Zápis kol

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Zápis kol

Příspěvek od cosby »

Na svém Touaregu jezdím na 20" kolech,origo VW,ale v TP mám zapsány jen 18 a 19.
Kvůli případným problémům na STK a s pojišťovnou jsem se rozhodl nechat zapsat 20" do TP.
Zavolal jsem tedy na linku offic.importéra,řekl co potřebuji a příjemná paní mi zdělila,ať požadavek napíšu do mailu spolu s VIN auta.Učinil jsem tak a za 3 dny jsme měl doma doklad pro dopravní úřad k zapsání kol do TP.Takže kdo má stejný problém,ať postupuje stejně.Ono v případě nehody opravdu nestojí zato se s pojišťovnou dohadovat o náhrydu škody.

Tady jsou kontakty-

Volkswagen Osobní vozy
Zákaznická linka: 844 555 599
E-mail: vw@dimar.cz
http://www.ivg.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Neznalek tdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 15.03.2012 18:01
Bydliště: Havířov

Re: Zápis kol

Příspěvek od Neznalek tdi »

Mišo pokusím se za pokus to stojí :good:

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zápis kol

Příspěvek od cosby »

U tebe v pohodě.Napsal jsem jin,.že používám orig.kola-název a obj.číslo a bylo vyřešeno.

Uživatelský avatar
Peterka72
Člen klubu
Příspěvky: 283
Registrován: 24.12.2010 20:15
Bydliště: Díra u Hanušovic

Re: Zápis kol

Příspěvek od Peterka72 »

8) Radší jsem se podíval do TP . R20 mam napsane v kolonce Variabilní provedení vozidla , takže by to mělo být v pořádku .

Odpovědět

Zpět na „Touareg“