zopár dní } tak voda sa objavila aj v zadu za spolujazdcom.Rozobrali sme snať polovicu auta a na problém nie a nie prísť.Nakoniec sme zistili že voda preteká cez čelné sklo poza skrinku spolujazdca dnu do interieru.Tmel sme dali dookola celeho čelného skla a HURÁ - bolo konečne sucho.Vyskúšaj dat okolo skla tmel alebo silikón ktorý kupiš za pár drobných.Možno to pomôže.To lepidlo ktorim sa lepi čelne sklo mi muselo presknuť alebo inak znehodnotiť a voda si našla cestu do interieru.Predsa len to sklo je namahane a pracuje.Za pokus to stojí.Vela štastia.

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od LuboR5 »

ano taky tato varianta je známa ale odrazoval mě fakt že okno je původní tak by to sakra mělo být pořádně když to dělá robot .

Uživatelský avatar
bombi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 05.02.2010 17:13
Bydliště: Košice

Re: úplně nasáklý koberec u spolujezdce

Příspěvek od bombi »

LuboR5 píše:ano taky tato varianta je známa ale odrazoval mě fakt že okno je původní tak by to sakra mělo být pořádně když to dělá robot .
No ja som bol tiež toho nazoru.Okno osadené od prvovyroby - vizualne nebolo vidieť žiadne poškodenie - a predsa tieklo.Dali sme dole tie bočne gumove tesnenia - vyčistili technickym benzínom,natlačili tmel a bolo po probléme.Netvrdím že práve tebe tečie tiež cez čelné okno - ale za pokus to stoji.A hlavne že ten pokus ta bude stáť zopar drobnych.A zostatok tmelu alebo silikonu sa ti možno ešte niekedy zide na rôzne použitie. :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry:

Odpovědět

Zpět na „Touareg“