Únik nafty pod auto R5

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
Baodai
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 15.07.2011 13:30
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Únik nafty pod auto R5

Příspěvek od Baodai »

Ahoj lidi, mám problém, když natankuji plnou, teče mi nafta pod autem docela dost, je to někde uprostřed auta, spíše blíže k zadní nápravě. Když je v nádrži tak 3/4 paliva, už to jen kape a když je tak 1/2 paliva, tak to prakticky nekape vůbec. Když jsme to zvedali a koukali se, bylo vše tak polité, že nebylo poznat, odkud to teče. Nemáte někdo s tím zkušenost?

BORASK1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 31.08.2008 09:46
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Únik nafty pod auto R5

Příspěvek od BORASK1 »

To iste mam na fabii a turkovy .Spenena nafta a mam potok z ventilu co vracia naftu ked ju precapujes ...Uz neraz som na benzinke nehal tak 30 eur na podlahe kym som sa zbadal.Musis si hold davat pozor .

Uživatelský avatar
Baodai
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 15.07.2011 13:30
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Únik nafty pod auto R5

Příspěvek od Baodai »

BORASK1 píše:To iste mam na fabii a turkovy .Spenena nafta a mam potok z ventilu co vracia naftu ked ju precapujes ...Uz neraz som na benzinke nehal tak 30 eur na podlahe kym som sa zbadal.Musis si hold davat pozor .
Ahoj, no to si nemyslím, protože kolikrát ani nenatankuji plnou a stejně to teče čůrkem nebo pak kape kolik dní, než se to srovná tak na 1/2 nádrže.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Únik nafty pod auto R5

Příspěvek od Mára_VR6 »

sundej dekly, co jsou pod zadníma sedačkama a koukni jak to tam vypadá. určitě ten únik najdeš
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Baodai
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 15.07.2011 13:30
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Únik nafty pod auto R5

Příspěvek od Baodai »

Dík za tip. Koukneme na to tudy.

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Únik nafty pod auto R5

Příspěvek od koto99 »

pravdepodobne to bude tiecť cez tesnenie na plaváku.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Únik nafty pod auto R5

Příspěvek od GeneHawkins »

BORASK1 píše:To iste mam na fabii a turkovy .Spenena nafta a mam potok z ventilu co vracia naftu ked ju precapujes ...Uz neraz som na benzinke nehal tak 30 eur na podlahe kym som sa zbadal.Musis si hold davat pozor .
Nikdy jsem se s tím nesetkal.
Pár kapek - možná. Špatně seřízená pistole / vysoký tlak, že šplouchla zpět, prosím.
Ale nikdy jsem se nesetkal (a že těch aut bylo) s tím, aby množství přeteklé nafty bylo měřitelné (rozuměj - třeba víc než 1 deci, i to je masakr) bez toho, aby na autě nebo tankovacím zařízení byla závada.

lerak71
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 30.12.2009 18:23

Re: Únik nafty pod auto R5

Příspěvek od lerak71 »

Vím, že byla svolávačka na výměnu vodního čerpadla a mám pocit, že i na palivové potrubí.
Bylo tvoje auto na ní? Byla to pakárna, protože u čerpadla musel většinou motor ven ...

Odpovědět

Zpět na „Touareg“